"Д-р Халачева" има ли и други като нас???

  • 21 408
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Здравейте на всички, и най вече на тези опарили се от некомпетентността на Халачева. Смятаме да заведем дело(иск) към нея и самия Майчин дом. Две години тъпчене с лекарства, инсеминации и какво ли още не. Всичко в най неправилната посока и безрезултатност, без откриване на първопричината. Повече от 3000 лева. не ми се приказва...
ИСКАМ ДА ПРИЗОВА И  ДРУГИ КОИТО СА ОПАРЕНИ ОТ ПРЕСТЪПНОСТТА НА "д-р халачева"

НЕКА НЕДОПУСКАМЕ И ДРУГИ ДА ПОПАДНАТ В НЕЙНИТЕ РЪЦЕ!!!!!!!!!

съпруга на Дени... Петър БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Не съм пациент на д-р Халачев, но толкова пъти чувам името й в лош контекст, че се чудя как още има пациенти  ooooh!
Смятам обаче, че подобен иск към болницата като цяло няма да успее. Доколкото имам наблюдения лекарите там нямат особена представа какво правят останалите им колеги по кабинетите. Не мисля, че би успяла да им потърсиш отговорност за действията на Халачева.

За иска срещу нея обаче ти пожелавам успех и честни вещи лица по делото, които да признаят некомпетентността на колега. Че това май е много рядко явление, за съжаление.

# 2
  • Мнения: 456
И аз съм ЗА.Нека направим нещо,за да няма и други ужилени,като нас,а това което може да се направи е да се заведе дело срещу тая некадърница #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 062
Определено се страхувам за хората, които ще правят ин витро в майчин дом, като се има предвид, че тя е в екпиа (както и Станева). И двете са по тъпкането с лекарства и пускането на въртележката :Майчин дом: да се дават пари с ясното съзнание от тяхна страна, че ще са без резултат действията им. Аз бях опитно зайче и на двете, но за кратко. Усетих се на къде духа вятъра и не припарих повече до Майчин дом и Халачева (респективно и при Станева) , за да бъда касичка за нечии джоб. След време се оказа, че на жената такава й е схемата....за всеки, както е писана от  toffifee  (така добре позната ми от Радева - окръжна.....може да са били съученички  Laughing  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire)
Лекари като тези трите са си срам за лекарската професия  Twisted Evil

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 14:15 от Black_rose

# 4
  • Мнения: 313
Ох моми4ета какво да ви кажа- на никого не пожелавам да преживее такова нещо.Най гадното в цялата ситуация е 4е е можело да се спаси едната ми тръба,но сега след по4ти 2 години е късно..................просто ти изписват лекарства по схема на която са свикнали и не съобразяват с конкретния случай.

# 5
  • Мнения: 212
здавейте,аз също се ,,лекувах"при нея. Сега съм без тръби и само с малка част от яйчник.Проклинам деня,в който попаднах при нея. #Cussing out

# 6
  • Мнения: 313
Сиси съжалявам, все пак има надежда.........

# 7
  • Мнения: 2 423
Сиси съжалявам мила  но има надежда бъди силна. А тя докторката ще получи това което заслужава той Господ гледа Peace

# 8
  • Мнения: 47
Господи,момичета, чета всичко това и не мога да повярвам. Направо се разплаках и съм ужасена...Аз съм нов член на клуба и то от днес.Само за един ден намерих всички отговори,които търсех. Аз съм от многото момичета,които не могат да си имат бебче. Ходя само в майчин дом, защото винаги съм си мислила,че са най-добрите. За моя зла съдба първо попаднах на Станева, а сега ходя при Халачева.Хах каква ирония- почти една година загуба на време и средства...
благодаря за съвета, няма да стъпя повече там. За Станева нищо не мога да кажа,защото поне се държеше много добре с мен.Смених я защото все беше извън Варна, във най-важните моменти. Но за Халачева- просто нямам думи...Тя дори успори компетентността на Станева и каза,че що се отнася до стерилитет си няма никаква представа...Убеди ме,че единствено тя и Маркова се занимават с това. Най-лошото е,че работи на настроения и никога не ме помнеше. Назначи ми инсеминация при полузапушени тръби, макар че от форума разбрах,че това е абсолютно абсурдно. Само отново пари на вятъра...Без да ми предложи лечение, заговори за инвитро...
Моля някой ако знае добър лекар във Варна,който да се занимава със стерилитет, да ми пише.Много благодаря за всичко...

