Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Няма противопоказания,но ми е интересно,дали може.Вярно е,че са витамини и минерали...И дали има ефект.
Цитирай

При мен определено имаше ефект, но съчетани и с ампули и шампоан на Виши  /много ми падаше косата и основно за това ги вземах/.
Цитирай

Бургас

Аз се бях засилила да купувам, но аптекарката ме посъветва да не ги пия докато кърмя Thinking .
Цитирай

Neutral ,аз тъкмо мислех да започна от днес,ама пак взех да се чудя...
Мамче,а какви доводи е изтъкнала аптекарката?
Цитирай

Бургас

Цитат на: vanilia
Neutral ,аз тъкмо мислех да започна от днес,ама пак взех да се чудя...
Мамче,а какви доводи е изтъкнала аптекарката?

Вероятно се е презастраховала - каза ми, че докато кърмя не е добре да приемам такива силно концентрирани препарати.
Цитирай

Аз го пия от ок. 20 дни, защото много ми се чупят ноктите, обаче засега не забелязвам подобрение. Колко време трябва да се пие, за да има ефект?
Цитирай

И аз това се чудя колко време тряба да го пия,и кога горе-долу се вижда ефектът.Галче,ти кърмиш ли?
Цитирай

Цитат на: gal4e
Аз го пия от ок. 20 дни, защото много ми се чупят ноктите, обаче засега не забелязвам подобрение. Колко време трябва да се пие, за да има ефект?

Не си спомням точно, ама аз май ги пих в продължение на около 3месеца по 2 на ден.Все пак на организма му е необходимо малко повечко време, за да възвърне нормалния си  хормонален дисбаланс.
Цитирай

София

Е, уби ме с тоя нормален хормонален дисбаланс Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.