Детски център Островът на съкровищата - били ли сте там?

  • 6 711
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Невероятно местенце е !!!Много по-различно и хубаво е от всички клубове, в които сми били.Страшно ми хареса, а за миризма на мухъл  Rolling Eyes и дума не може да става , личи че всичко е ново-новеничко. Бяхме на рожден ден там и понеже големият ми син се разплака нещо, та влезнах да си поговоря с него в детския кът, а после и с малкото ми момче си поиграх и доста походих боса навсякъде по мокета, та чорапите ми бяха съвсем чистички после.На тавана има  бели, наистина белички воали, които са направени като платна на кораб и навсякъде е съвсем ново и прясно боядисано.
Мястото за родители-непушачи е до бара и е за около 15-16 човека, ние бяхме там. Залата за пушачи /за малко бях там,/ е може би 15-тина места и тя. Надявам се да съм била полезна. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 13 200
Кажете цени, че на сайта няма. За РД колко излиза горе-долу Grinning

# 17
  • Мнения: 5 160
Здравей Vache.
Звъннах в центъра - контакти от сайта им - Островът на съкровищата

по 5 лв е за 2 часа на дете за залата; менюто е от 5 до 8 лв на дете.
Имат кетъринг от различни фирми; до края на месеца си приключват ремонта на кухнята.
Тортата - може при тях, може и от вас.

В делничен ден може да се стои до по-късно (повече от 2 часа) и се доплаща нещо за престой на дете.

Можеш да ходиш и на вечеря, а детето да си играе в залата.

Това е засега от мен:)


# 18
  • Мнения: 8 999
Благодаря, lorenca ! Звучи интересно. Жалко, че го е нямало този клуб, докато живеехме в квартала. Сега вече ще ми е малко неудобно, но тъй като приятните места, където да отидеш с дете, са доста малко, може и да го пробвам.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 200
Благодаря ти, lorenca!
Нашия РД е доста далеч, но ме заинтригува... А какво значи по 5 лв. на дете и от 5 до 8 меню? При организиран РД се плаща 5+менюто, така ли?

# 20
  • София
  • Мнения: 11 658
Да споделя и аз впечатления от това място!
Преслушах го за РД на сина ми,който става на 10 години.Според мен не е подходящо за толкова големи деца,те ме убеждаваха,че са правили РД на толкова голямо дете.
Клубът е нов и чист,не съм усетила да мирише на мухъл.
С това корабче /мястото за хранене на децата/,което са направили е по-различно място за игра и парти.Самата част за игра с разни пързалки и топки не е нищо по-различно от на други места.
Определено клуба не е толкова голям и просторен.Има някакъв уют,но същевремено някакво усещане за схлупеност или и аз не знам какво,дали таванът не беше по-нисък  newsm78?
Отказах се от там поради ред причини,за дъщеря ми може и да се замисля...
Още един недостатък невъзможносттта да паркираш наблизо.Там е локално платно минават си достатъчно коли,близо е до Красно Село и рядко има свободни места.

# 21
  • Мнения: 278
Много хубаво местенце!!!Сега се прибрахме от игра!!!Много ни хареса!!!Имаме имен ден и детенце се налудува на воля!!!
Няма мухъл!!!Напротив-много е чисто и уютно !!!Залата за непушачи е отделена от децата само с аквариуми и така си наблюдаваш детенце непрекъснато !!!Когато е с видеонаблюдение ние не стоим в къта за игра без мама-плачкаме!!!  За нас е най-оптимален вариант засега за игра на топло!!!

# 22
  • Мнения: 1 210
Ето ви и цени (току що резервирах за сина ми):
Пиратско парти- 60 лв.
Наем на залата- 5 лв. на дете
Детско меню "Гладния пират" (Нат. сок, пица, пуканки, шоколадово яйце) - 7 лв.
Тортата от родителите.
Само да кажа, че януари беше резервиран наполовина вече.
Хубаво, просторно, чисто, любезен персонал (поне на пръв поглед). Като мине, ще разказвам.