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Моля, спазвайте правилата на форума и подбирайте изразните си средства.
Изтрих последните мнения по темата и се надявам да не се налага повторна намеса тук.
Поздрави.

# 10
  • Мнения: 274
...А относно Майчин дом-Варна, нямам думи, такива специалисти, такова внимание и отношение. Приказни са всички там! За тях или добро или нищо. Безкрайно съм благодарна на всички, които се занимаха с моя случай, и това не беше само Д-р Ваня ХАЛАЧЕВА, която ме прие и от която съм възхитена. Това бяха и Д-р Д. Корновски (бащата), и Д-р Борис Яков, който лично ми направи лапароскопията веднага, след като излезе от друга тежка операция преди това, и д-р Ана Атанасова, и д-р Георгиев, и д-р Максим Яков, и д-р Добрева, и акушерките, и санитарките дори, и всички, които бяха просто на дежурство, но отговаряха на всеки мой въпрос, по всяко време. Невеоятни специалисти са до един. Повече от възхитена съм. Искрена благодарност на всички!!!!

# 11
  • Мнения: 1 248
момичета не се джавкайте Naughty има и доволни и не доволни аз лично не съм била пациент на тази Халачева но бях на Станева е на мен не ми помогна с нищо но моя позната е много доволна и в момента е бременна с близнаци от инсеминация при всички е различно.целувам ви всички  bouquet Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 313
Тук всеки може да изразява мнението си-а моето е такова.Как така 2 години като се лекувх при Халачева и бях неина постоянна пациентка(на месец минимум 2-3 прегледа) все ме оставяше да чакам с часове и пускаше други с превилегии преди останалите с часове все не си спомняше какво сме правили предния месец нито веднаж не ме нарече по име,може и това да не знаеше......изВинявам се за обаркания текст но съм много разстроена защотото си припомням всичко наново.ПРИ ПОСЛЕДНАТА МИ ИНСЕМИНАЦИЯ ПОНЕЖЕ СИ НОСИХМЕ МАТЕРИЛА ОТ ВКЪЩИ А ТЯ БЕШЕ КАЗАЛА ДО ПОЛОВИН 4АС ДА СМЕ ПРИ НЕЯ ТЯ МЕ ОСТАВИ ДА ЧАКАМ 40 МИН.ПРЕЗ КОИТО ВЛИЗХА ВСЯКАКВИ ДРУГИ ХОРА  ОТ КОИТО И КОЛЕЖКИ ЗА ДА СИ ГОВОРЯТ,НА МЕН НЕ МИ ИЗДЪРЖАХА НЕРВИТЕ И СЕ РАЗПЛАКАХ ЗАЩОТОТО СИ МИСЛЕХ 4Е ЩЕ УВРЕДИМ МАТЕРИЛА ОТ ТОЛКОВА 4АКАНЕ И НАЙ НАКРАЯ ТЯ МИ СЕ ИЗРЕП4И КАКВО РЕВЕ6 ТО ТАКА НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ.......не мога да опиша как съм се чувставала ипосле пак на работа да ходя без да ми проличи какво изживявам

# 13
toffifee не се ядосвай повече за минали работи а давай  напред.И аз мога да кажа много за компетентноста на халачева но май нямам сили да се ядосвам вече.Ще се молим от тук на татък нещата да тръгват за добре и това е.Ти възстанови ли се напълно от лапарото?Какво следва сега?

# 14
  • Мнения: 313
ООО да от лапарото насам съм бомба-чакаме новата година за да правим инвитро.Физически съм добре-но психи4ески ето на за нещо толкова дребно се разциврих просто много лесно се разплаквам, и така,но се справям.Благодаря на всички много сте мили Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт