Успех с гърнето!?

  • 1 652
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 586
Ние сме на 1г.и2м., отдавна се запознахме с гърнето на май незнаем точно какво да правим там.Имаме 2 или 3 успешни опита.При вас как е? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 440
На тази възраст и моята дъщеря не знаеше какво точно се прави там,май само разглеждахме книжки и свикваше да седи там.

# 2
  • Мнения: 676
Аз смятам, че е още рано - ние сме с 1м. по-малки и бях тръгнала да купувам гърне, но като видях, че на тези на Чико пише 18м+ реших, че хората са преценили, че по-рано няма нужда да се правят опити и аз лично ще изчакам дотогава.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 609
Зависи кога е започнал да се "запознава" с него.Ние например от два месеца сме без памперс през деня,слагаме го само за спане,но  за пръв път го сложих на 6м.

# 4
  • Мнения: 1 586
Не мисля,че е рано защото скоро се запознах с една майка,чиета момичинце е на 1г6м. и почти не слагат памперси, ама тя я е сложила още от много малка.  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 164
Кристиан не ще да седи, като че ли на бодлива тел го слагам. Tired Отлагам, ама докога не знам...

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Около годината дъщеря ми направи ужасен дерматит и аз,пробвах да я сложа на гърнето  и тя за моя огромна изненада свърши малка работа,след обед пак пробвах като не очаквах успех-повтори се.От около 2 месеца след това махнахме дневния памперс PeaceУточнявам,че аз и купих едно Вип гърне и съм пробвала там да я слагам,ама тц,но свекърва ми купи някакво за 2 лв. и там станаха чудесата Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 006
Моето дете хич не иска да седи на гърне. Rolling EyesСамо като го види започва да реве.Иначе когато му събуя памперса навън или ако го заведа в банята се изпишква почти винаги,но на гърне не иска.

# 8
  • Мнения: 1 217
Калоян седи на гърне сутрин след ядене и след обедното ядене.
Свършва си и двете работи там. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ползваме обикновенно гърне от 3 лв,купено в Приморско.
/Че в София майка му не можа да намери #Crazy Sick/

# 9
  • Мнения: 503
Малкия си яде бисквитките в гърнето Mr. Green

# 10
  • Мнения: 508
Сложих я преди 1 м. В началото голям успех, две седмици подред всяко ако в гърнето...и други работи. Времето застудя...мен не домързя и занемарих слаганията. Сега пак поднових, но тя сутрин си върши голямата  в момента в който се събуди и не сме хванали нито едно лайно от една седмица. Малките работи ги хващаме, от време на време.

Моя съвет е, почнете ли в никакъв случай не спирайте или разреждайте слаганията.

# 11
  • Мнения: 2 757
И аз съм се хванала в чудо. Синът ми на 2г 3м изобщо не иска да прави нищо в гърнето. Вече не знам какво да го правя. Дори не иска да седне там. А ако седне, само за 1 секунда и става ooooh! От 5 месечен се опитвах да го слагам, ама той си ревеше. А сега си играе с него. Не казва като му се ака, само понякога, когато вече се е наакал. За пишкане да не говорим

# 12
  • Мнения: 95
На 6 месеца и половина дъщеря ми вече си вършеше и двете работи там. Сега  вече почва да мрънка като и се ходи и аз знам да я сложа. Иначе още сме с памперс защото доста често  пишка и е малка да стой без. Но знае че като седне на гърнето трябва да свърши нещо и си го върши и като свърши сама става и тръгва да пълзи. Никога не съм я оставяла да си играе с него или седнала на него.

# 13
  • Мнения: 1 479
Баткото ходи вече в тоалетната,но малкия(1год. и 3мес.)го е страх и реве от гьрнето.

# 14
  • Мнения: 1 516
Купила съм гърнето на бертони, което отпред е с дръжки


За сега е само играчка, но забавна и с удоволствие Виктор си седи в него, макар и да не знае какво точно се иска от него Simple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт