ДОБРИЧките мами пак не спят, за базара неуморно те творят (37)

  • 11 962
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 810
надничай! Hug Ние не шием само. Може и да режем и лепим хартийки Wink
Скорошно оздравяване! Peace

# 61
  • Мнения: 4 392
feel_u , s tezi blizalki totalno ще ни развалите дисциплината #Cussing out За солети съм се примирила, но по малко..
Точно такива хумористични разказчета ще ми свършат страхотна работа за моите джиджавки. Hug Почвай ги!!   bouquet

Кога е постановката? 

# 62
  • Мнения: 377
feel_u  отговорих ти на лични да не занимавам другите!
А от колко са представленията и кои дни!Благодаря!
Скорошно оздравяване ви желая!

# 63
  • Мнения: 217
Ух, аман от болести! Ама нали съм гърмян заек и сякаш не се притеснявам вече толкова... Габриел2, мерси за отговора Simple Smile Утре може би ще се засечем при докторката  Grinning

А за театъра - от 11 ч, другата неделя гостува Бургаският куклен театър с "Житената питка" - живот и здраве, пак сме там. Само в неделя има представления в театъра, през седмицата са по детски градини, по села и паланки  hahaha

# 64
  • Мнения: 217
Между другото, днес Денис беше много смешен Simple Smile Има един момент, в който куклата на Магазинерката в "Откъде дойдоха бебетата" награбва разказвача, танцува с него и го "натиска" да легне на масата. В този момент Денис страшно се притесни и извика: "Няма бори тати", после ми каза и на мен "Мамо, тати няма бие" /т.е. "тати да не го набиха сега?"/  Joy

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 958
feel_u, много ме разсмя  Joy Нали децата са на една възраст и лафовете им са еднакви  Laughing

Тъкмо се навих и аз да заведа Ванко на театър и  Sad  - двете следващи недели са ми заети от други ангажименти. Ще отложим за по-нататък.

Скорошно оздравяване на всички дечица  Praynig

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро!

Аз вече съм една щастлива мама, защото малкия се оправи изключително бързо.  Simple Smile Цялата "криза" на болестта трая малко повече от 30 часа. От събота следобед дивее, хапва, пие течности. Вчера цял ден беше като обезумял от глад, милото... Само от време на време се сеща, че го боли устичката.
Нека да доуточня, че аз му давах само и единствено хапченца на бойрон, без никакви други лекарства. Приемаше 2 до мах 3 различни "бонбонки", както той ги нарича. Не знам, този вид лечение няма нищо общо с класическата хомеопатия, но пък за пореден път му повлия добре. Затова все още не съм скептична. Peace
Днес сме на контролен преглед, да видим състоянието на лигавицата на устичката му.

Пожелавам ви весел ден и всички да сте здрави!!!   bouquet

# 67
  • Мнения: 90
Anushka Hug

Мамчета,търся си бънджи за моето момиче,така че ако някоя от вас продава,моля да ми пише на ЛС Peace Simple Smile

Аз рядко се включвам ,че все не мога да сколасам ,но на коледния базар ще дойдем с Вики да пазаруваме(че майка и не е от най-сръчните и с друго не можем да бъдем полезни:oops:)

Поздравявам ви за ентусиазма,с който правите всичко това!!!Отдавна исках да помогна на нуждаещи се дечица и съм щастлива ,че сега ще имам тази възможност .Винаги бих участвала в подобни начинания още повече с хора като вас!!! Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 821
другата неделя гостува Бургаският куклен театър с "Житената питка" - живот и здраве, пак сме там.
оо и ние...звучи интересно
тази с бебетата пропуснахме, не бях сигурна дали ще й хареса...
Дени да не излезе на сцената някой път да брани тати си Joy..много смешно е било...

Ани, радвам се, че Пепи е оздравял бързо Hug...Тази седмица май ще задържа Радена - накашля. Ама се "разглезих" - няма я през деня и сега с двете Crazy и в къщи Crazy Tired

# 69
  • Мнения: 377
Ходихме днес на контролен преглед-Ангината отшумяла ,но устичката на Гого е пълна с афти и има херпес на устничката.Смяна на лекарствата сега и до края на седмицата в къщи
Анушка как мина при вас?
feel-u а при вас?Не можахме да се засечем!Ние ходихме към 15.30-16 часа

# 70
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ходихме днес на контролен преглед-Ангината отшумяла ,но устичката на Гого е пълна с афти и има херпес на устничката.Смяна на лекарствата сега и до края на седмицата в къщи
Анушка как мина при вас?
Ние бяхме от самото начало с тези афтички, типична ХЕРПангина. Първите 24-30 часа бяха ужасни!!!
Вече сме добре, устичката ни е чистичка, нямаме и лекарства вече. Бързо го преодоля този път моя герой... Естествено, до края на седмицата в къщи.
Оправяйте се бързо и вие!

# 71
  • Мнения: 166
Здравейте, мами! Hug
И аз съм от Добрич, шпионирам отдавна тук, но активно пиша основно в Декемврийки 2004. Имам дъщеричка почти на 3г /както става ясно от другата тема/. Познаваме се с Пепи на anuschka /радвам се за добрите резултати  bouquet/, сигурно и с други дечица от Добрич, които до момента не съм разконспирирала Grinning. Както и да е - смятам да поправя грешката и започвам още сега.
Точно по този повод съм тук. Малката е в ДГ 27 и подозирам, че Гого на gabriel2 е любовта на сегашния й живот. Laughing Краси, ако си наистина ти, оправяйте се скоро, че Дилка страда ужасно за Гогинце... Cry Laughing
След като свърших основната задача, мога и да се представя. Казвам се Людмила, дъщеря ми е Диляна. Изключително ми е приятно! Hug Имам познати сред вас - мамите, по-нататък ще се запознаем лично и с останалите, надявам се. Ще бъда горда да съм в списъка на града ни, започвам активна дейност и тук, макар и малко позакъсняла. Ще се опитам да наваксвам бързо. Поздрави от мен  bouquet

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте, мами! Hug
И аз съм от Добрич, шпионирам отдавна тук, но активно пиша основно в Декемврийки 2004. Имам дъщеричка почти на 3г /както става ясно от другата тема/. Познаваме се с Пепи на anuschka /радвам се за добрите резултати  bouquet/, сигурно и с други дечица от Добрич, които до момента не съм разконспирирала Grinning. Както и да е - смятам да поправя грешката и започвам още сега.
Точно по този повод съм тук. Малката е в ДГ 27 и подозирам, че Гого на gabriel2 е любовта на сегашния й живот. Laughing Краси, ако си наистина ти, оправяйте се скоро, че Дилка страда ужасно за Гогинце... Cry Laughing
След като свърших основната задача, мога и да се представя. Казвам се Людмила, дъщеря ми е Диляна. Изключително ми е приятно! Hug Имам познати сред вас - мамите, по-нататък ще се запознаем лично и с останалите, надявам се. Ще бъда горда да съм в списъка на града ни, започвам активна дейност и тук, макар и малко позакъсняла. Ще се опитам да наваксвам бързо. Поздрави от мен  bouquet

Хе-хе, каква приятна изненада! Добре дошла!   bouquet   bouquet
Не знаех, че и ти си от бг-мамите! Wink
Да вметна също така, че се надявам Дилянка да е здрава!  Praynig

И пиши по- често и при нас.   bouquet
Виж и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234083.0

# 73
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Добре дошла на новата мама.  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 821
Люсил, добре дошла! И на нас ни е приятно Hug

Общи условия

Активация на акаунт