Едно въпросче (за разреждане на сока)

  • 2 578
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте мами! Искам да ви питам трябва ли като се дава сок от грозде, той да се разрежда с вода горе долу 3 към 1. Давах 2 дена без разреждане, но педиатърката ми каза, че е задължително да не се дава само концентрат.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 11:15 от Vivi

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Все още разреждам соковете 1:1.Колко сте големи?

# 2
На 7 месеца сме и пием сок от скоро.

# 3
  • Мнения: 865
аз разреждам фрешовете на Дари винаги. Peace

# 4
  • Мнения: 724
Аз давам сокове на ХИП и не ги разреждам.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
И на етикетите на соковете Хип пише,че трябва да се разреждат.Аз разреждам,в много редките случаи когато давам сок 50:50

# 6
  • Мнения: 174
и аз разреждам 50:50 купувам на Хип,Гербер,Бебевита и Кинела....и до колкото мога по-късно все ще ги разреждам...

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


          Аз пък никога не съм ги разреждала, нито купените, нито фрешовете Confused

# 8
  • Мнения: 707
И аz раzреждам, но не 1:1, а 2:1.

# 9
  • Мнения: 669
само понякога ги разреждам на око

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз разреждам доста, защото синът ми не иска да пие вода и пие само сок!

# 11
  • Мнения: 2 908
Никога не съм разреждала нищо.Не съм виждала на етикетите на купените да пише да се разреждат,а домашните ще ги разредя на кукуво лято Crazy.

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз никога не съм разреждала сока в редките случаи когато съм давала,то това да не е компот Sick

# 13
  • София
  • Мнения: 1 457
Никога не съм разреждала купените сокове. Мисля, че съдържат достатъчно вода  newsm78 Разреждам само някои от домашно приготвените фреш сокове. Например на сока от портокал винаги добавям и вода.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
Като обелиш етикета на Хипските сокове,от вътрешната страна има обяснения и там пише да се разрежда и за по-големи бебета.

Общи условия

Активация на акаунт