Каква карта за регистрация в PayPal?

  • 7 838
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 466
Някой знае ли дали мога да се регистрирам в PayPal с обикновена дебитна карта от Пощенска банка?
Харесах си нещо от ebay, но не знам как да си го платя  Embarassed .
Моля, някой, който се е регистрирал в PayPal, да ми помогне  Laughing .

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Дебитна или кредитна, разрешена за плащане в чужбина (и интернет). Звънни в банката си и питай твоята от този вид ли е. И после ще трябва да я разрешиш за такова плащане (мисля, че в банката се прави).

# 2
  • Мнения: 1 937
“PayPal accepts the following credit cards in Bulgaria: MasterCard, Visa and Visa Electron, American express.”
Някой вече да е плащал с Visa Electron?

# 3
  • Мнения: 466
“PayPal accepts the following credit cards in Bulgaria: MasterCard, Visa and Visa Electron, American express.”
Някой вече да е плащал с Visa Electron?


Днес си заявих дебитна карта Visa Electron и следващата седмица би трябвало да е готово. От банката уж потвърдиха, че може, ама ... ще видим.

# 4
  • Мнения: 721
Ще стане. Аз използвам точно Visa Electron на пощенска за paypal

# 5
  • Мнения: 1 299
“PayPal accepts the following credit cards in Bulgaria: MasterCard, Visa and Visa Electron, American express.”
Някой вече да е плащал с Visa Electron?

аз съм плащала

# 6
  • Мнения: 466
Да се оплача от Пощенска банка!

Едва днес успях да си взема новата дебитна карта Виза Електрон, въпреки че се бяха ангажирали да стане между 5 и 10 работни дни. И още щяха да ме бавят, но им казах, че ще напиша оплакване.  #Cussing out

Кажете ми сега кой номер се пише в ПейПал, този който е на самата карта отгоре ли написан?

Нещо засега ме отхвърля и не иска да я приеме картата...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Пише се дългия номер отгоре на картата, после дата на валидност и най-отдолу - секюрити кода /трицифрен/.
Картата трябва и да е активирана от банката, защото при мен бяха пропуснали и от Пей Пал не ми я приеха в началото.

Моята е виртуална Виза на ДСК  Peace

# 8
  • Мнения: 274
Amar и аз имам карта от ДСК, а се прецаках и си написах Виза-та от Уникредит банк. А знаех за виртуалните карти на ДСК, ама съвсем забравих. Дали ще мога сега да си я сменя?

И изобщо, някой знае ли как става това с ebay? Щото аз си платих две неща, ама каква ми е гаранцията, че няккой от някъде си ще ми прати покупката? Ъ? Който има опит да споделя, плийз!

# 9
  • Мнения: 212
И изобщо, някой знае ли как става това с ebay? Щото аз си платих две неща, ама каква ми е гаранцията, че няккой от някъде си ще ми прати покупката? Ъ? Който има опит да споделя, плийз!

Гаранция-Франция са казали в случая хората. Т.е. нямаш никаква гаранция. Стоиш и чакаш. Ако си попаднала на свестен търговец ще ти прати нещо, ако не си - пиеш една студена вода и пишеш оплакване до eBay. А най-забавното в цялата работа е че първо си плащаш и после чакаш и се молиш да ти пратят нещо от незнам си къде...

# 10
  • Мнения: 274
А мерси, Борисe . Да ида да пийна тогава една вода още сега. Нещо ич не ми се вярва да съм от късметлиите. Мда. Cry

# 11
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Пише се дългия номер отгоре на картата, после дата на валидност и най-отдолу - секюрити кода /трицифрен/.
Картата трябва и да е активирана от банката, защото при мен бяха пропуснали и от Пей Пал не ми я приеха в началото.

Моята е виртуална Виза на ДСК  Peace
Къде на картата сенамира този секюрити код?