# 23
  • Мнения: 592
Да и на мен много ми хареса,много е чистичко и уютно.Много ми хареса интериора и най важното дъщеря ми се налудува на воля.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 170
Проучихме положението и много ни хареса!
Моето усещане беше за НОВО, ЧИСТО, ПРОСТОРНО, ПРИЯТНО!
Какичките аниматорки си обичат работата, собствениците също!
Паркирането е проблем, но през този сезон не вярвам привечер да не се намери място.
Детето ми иска пак да отидем

Нямаше нищо, което да ме подразни!

# 25
  • София
  • Мнения: 11 658
Проучихме положението и много ни хареса!
Моето усещане беше за НОВО, ЧИСТО, ПРОСТОРНО, ПРИЯТНО!
Какичките аниматорки си обичат работата, собствениците също!
Паркирането е проблем, но през този сезон не вярвам привечер да не се намери място.
Детето ми иска пак да отидем

Нямаше нищо, което да ме подразни!

Най-големия недостатък е паркирането там,ако има други недостатъци разбира се!Живея не много далеч от там и редовно минавам по локалното на Цар Борис 3 с кола.Адски е тясно особено,когато има паркирани коли.Можеш да паркираш някъде,но може и да не е наблизо,но вероятно тази опасност я има и на други места.
Инаеч по-горе си написах мнението за клуба!

# 26
  • Мнения: 1 341
аз често паркирам там.  Не заради този клуб, по друг повод. След 18 часа в делничен  ден няма никакъв проблем за паркиране. а събота и неделя се паркира без  никакъв проблем.
Иначе на мен също ми хареса. Доста различен е

# 27
Някъде пак в този сайт писах вече за Детски център Островът на съкровищата - много съм разочарована от тях. Там направихме коледно тържество на класа на сина ми. Всичко беше точно до момента, в който трябваше да платим сметката. Бяхме направили резервация за 25 деца при предварително уточнен куверт на дете 15 лв., който не включваше почерпка. Накрая се оказа, че те по погрешка почерпили децата /с по една петифура и един сок/, за което ни накараха да платим още по 2 лв. на дете. Това ако не е рекет, здраве му кажи. Иначе условията са супер. Ново, чисто, но при плащането има изненади.

# 28
  • Мнения: 7 640
Ето ви и цени (току що резервирах за сина ми):
Пиратско парти- 60 лв.
Наем на залата- 5 лв. на дете
Детско меню "Гладния пират" (Нат. сок, пица, пуканки, шоколадово яйце) - 7 лв.
Тортата от родителите.
Само да кажа, че януари беше резервиран наполовина вече.
Хубаво, просторно, чисто, любезен персонал (поне на пръв поглед). Като мине, ще разказвам.

минимум деца има ли и колко продължава един празник?

# 29
  • Мнения: 2 037
Разбрах за клуба от форума, въпреки че работя на 2 минути от там, не бях разбрала, че ресторанта е станал детски клуб. Когато отидох имаше бебешко парти. Аз резервирах за рожден ден, но за менюто много трудно се разбрахме. Обещаха ми, че до нашата дата ще имат и готвач, да ни сготви нещо, защото нямаше как да нахраня 20 души възрастни (гладни, след работа)с миниатюрни хапки по 60-70 ст. бройката. Спряхме се на вариант да ни доставят скара, салати (руска, снежанка, картофена) - бяха много зле. Плато сирене и кашкавал (панирано)  и пилешките крилца бяха вкусни. Тортите ( 2 броя, защото трябваше да има 30 парчета) си ги купих от една сладкарница. Техните са ужасяващо скъпи - 3 и нещо на парче. Много съм доволна от управителката Жени, другата е супер високомерна. Добре че Жени после се оказа на тържеството ни. Забавленията за децата са страхотни, много са доволни и малки и големи от клуба. Не ми хареса, че безконтролно ги питаха "Кой иска сокче?" На което масово се отговаря "аз, аз,"а то нали не е нито без пари, нито за изхвърляне. Другото е, че отрязаха Огромни парчета торта за децата, за възрастните малки, но после се извиниха.
Хубав е клуба, заслужава си.
Но за всички, родени през летните месеци, препоръчвам парти на открито. Ние сме и в двата сезона. За догодина сигурно вече ще е  голям за такива клубове, та да мислим от сега. Дано да съм била полезва.

Общи условия

Активация на акаунт