Сателитен телефон

  • 7 834
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здравейте,Татковци!!!
Бих искала да ми дадете някаква информация по въпроса къде мога да намеря и купя сателитен телефон,защото  ще ми е нужен,(както и такъв ИНТЕРНЕТ)че ще се местя на място,дето няма телефони,интернет,даже мобилните нямат обхват.Та ме интересува някой от Вас ползва и има ли такъв телефон,цени и вс.останало,както и въпроса със сателитния Инет.
Благодаря Ви предварително!!!        Grinning

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 82
Здравей!
Фирма Скортел ги предлага, виж на www.scortel.com

# 2
***ЦЕНЗУРИРАНА РЕКЛАМА***



Ако някой се интересува от информацията за сателитните телефони, която е публикувал анонимният потребител... Нека се свърже с мен чрез лично съобщение...

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 00:23 от Ekcnpec

# 3
... Бих искала да ми дадете някаква информация по въпроса къде мога да намеря и купя сателитен телефон,защото  ще ми е нужен,(както и такъв ИНТЕРНЕТ)че ще се местя на място,дето няма телефони,Интернет,даже мобилните нямат обхват.

за съжаление не мога да коментирам сателитните телефони (нямам такъв, не съм търсил подробна информация). Единствено знам, че една от световните фирми преди време бе близо до фалита, защото услугата е скъпа и няма много потребители. Сега нещата може да са се променили.

По въпроса с интернета нещата стоят иначе. Всъщност като се замислиш, ако решиш въпроса със свързаността към мрежата там където отиваш (е как го намери това място, направо ти се чудя    Hug) може да решиш и въпроса с телефона и то доста по-евтино - купуваш си платен абонамент за Scype и допълнителна телефонна слушалка за РС-то (за удобство, не че е необходимо). Виждал съм реклама на полска фирма, предлагаща сателитен Интернет (с добра скорост) за нуждите на НАТО войските. Ще се опитам да ти я намеря отново. Отделно май Трансат (българска фирма, VSAT оператор, свързва бензиностанции, банки и обекти на други корпоративни клиенти) предлагат сателитен достъп до Интернет, при това за под 100 лв. (преди да кажеш че е скъпо, помисли за техническите трудности, наемите за сателити на геостанционарна орбита и т.н.) Така че горе главата, мисията не ти е невъзможна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт