Отговори
# 60
  • Мнения: 529
Абе тя Куката от гледане на "Дързост и красота" нема време да се сети да пусне уведомление. Joy  Joy  Joy

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Абе тя Куката от гледане на "Дързост и красота" нема време да се сети да пусне уведомление. Joy  Joy  Joy
То ако беше само "Дързост и красота" щеше да е шест направо Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 950
Абе тя Куката от гледане на "Дързост и красота" нема време да се сети да пусне уведомление. Joy  Joy  Joy
То ако беше само "Дързост и красота" щеше да е шест направо Mr. Green

Аз си мислех, че тя е ТВЪРД фен на тоз сериал, обаче кво научих скоро, започнала е да изневерява, гледала по некви други канали, едни други филми, че чак ги и разказва Shocked Mr. Green
Накъде отива тоя свят незнам newsm78
 

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
А линк в старата към новата? А?  Twisted Evil
Някои можеше и другият месец да я видим таз нова тема.  Mr. Green
Точно.
Аз тъкмо идвам да ви разбудя от зимен сън Mr. Green с почерпка, че имаме повод.
Мислех ..брех, къде изчезнаха всички( та и аз де Embarassed)и дано е за хубаво... и сега ще чета и гледам кефски снимки .smile3508

Заповядайте! bowuu Hug
Андреа днес прави 2 месеца!


 


# 64
  • Мнения: 1 925
Morena, честит мини рожден ден на малката, да е здрава и послушна   bouquet И стига слага калорични снимки, че трябва да отслабвам...

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Моренка, голяма кукла е станало това сладко човече  Heart Eyes

И ние днес правим 5 месеца, айде на масата:

# 66
  • Мнения: 307
slonchetka, много съм заблеяна  ooooh!чак сега виждам
лека бременност ти пожелавам и на финала живи и здрави, много красиви и послушни бебоци!   bouquet
Честито и на порасналите бебоци!
Леа, изглеждаш чудесно и с изправен бретон Wink  Flutter

# 67
  • София
  • Мнения: 4 272
Честити месечни дни на сладките бебчета на Моренка и Светли! Да са все така хубави, много здрави, да папкат и да слушкат Heart Eyes
Утре чакайте от мен докладна, бяхме на много хубаво местенце /то и Гризката е ходила там/, а Цветунчо квото е миткало няма начин да го е пропуснала. С. Чифлик се казва, Троянско. Повече подробности - утре със снимков мат'риал Wink

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Ох как ми се ходи и на мен някъдееее.... Blush Тази седмица щяхме да ходим до Априлци но Слави се разкашля, че и хрема пипна, сержи пък обърка нарядите и стана еднааа...не отидохме. А така ми се ходи някъде...едва държа фронта вече Mr. Green

# 69
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Е вие пак аха да се засечете из балкана...По ивановден съм чувала стават най-убавите срещи на маврудец, близо до някоя топла камина...

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Е вие пак аха да се засечете из балкана...По ивановден съм чувала стават най-убавите срещи на маврудец, близо до някоя топла камина...
Свате давай да се организираме...по към Ивановден..на маврудец и нещо като пастърва...и аз съм чувала, че стават хубави работи Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде, хайде! Тогава е и зимната ваканция и може и ние да дойдем...някъде в Балкана, в механа, на камина....на мръвки, и...МАВРУДЕЦ задължително! Party

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Аз съм ЗА...давайте да мислим тогава къде.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Благодаря ви СтраЧ, Светли и Леа! Hug
Светли честити 5 месеца!  bouquet Много сладък тоя Божката бе! Heart Eyes

Леа чакам снимките. Crossing Arms

Слончи нямам думи да ти опиша радостта си за теб мила! Hug Heart Eyes
Много лека и безпроблемна да е и здраво бебче на финала!

Пийте един маврудец вместо мен плс на срещичката! Hug

# 74
  • Мнения: 471
В тази темичка е опасно да се влиза  Laughing едни вкусотии сте показали, мммм Simple Smile Честити месечинки на бебоците (с малко закъснение)! Много да слушкат и да дебелеят Simple Smile

Страчи, гласят ни за април, ама да видим до къде ще го докараме Simple Smile Благодаря ви за пожеланията, скъпи стари съфорумки  Laughing да не казвам онази дума - хихи.
И последно - Мейси възкръснала  Sick божееее, до къде ще стигне тоя сериал!

Общи условия

Активация на акаунт