мислите ли вече за коледни подаръци

  • 39 816
  • 675
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 821
и така, аз вече има мопит от коледната истерия от минали години и мисля да купя подаръците от сега  madnoel
мислите ли че е рано  Thinking
и какво да взема за 2 год момченце( което на всичкото отгоре има рожден ден на 3 януари) и 6 годишно момиченце? newsm78
споделете успешните си миналогодишни подаръци или плановете за покупки за тази година  Hug

# 1
  • Мнения: 1 426
Хе, аз каквато съм пъргавелка, вече съм ги и купила  Laughing
Сега проблемът ми е да не забравя къде съм ги скрила  newsm78
Ама няма да казвам какви са, че моите четат какво пиша и ще се издам...

# 2
  • София
  • Мнения: 4 864
Да. Снощи питах Габриела в прав текст какво иска за Коледа. Веднага си каза: сцена/параван за куклен театър.
Помагайте!!!

Сестра й иска кубинки ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 367
Янита,
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228043.msg5233642
*
измислени са; влак за Стефан,скутер за Ния,ваканция за нас

# 4
  • Мнения: 14 133
Мисля и започвам да действам в края на месеца. Сашо ми е най-лесен. Поръчал си е от Дядо Коледа тротинетка и робот.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 13:28 от chibi

# 5
  • у дома
  • Мнения: 7 138
За малкия ти препоръчвам това 
http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=&products_id=3663
 и това
 http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=&products_id=3665
пише че са за деца над 3г,ама не вярвам частите да са чак толкова малки.За каката не знам -имам две момчета,ама тя е достатъчно голяма,само я попитай и сигурно ще ти изреди сто желания.

# 6
  • София
  • Мнения: 771
Мисля вече и аз  newsm78, от както видях сложена коледната ураса в Скай Сити мол-а.

На въпроса какво иска да донесе дядо Коледа, мят син отговори "коли ... много". Ужас, вкъщи имаме над 100 коли, а той пак иска кола. На въпроса каква кола иска ми отговори - Лада. Тук вече ще съм сериозно затруднена. Със сигурност ще взема друг подарък, за което чакам идеи от темата, но няма да ми се размине да купя и поредната кола.

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
Снощи питам детето какво иска за Коледа, а той ми отговаря "Подарък". Питам го какъв подарък искаш, а той - "Голям подарък". И после ми разправят, че децата не разбирали!?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Какво да мисля, аз вече почти всичко съм купила! Crazy

# 9
  • Мнения: 2 700
Тази година за пръв път коледните подаръци вече няма да са ми проблем. Иначе досега и аз пазарувах бавно и постепенно от ноември нататък, за да може хем да съм избрала най-подходящото, хем дъщеря ми да не е била с мен и да не го е видяла (включително и подаръците на близките). Вече знае, че подаръците са от нас и е заявила своите желания - нов GSM и/или mp3.
Живот и здраве през декември ще обикаляме двете. Wink

mamavassi, за сина ти идеи нямам, но за дъщеря ти примерно: комплект микроскоп с телескоп, чанти на Уинкс (ако се интересува от тях), колело, тротинетка, ролери, нещо за стаята й (ако има такава), грънчарска работилница

# 10
  • Мнения: 1 021
На въпроса какво иска да донесе дядо Коледа, мят син отговори "коли ... много". Ужас, вкъщи имаме над 100 коли, а той пак иска кола. На въпроса каква кола иска ми отговори - Лада. Тук вече ще съм сериозно затруднена. Със сигурност ще взема друг подарък, за което чакам идеи от темата, но няма да ми се размине да купя и поредната кола.
  ooooh!
И ние сме същия слячай! Вече като поиска кола и  Sick все ги събирам и все се намира да настъпя някоя на земята! И винаги иска още и още и по мноооого!  Tired

# 11
  • Мнения: 47 821
олее, значи пак изоставам  #Crazy
дървените влакчета са супер, май със сигурност единия подаък ще е такъв
иска ми се да взема и някакъв гараж или писта, но в хиполенд и марсел имаше само едни големи и доста скъпи
а за каката съм в тотален шах, знам че един подарък ще си избере сама, но тя все още чака подарък под елхата от дядо коледа santa2, а и за детската ще трябва, и за нова година, изобщо много ми трябват подаръци  Gift

# 12
  • Мнения: 47 821
и ние имаме много коли  Laughing мъже, кво да ги правиш, затова мисля за писта/гараж Thinking

# 13
  • Мнения: 2 722
Да. Снощи питах Габриела в прав текст какво иска за Коледа. Веднага си каза: сцена/параван за куклен театър.
Помагайте!!!

Сестра й иска кубинки ooooh!
Ето ти го паравана на живо http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124902

# 14
  • Мнения: 227
Остават 52 дни до Коледа!!!

И мен коледна треска вече ме тресе, но има време!   bouquet

  madnoel  Nature Snowman

Общи условия

Активация на акаунт