# 12
  • София
  • Мнения: 586
Пише се дългия номер отгоре на картата, после дата на валидност и най-отдолу - секюрити кода /трицифрен/.
Картата трябва и да е активирана от банката, защото при мен бяха пропуснали и от Пей Пал не ми я приеха в началото.

Моята е виртуална Виза на ДСК  Peace
Къде на картата сенамира този секюрити код?

На гърба на картата - би трябвало да има написан номера на картата или последните четири цифри от него и след това едно трицифрено число - това е кода Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 447
Дебитна или кредитна, разрешена за плащане в чужбина (и интернет). Звънни в банката си и питай твоята от този вид ли е. И после ще трябва да я разрешиш за такова плащане (мисля, че в банката се прави).

 Peace

Моята е на ПИБ - дебитна. Виза.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
мойта е Виза Електрон от ЦКБ

# 15
  • Мнения: 515
Мисля че тази тема за e-bay  е обсъждана доста пъти, Гаранция за доставка няма, лично аз изгорях с едни Найкове за 150$   Confused  но няма какво да се прави.

# 16
  • Мнения: 4 447
Мисля че тази тема за e-bay  е обсъждана доста пъти, Гаранция за доставка няма, лично аз изгорях с едни Найкове за 150$   Confused  но няма какво да се прави.

A правата потърси ли си? Защото е-bay винаги са били коректни. Тракинг номер не си ли имала? Последното, което поръчах от там е едно бижу. Дойде от Хонг Конг за няма и две седмици. Сега чакам от САЩ друга поръча.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Мисля че тази тема за e-bay  е обсъждана доста пъти, Гаранция за доставка няма, лично аз изгорях с едни Найкове за 150$   Confused  но няма какво да се прави.
Парите не ти ли върнаха?

# 18
  • Мнения: 274
На мен за една поръчка ми се върнаха парите, ама само в Пейпал. Там пише refunded, ама в картата звънци - нищо не е дошло. И къде тогава са върнати?
Някой ако е наясно да ми обясни, плийз!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Tristia преди колко дни са ти ги върнали?на мен 2 пъти ми се е налагало да ми връщат пари и не съм имала проблем.Аз съм с интернет банкиране и си ги следя от в къщи.След 3-4 дни максимум са ми били по сметка в лева даже

# 20
  • Мнения: 274
chocha върнаха ги, ама кой да се сети че трябва да се изчака  Simple Smile
Благодаря!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Сега със здраве пак да ги похарчиш Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Мисля че тази тема за e-bay  е обсъждана доста пъти, Гаранция за доставка няма, лично аз изгорях с едни Найкове за 150$   Confused  но няма какво да се прави.

A правата потърси ли си? Защото е-bay винаги са били коректни. Тракинг номер не си ли имала? Последното, което поръчах от там е едно бижу. Дойде от Хонг Конг за няма и две седмици. Сега чакам от САЩ друга поръча.
Този тракинг-номер откъде се получава - продавачът ли го праща? при поискване? по имейл? във всеки случай или само когато пратката е препоръчана?
По темата - и аз имам регистрация в Пейпал с Виза електрон на ЦКБ. Разплащам - няма проблеми.

# 23
  • Мнения: 274
chocha успях вече. И си получих покупката. Е сега вече няма спиранката.  Grinning

# 24
  • Мнения: 466
Да се похваля, че се регистрирах успешно в PayPal, платих и днес дори си получих пратката!  newsm68

Много съм доволна. Сега само трябва да се въоръжа с време и късмет, за да си намеря разни неща, които ги няма тук.  Thinking

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Няма да ти е трудно да намериш такива неща Peace

# 26
  • Мнения: 2 085
Моята е виртуална Виза на ДСК  Peace
Amar, как точно се регистрира?Аз стигнах до въвеждането на Expanded use number, но в ДСК Директ срещу сумата, която са изтеглили не пише нищо Shocked нито име на получателя, нито номер на сметка

Общи условия

Активация на акаунт