Промени ли се поведението на дечицата от яслите?

  • 718
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Моето детенце заспиваше самичко в стая, сега се държим за ръчичка, буди се нощем и ме търси( и се налага да спи при нас). Преди не съм имала такива проблеми.

# 1
  • Мнения: 330
Откак малката ходи на ясла определено си е променила поведението - за добро и за не чак толкова. Thinking
Хубавото е че вече се храни абсолютно самостоятелно.
Лошото е че е станала някак си по-агресивна и инатлива. Дано това да е временно и с течение на времето да премине.

# 2
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Albi76, повечето деца се променят. Колкото и да се грижат добре за тях в яслите децата тъжът за майките си денем и вечер си наваксват пропуснатото внимание.

# 3
  • Мнения: 8 999
Да, определено. Стана много по-самостоятелен, започна да говори още повече и още по-добре, още преди насрочената от мен дата свали памперса. Настигна сестра си много бързо /тя е с 1г. и 3 мес. по-голяма от сина ми и не е ходила на ясла/.

# 4
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Както е казала Диди повечето деца наистина се променят.Малкия стана определено по послушен  Laughingколкото и да не вярвах,но той беше "бяс"-в смисъл на доста палав.Сега се кротна,започна повече да се заиграва и така,аз съм доволна от промяната която настъпи в яслата. Peace

# 5
  • Мнения: 139
Albi76, повечето деца се променят. Колкото и да се грижат добре за тях в яслите децата тъжът за майките си денем и вечер си наваксват пропуснатото внимание.

Това е така Peace Но и подражават на другите деца, за това ще виждаш неща, които в къщи не правите Shocked Гледай какво става като тръгне на градина ooooh!! Всяка вечер си знам, че има превъзпитаване!

# 6
  • Мнения: 67
Промени се много.Изпада  в истерия за най-малкото нещо .Плаче много повече,инати се,нервен е .По-време на стачката се беше поуспокоил в къщи,но от вчера пак са на ясла и пак се почнаха проблемите с поведението.Много се радвам ,че има деца ,който се променят в положителна насока от яслата за съжаление ние не сме от тях.

# 7
  • Мнения: 96
Всички деца се променят, а и няма как иначе. Започват да имат контакт с най-различни деца, с различни характери. Според мен промените, които настъпват имат както добри,така и лоши страни. От една страна се научават малко или много на дисциплина и на някои навици,които имат другите деца ( например моята дъщеря започна да си седи на гърнето откакто ходи на ясла,а преди не искаше, научи се да пие сама от чашка и разни други нещица). От друга страна пък започна да хапе и да посяга да удря, плюе по земята Simple Smile Но аз се мъча да подхождам с разбиране и да обяснявам внимателно, че това не е правилно. Тя също понякога се събужда нощем и иска да я гушнем, за да заспи, иначе изпада в истерия. Но в това няма нищо лошо, защото всеки нормален човек има нужда от една прегръдка понякога  Hug

Общи условия

Активация на акаунт