Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

sofia

Здравейте!
Дайте идея от къде да си купя дънки, по изчистени и да са до 50лв.
Много ще съм ви благодарни!
Цитирай

Sofia

На колелото на трамвай 5ца има един магазин, там си купих дънки за 25 кинта...Те са маркови, но имат малки дефекти, моите имат малка дупчица на единия крачол, но стой като нарочно ...
Цитирай

София

В Дика дънките са по 50лв.
Цитирай

Sofia

В Скай Сити има дънки по 27 лв-в UB Jeans! Малко по-светли са като цветове, но има избор!
Цитирай

На колелото на трамвай 5ца има един магазин, там си купих дънки за 25 кинта...Те са маркови, но имат малки дефекти, моите имат малка дупчица на единия крачол, но стой като нарочно ...

Малко по-нагоре по същата улица (Княз Борис І) има нещо като аутлет за по 20-25 лв. - но бройките са единични и трябва често да се проверява.
Цитирай

Forest jeans имат дънки за около 50лв. (може да разгледаш моделите и в онлайн магазина им).
Цитирай

1st floor

Forest jeans имат дънки за около 50лв. (може да разгледаш моделите и в онлайн магазина им).
само, че новата им колекция е само , от тези модели , които се стесняват надолу... Crossing Armsна мен пък , не ми стоят добре...иначе ,преди им бях фенка - имам 2-3 чифта дънки , и няколко блузи...от сегашната колекция , нищо не ми харесва...егати кича!!!
Цитирай

В Кенвело имат намаление на различни видове дънки, по 40лв са ги пуснали... има избор засега.
Цитирай

sofia

В Кенвело имат намаление на различни видове дънки, по 40лв са ги пуснали... има избор засега.
Къде им е магазина?
Цитирай

sofia

Благодаря на всички за идеите!  bouquet
Ще трябва да се поразходя по магазините.
Но е друго като имаш набелязани. Peace
Цитирай

1st floor

Къде им е магазина?
имат в Скай Сити - Гео Милев , а мисля , че и в МОЛ-а на Хемус , имаха... newsm78
Цитирай

София

Къде им е магазина?
имат в Скай Сити - Гео Милев , а мисля , че и в МОЛ-а на Хемус , имаха... newsm78
И в Мол-а на Стамболийски има Кенвело
Цитирай

И аз си търся такива, ще мина през Кенвело, там обикновено си харесвам нещо. newsm78
Цитирай

София

отидете в Nylon - на Солунска. Има избор и различни модели, предимно са изчистени, има и намачкани, и тип "цигара", прави ....
От 5г. може би само от там си купувам дънки, защото са тип "твърди неразтегателни". Не ми харесват новите меки и леко ластични, на второто обуване да са разтегнати и ... нямам думи, много ме дразнят.
а мъж ми си купи по спешност едни намачкани от Мустанг, след няколко пранета гънките станаха дупи, и след няколко месеца дънките станаха къси панталонки ....
Цитирай

sofia

отидете в Nylon - на Солунска. Има избор и различни модели, предимно са изчистени, има и намачкани, и тип "цигара", прави ....
От 5г. може би само от там си купувам дънки, защото са тип "твърди неразтегателни". Не ми харесват новите меки и леко ластични, на второто обуване да са разтегнати и ... нямам думи, много ме дразнят.
а мъж ми си купи по спешност едни намачкани от Мустанг, след няколко пранета гънките станаха дупи, и след няколко месеца дънките станаха къси панталонки ....

В коя част на Солунска се намира магазина?
Нещо не се сещам!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора