Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Много ми се иска да взема такъв модел за дъщеря си,но от липса на време за обиколки,а и поради специфичния модел за сега не попадам на нищо подобно.Виждали ли сте някъде по магазините такъв,къде и на каква цена?
Дължината и да е под дупето,почти до коляното и да е с хубава яка.Не съм сигурна дали такава дължина ще стои добре без коланче,но ако е така,не държа на колана.Опитвах се да открия и по сайтовете поне да визуализирам,но и там до никъде не стигнах  Embarassed даже ми се върти в главата като идея,дали може да има такава жилетка,но с памучна подплата,за да се носи почти като пролетно яке  newsm78 Поне такива съм виждала дамски модели.

# 1
  • София
Ние имаме такава жилетка. Невероятно хубаво стои- дълга, с богата яка и с коланче от сатенена панделка в цвят корал. Купена е миналата пролет от Премама. Не знам дали имат такава в новата колекция.

# 2
# 3
Да,точно  Peace Много благодаря  Hug Уж се рових из сайта,ама къде съм гледала  Embarassed
И цветът и много ми допада,само доколкото виждам размерите са над 102,което е доста голямо за 86-те см на дъщеря ми  newsm78
Ако някой е видял в магазин в Сф да се продава подобна жилетка,моля да сподели  Hug

# 4
  • София
Дони, точно вчера гледах такива жилетки ,в розово и зелено, в един магазин на пазара при нас, в Красно село. Аз този магазин много го уважавам, продават страшно сладки, качествени турски дрехи. Цените май бяха нещо около 30 лв. Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт