Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора
Здравейте, казвам се Милена, от Варна.

Интересувам се до момента някой правил ли си е ин витро в Майчин дом във Варна? На мен ми предстои първо лапароскопия там, а след това ин витро и много бих се радвала да чуя някои мнения. Разбрах, че центърът по ин витро към тази клиника вече работи.

Цитирай

Варна

По-добре първо се информирай кои и как работи там.
Аз не бих се доверила на Майчин дом!

Желая ти успех!
Цитирай

София

Кои лекари работят там?
Цитирай

Varna

Кои лекари работят там?
http://www.maichindom-varna.com/article.php?ref=art_ivf

За другите лекари не мога да коментирам, но съм лично запозната и потърпевша от незнанието и некъдърността на д-р Халачева и за мен е направо престъпление това, че ще участва в екипа, под каквато и да е форма.  #Cussing out
Цитирай

Варна

За другите лекари не мога да коментирам, но съм лично запозната и потърпевша от незнанието и некъдърността на д-р Халачева и за мен е направо престъпление това, че ще участва в екипа, под каквато и да е форма.  #Cussing out
Аз съм на същото мнения, като добавя че съм сърбала попарата освен на Халачева и на Станева, която също е изтипосана в екипа.   #2gunfire
Цитирай
Благодаря за отговора,

При мен всичко става много бързо, защото миналата годино горе-долу по това време доц. Янева в Майчин дом ми прави операция на доста голяма киста и отстрани единия яйчник и едната тръба. Сега пак имам киста, макар и по-малка, + диагноза - еднометриоза. Преглежда ме д-р Капка Атанасова и след операцията иска да започне веднага стимулиране на другия яйчник. От всичко чуто и почетено разбирам, че д-р Александров е най-добрият във Варна, но след операцията няма да имам време да започвам всичко отначало. За всеки случай съм си запазила час при него този понеделник, за да чуя и още едно мнение, тъй като хормоналните ми изследвания са доста лоши. Как мислите, възможно ли е да се прехвърля при него. Много ли се чака?

Цитирай

Varna

От всичко чуто и почетено разбирам, че д-р Александров е най-добрият във Варна, но след операцията няма да имам време да започвам всичко отначало. За всеки случай съм си запазила час при него този понеделник, за да чуя и още едно мнение, тъй като хормоналните ми изследвания са доста лоши. Как мислите, възможно ли е да се прехвърля при него. Много ли се чака?
Мила, поне отиди и наистина поговори с него, чуй и неговото мнение и сама реши какво ще правиш след това.  Hug
Цитирай

Русе

Познавам и Станева и Халачева и не мисля че са добър избор за ин витро. За Маркова също има противоречиви мнения. Според мен такова нещо е най добре да се направи в София Peace успех
Цитирай

Varna

Клиниката в АГ-Варна е добра. Правила съм два опита там при двата различни екипа-специалистите са добри, условията не много, но всеки  сам си преценява. Другият вариант наистина е София, просто във Варна няма смисъл да си губиш времето и парите в другите клиники.
 Може би в "Майчин дом" условията ще са добри, но като гледам специалистите...
Цитирай

Не искам да се изказвам лошо за Майчин дом,но няма как-що се отнася до стерилитет са пълна скръб.......  тъпчеха ме  с лекарства 2 години,сумати пари сме дали по инсеминации и т.н.и най накрая разбрахме 4е тръбите са ми били запушени още от самото начало и най лошото е 4е е можело да  спасим едната,а сега заради некадарниците ми предстои отстраняване и на 2-те Sad
Цитирай
здравейте аз също съм за инсе ходих при александров и тои ми препоръча ани несторова от аг варна някой  ходил ли е при нея
Цитирай
здравей каспар мисля че наистина трябва да отидеш при александров  той щете посъветва как да постъпиш .в клиника кисьови  има кабинет преглежда вторник и четвъртак от 14часа докато има хора малко ще почакаш но си заслужава успех
Цитирай

Varna

здравейте аз също съм за инсе ходих при александров и тои ми препоръча ани несторова от аг варна някой  ходил ли е при нея
Мисля, че нещо не си го разбрала мила. Ани Несторова е медицинската сестра, може би трябва да отидеш при нея за да ти каже евентуално какви изследвания да направиш.  Very Happy
Цитирай
да знам но той каза че тя прави инсеминацията
Цитирай

ВАРНА

да знам но той каза че тя прави инсеминацията

Едва ли това ти е казал.
 Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора