Къде има детски център с басейн с топки?

  • 1 676
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Ами това е- търси се детски център, където има басейн с топки. Такъв имаше в София Ленд. Не трябва да е като джунгла, а само пързалка и басейн с топки.
Благодаря

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314
Ами то почти във всеки детски център има басейн с топки след пързалката. Така е в Патета, Приказка без край, детския кът на Sky city ....

Можеш ли да обясниш какво по-точно имаш предвид?

# 2
  • Мнения: 272
В детския кът на Скай Сити и мисля че и в Приказката са обградени с мрежи и трябва да се вмъкнеш вътре. Дъщеря ми я е страх от тях.

# 3
  • Мнения: 119
Доколкото си спомням такъв има в Мевнтов носорог в Бъкстон, залата е голяма, но като цяло играчките са малко.

# 4
  • Мнения: 766
В "Моето гардже" в Лозенец е само басейн, без никакви заграждения. Но пързалката е отделно от басейна.
В "Ментов носорог" си е джунгла, с мрежи и препятствия на два етажа

# 5
  • Мнения: 107
Ами то почти във всеки детски център има басейн с топки след пързалката. Така е в Патета, Приказка без край, детския кът на Sky city ....

Можеш ли да обясниш какво по-точно имаш предвид?

Да така е. В Дианабад Барбарони.

# 6
  • Мнения: 766
Да така е. В Дианабад Барбарони.

Извинявам се на авторката на темата, но къде в Дианабад има "Барбарони"?

# 7
  • Мнения: 3 268
Почти няма детски център без топки.

# 8
  • Мнения: 119
В "Ментов носорог" си е джунгла, с мрежи и препятствия на два етажа
отстрани на джунглата се намира басейна с топките ....

http://mentovnosorog.com/parti.php - басейна се вижда на горната снимка в дъното ...

# 9
  • Мнения: 766
В "Ментов носорог" си е джунгла, с мрежи и препятствия на два етажа
отстрани на джунглата се намира басейна с топките ....

http://mentovnosorog.com/parti.php - басейна се вижда на горната снимка в дъното ...
Извинявам се за погрешната информация в този случай. Просто преди две седмици бях на рожден ден там и го нямаше. Но е възможно да са го прибрали, за да имам повече място за празнуващите деца.

# 10
  • Мнения: 1 931
В Мечо пух в Люлин 5.

# 11
  • София
  • Мнения: 572
Такъв басейн с топки има в "Островът на съкровищата " в Красно село.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
А как се поддържа чистотата на тези топки? Другите неща могат да бъдат избърсани и дезинфекцирани, но не ми се вярва топките да се мият и бършат след всяко празненство.

# 13
  • Мнения: 3 323
Не бършат...
Само басеин и пързалка има в Съни ленд - в уличката до Ментов носорог. Имат и сайт мисля...

# 14
  • Мнения: 3 861
Детски клуб "Бъни" или нещо такова се казваше  newsm78
Намира се в Стрелбище.
Много хубава зала за игра
2 пързалки , басеин с мнооого топки и една купчина джунджурии

Общи условия

Активация на акаунт