мислите ли вече за коледни подаръци

  • 39 816
  • 675
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 394
И на мен ми писна да настъпвам и подритвам играчки. Единствено бих направила компромис за кукла Ариел, понеже знам, че много иска. ЗА другите подаръци идея нямам още.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 999
Преди време купих компютър на дъщеря ми от Хиполенд. Самият компютър е хубав, има 24 дейности - цифри, букви, песнички, игри.... Но е за по-голямо дете според мен, за моето дете не е подходящо все още. Може би за 4-5 г. става.

Това много ме заинтригува - полезен ли е? Дъщеря ми има един детски лаптоп, който само свири, но тя пак си играе с него, защото много обича да ме имитира... ако й взема някой, който да е обучаващ... може поне полза да има.

Иначе не бях се замисляла за Коледа още. Има прекалено много играчки непрекъснато се разправям по този повод с всички около мен Sad Само последната седмица получи нови играчки за /даже ме е срам да кажа за колко пари  Embarassed/.

Тя си поиска къща за понита от дядо Коледа /видя я в една реклама по немската ТВ/ и въпреки, че беше преди месец поне, още държи на това. Не съм убедена, че мога да намеря в София.

Аз си мислех за няколко дребни неща като пластелин, книжки и подобни. Няма място за големи неща в стаята й вече.  Crossing Arms

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето тази книга за Самуил:
.
Другото той ще си го измисли и ще пише на дядо Коледа. Laughing
Бебето лесно може да бъде преметнато с нещо писукащо и годно за дъвкане.  Mr. Green

# 63
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
мдааа, това с подаръците ми е доста сложно...
първо Коледа, след няколко дни и РД.....
Моя милия не се заглежда във филмчета, или поне не в къщи. От половин година е фен на чукането и тракането, има си каска, атрибути - дрелки , чукове, отверки и с тях редовно ремонтира. 
Аз лично си мислех за коледа - някаква занимателна семейна игра да му взема ама много сухарско ми се вижда.
и като ме заразпитват всички познати - та аз да не съм банка за идеи.....

# 64
  • София
  • Мнения: 15 194
Иво си е поръчал 2 неща. Играчка бормашина (вчера видях в един магазин, но бяхме заедно и не ставаше да я купя-добре, че той не я видя) 

Самоцитирам се, за да се похваля, че днес купих първия подарък за Коледа-бормашината.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 818
Да. Снощи питах Габриела в прав текст какво иска за Коледа. Веднага си каза: сцена/параван за куклен театър.
Помагайте!!!

Сестра й иска кубинки ooooh!

В хит-младост има. Миналата година понеже не намерих го направих - не че играе с него...

Голямата иска робот  ooooh! Но всички, които съм виждала са потрерсаващи. Надявам се до писането на писмото да измисли нещо друго.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз лично си мислех за коледа - някаква занимателна семейна игра да му взема ама много сухарско ми се вижда.
О, идеята е добра, но после дупе да ви е яко Mr. Green Аз вече сънувам, че играя Монополи.
Купих и аз първият подарък Grinning - плюшено коте от Хиполенд, почти като истинско. Предполагам, че това ще й е една от последните плюшени играчки, но съм сигурна, че ще го хареса - много е сладурско

# 67
  • Мнения: 1 494
abigale имаше страници с идеи за направи си сам - катерушки, шведска стена и т.н но не можах да ги открия - после ще търся, че сега дребосъците стават.


Mama_Galia_66, не намерих нищо в тази връзка. Моля те, ако намериш време, потърси тези страници. Не, че не мога да измисля нещо, но практическото изпълнение ще ме затрудни- материали, сглобки...а се позапалих. Нещо от рода хем на къщичка, хем и да става за катерене. Тъкмо ще има къде в случай на нужда да 'прибера' хилядите коли, камиони и сие.... Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 734
Много полезна тема!!! Подсети ме, че наближават празници, а за подаръци още нищое съм измислила, ще ми се да е нещо с образователна цел  newsm78

# 69
  • Мнения: 2 722
abigale точно отварях темата да ти пиша че не съм забравила търсенето, но за съжаление съм го махнала от favorites и сега се мъча да се сетя кой ми ги беше давал. Помня, че беше руски сайт. Не съм се отказала да търся, само утре градината да почне, че с двамата юнаци на главата съм си занемарила форумстването.

# 70
  • Мнения: 47 821
в марсел има къща за понита, но не знам дали е каквото търсиш
гледах къщата за кукли в скай сити- 33,99, цената е много добра, ама мойто дете сега нее ще къща  #Cussing out
ще ме затруднят тази година
имаше и гаражи, най-евтиния 47 лв, още не съм избрала  newsm78,а  в марсел има само един модел гараж  Confused
завиждам на всички, които вече са си набавили коледни подаръци  Tired

# 71
  • Мнения: 8 999
Вчера купих първия коледен подарък за дъщера си. Тя поне е ориентирана какво точно иска. Синът ми е малко колеблив и явно ще търча с изменено лице баш на 24ти декември, както всяка година до сега. Лошото е, че българските вносители много се страхуват да не би нещо да им артиса и да не се продаде до Коледа, затова винаги имат ограничени количества, които бързо се изчерпват.

# 72
  • Мнения: 1 494
Mama_Galia_66, разбира се, когато имаш време, не се притеснявай. Hug

Това, че е руски сайт ще ми помогне. Ако намеря нещо ще го пусна тук. Може да е от полза и за други.

# 73
  • Мнения: 2 567
Моята вече е наясно с желанията си за Коледа.
Иска за хамстера си ето такава къща

Добре, че днеска успях да намеря подобна.
Другото и желание е куче. След много против вече склоних и се надявам тази седмица да успеем да и вземем хъски или немска овчарка. Вече е направила и списък какви неща трябва и за кучето да и купя  Tired

# 74
  • Мнения: 3 622
Замислям се и оглеждам вече за подаръци не само на сина ми, но и за мъжа ми и семейството и мисля към края на ноември да започна с купуването. Никога не оставям пазаренето за последния момент.

Общи условия

Активация на акаунт