Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора
кажете бърэо
Цитирай

DE

Делонги - 200лв са
Цитирай
МЕРСИ 
Цитирай

София

Peace Peace
Цитирай

София

Най-доброто е Saeco!
Цитирай

Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.
Цитирай

София

....
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

Не е вярно.Нашата кафемашина е между 180 и 200 лв.Прави невероятно кафе,с хубав каймак, който независи от марката на кафето, защото е с крем диск и няма Делонги,което може да направи такова кафе, това го знам от опит!Saeco правят само кафемашини и можеш да си купиш такава със сигурност от 150 лв до 1500 лв!
Цитирай

SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.
Цитирай

София

....

Не е вярно.Нашата кафемашина е между 180 и 200 лв.Прави невероятно кафе,с хубав каймак, който независи от марката на кафето, защото е с крем диск и няма Делонги,което може да направи такова кафе, това го знам от опит!Saeco правят само кафемашини и можеш да си купиш такава със сигурност от 150 лв до 1500 лв!

Saeco - невероятно добри машини. Имахме най-обикновена машина на Saeco и я ползвахме 10 години, преди две години решихме да си купим кафеавтомат - сипваш кафе на зърна а те се мелят точно преди правнето, с електронно управление. Естествено пак се пряхме на тази марка и случайно намерихме вносителите - офиса им е непосредствено до община "Овча купел", цената ни излезе с близо 200 лева по-ниска от тази в магазините. Изключително доволни сме от самата машина.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

За марката не знам, но гледай да е италианска. Те са специалистите в тази област. Нашата е Делонги от преди 3-4г., екстра е като за 90лв тогава, но и сега май има такива цени.
Цитирай

Sofia-Pavlovo

подкрепям Peace
Цитирай

До парка

Подкрепям с две ръце и два крака  Mr. Green,невероятно кафе правят.
Цитирай

DE

Дайте модели с цени момичета
Цитирай

кафемашина,разбирасе делонги
Цитирай

Варна

И аз съм за Saeco,супер машини Peace
Влез в страницата на техномаркет,можеш да разгледаш моделите и цените Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора