мислите ли вече за коледни подаръци

  • 39 872
  • 675
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 853
Аз също съм от седмица на вълна подаръци за Коледа, най-вече защото хубавите неща свършват според мои наблюдения в началото на декември и после шах и мат или много скъпо или евтино,но без качества.Вече съм купила на дъщеря ми едно цвете  http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=3684 и къща за кукли с обзавеждане на , а на племенника улица дълга 4 м(естествено тя е нещо като писта със завои) с коли, надлези,паркинг, знаци и всякакви подобни.

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 09:36 от veka

# 46
  • Мнения: 1 114
...... на племенника улица дълга 4 м(естествено тя е нещо като писта със завои) с коли, надлези,паркинг, знаци и всякакви подобни.

Откъде го купи? Може ли някакъв линк?
Да не би да е на Вадер тойс?

Иначе сме затрупани от играчки. Има прекалено много, ми се струва.
Но все пак един хубав паркинг ще му донесе Дядо Коледа.
/Миналата година купихме 2 китайски и отидоха на боклука за отрицателно време./

Хвърлила съм око на  2 луксозни издания на Фют с приказки.

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 11:28 от Теа

# 47
# 48
  • Мнения: 619
Хе, аз каквато съм пъргавелка, вече съм ги и купила  Laughing
Сега проблемът ми е да не забравя къде съм ги скрила  newsm78
Ама няма да казвам какви са, че моите четат какво пиша и ще се издам...
  Joy
 Hug
Ха множо пе развесели.. аз деца нямам ама на мъжлето ..каот ме ядос аи му изпотрих подаръак..т а се чудя сега какво да купувам newsm78 .. оф Sad много го мразя това.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 478
И нашите подаръци вече са избрани-остава да събера пачката и да ги купя/че са към 4-5 неща/

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И ние вчера бяхме в Метро и купихме на малкия страхотна черна дъска , която едновременно е и магнитна, на дървена стойка, с кутийка тебешири вътре и гъбка... за 32 лв някъде беше ..на Симба Айхорн

В Метро има и кукли за куклен театър- колекция на Мечо пух и разни принцеси, крокодили, дявол...и те на Симба

# 51
  • Мнения: 619
А за мъжете си ?!
Sad
аз направо съм кът от идея вярно не и е тука темата

# 52
  • Мнения: 5 026
Да,замислила съм се, ровя в igra4kite.com

# 53
  • Мнения: 3 479
Само за Матей съм измислила - детски компютър, обаче искам да има обучителни игри на английски език. Много ли искам newsm78 Давайте идеи за модели и магазини. Матей е на 4г, почти.
За Криси и Пепи още не съм, а пък Матей и Криси имат и рожденни дни през декември, та и за тях трябва да мисля  Crazy

# 54
  • Мнения: 17 407
Не ми се мисли още. Като знам, че ще я засипят с подаръци( има РД на 29.12)....

# 55
  • Мнения: 5 228
Само за Матей съм измислила - детски компютър, обаче искам да има обучителни игри на английски език. Много ли искам newsm78 Давайте идеи за модели и магазини. Матей е на 4г, почти.


Преди време купих компютър на дъщеря ми от Хиполенд. Самият компютър е хубав, има 24 дейности - цифри, букви, песнички, игри.... Но е за по-голямо дете според мен, за моето дете не е подходящо все още. Може би за 4-5 г. става.

# 56
  • София
  • Мнения: 15 219
Иво си е поръчал 2 неща. Играчка бормашина (вчера видях в един магазин, но бяхме заедно и не ставаше да я купя-добре, че той не я видя)  и един замък, което си е проблем, защото иска точно като този, който има неговият приятел (бил единствен в магазина, от който са го взели ooooh!).

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не.
Има много време до тогава. Пък и аз все още нямам никаква идея, на кого какво да бъде. И понеже после ги убеждавам, че точно това им трябва...  Twisted Evil

Но ми е писнало от играчки. Tired

# 58
  • Мнения: 3 479
Само за Матей съм измислила - детски компютър, обаче искам да има обучителни игри на английски език. Много ли искам newsm78 Давайте идеи за модели и магазини. Матей е на 4г, почти.


Преди време купих компютър на дъщеря ми от Хиполенд. Самият компютър е хубав, има 24 дейности - цифри, букви, песнички, игри.... Но е за по-голямо дете според мен, за моето дете не е подходящо все още. Може би за 4-5 г. става.

Благодаря
В Хиполенд в Скай Сити ли?

# 59
  • Мнения: 5 393
Изобщо не съм се замисляла за Коледа и за подаръци.Тепърва имам около 5 рождени дни и тогава вече ще дойде ред на коледното пазаруване ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт