Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 2 ноем. 2007, 16:27 ч.

Счетоводен съвет, моля!

  • 373
  • 2
  •   1
Отговори
  • В бара!!!!
  • Мнения: 412
Лицето Х пуска молба за работа, в която е упоменато, че иска да започне работа на 24.10.2007 г.
На 25.10. е издадено уведомлението от НАП по чл. 62. В какъв срок работодателят е длъжен да връчи на служителя копие от тр. д-р и уведомление? Може ли да му ги връчи на 29.10., а работникът да започне работа на 30.10? Или е късно?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 459
Може да започне работа от 30.10, след като са му предоставени заверено уведомление и копие от ТД на 29-ти. Сроковете са описани в чл. 62 и 63 от КТ:
http://www.az.government.bg/Legislation/KT.html

# 2
  • В бара!!!!
  • Мнения: 412
Мерси, Месечинке!

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт