Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора
Здравейте!
Пообиколих форума и забелязах доста теми, в които се пита кое как да с епочисти. Реших, като професионалист, да отдам мнение и професионалните си съвети към вас.
Който каквото го интересува да пита.  Smile
Цитирай

София

Благодаря за готовността да помагаш. Със сигурност ще се възползвам.  Ще следя тази тема много внимателно.
Цитирай

Бургас

ами въпроса ми не е точно за почистването,ами дали не знаете някакъв препарат  който да стабилизира боя върху дреха,панталон,който като се носи и боядисва много
Цитирай

Aз за препарат не съм чувала, но знам, е цвят се стабилизира с оцет в последната вода при изплакване.
Цитирай
ами въпроса ми не е точно за почистването,ами дали не знаете някакъв препарат  който да стабилизира боя върху дреха,панталон,който като се носи и боядисва много
Не мога да дам такъв съвет.
Помощта ми може да е отправена като съвети за почистване, поддръжка на подови твърди и меки настилки, мебели, меки мебели, санитарии и т.н.  bowuu
Цитирай

Пловдив

ОК, точно по в твоята област въпрос. Как с възможно най-малко търкане да почистим баня? Става въпрос за варовиковите напластявания. Искам да полея с нещо проблема, да изляза и след половин час без търкане да изплакна.
Цитирай

През девет форума в десети

И мен много ме вълнува този въпрос, тъкмо оставих за утре чистенето на банята.  Mr. Green
И изобщо, интересуват ме хитринки за чистене на всичко, по възможност без или поне с минимално търкане и загуба на време.  Wink Laughing

Борката, направо прави списък и карай подред, недей да чакаш да те питаме.  Hug Flutter
Цитирай

в резерват

Аз се интересувам как най- лесно да си почистя  дамаските на диваните.
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Хихи! И аз като горните...
Цитирай

Варна

В санитарните помещения: след основното почистване, за завършек, се избърсва с мокър и сапунен парцал или с каквото там бършете, но да е  с веро или подобна сапунада. Изсъхва и оставя гланц върху плочките, та по-бавно да се замърсят.  Peace

Мен ме вълнува как се чисти Рафаело (венецианска мазилка) от гранитогрес. Не съм пробвала още, но ми се види твърда тая мазилка и питам.
Цитирай

Кърджали

Искам да попитам как да си почистя по лесно кухненските шкафове от МДФ и холова гарнитура от изкуствена кожа - бежова?
Цитирай

Варна

Тези МДФ шкафове от какво са замърсени, та по-лесно да се изчистят?
Цитирай

ВАРНА

Искам да почистя стена боядисана с латекс от мазна детска лапичка.Опитах със сапунада,обезмаслител.....не ми се вапца отново.
Цитирай

Как да почистя секция ,черна ,матирана,по която избиват петна,незнайно от какво?Когато я третирам с някакъв препарат за мебели,ползвам най-различни,един- два дена е добре.После петната избиват отново.
Цитирай

в резерват

Ама,  защо никой не ни отговаря, нали ни се предлагаше професионална помощ. То,  май пак излезе така, че сами ще си се съветваме. Ехоооо, Невольооо......
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора