Ходите ли на фитнес за да отслабнeте и да се стегнeте

  • 4 901
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте  Hug момичета ходите ли на фитнес за да отслабнeте и да се стегнeте,аз имам да свалям 10кг искам да си постегна корема и дупето .Доволни ли сте от Фитнеса имате ли си на представа горе долу за колко време се смъкват 10кг.Ще се радвам всяка от вас да сподели за колко време се е стегнала и отслабнала Flutter

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 16:47 от kopche

# 1
  • Мнения: 281
Ходя на гимнастика, по-добре ми се отразява от фитнеса!

# 2
  • Мнения: 4 496
Не ходя на фитнес, имам три деца и няма кой да ги гледа...
Но вкъщи имам велоергометър и гирички.Знам, че е нищо в сравнение с фитнеса, но правя всичко възможно да отдалям по половин час на ден за тях и един час сутрин за йога .10 кг свалих за 7 месеца, като изключих от менюто си захарни и тестени изделия, и газирано...Наблягах на сварено пилешко месо и зеленчуци. Flutter

Помоли модератор да смени в заглавието "стегните" на "стегнете", рискуваш да влезеш в Бисерите.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 243
Аз скоро мисля да почна да ходя на Фитнес искам да си стегна корема сега съм 59 кг искам да стаа 49-50кг,така не мога да се понасям с тоз корем все едно съм бремена в 4-5 месец трябва да го пребера и ще чета темата с огромен интерес  Grinning

# 4
  • Мнения: 29
И аз мисля да започна да ходя на фитнес поне по 3 пъти седмично ,защото определено иамам нужда ..сега съм 54кг , а искам да сам 47  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Не ходя, просто защото не ми остава време и за това занимание  ooooh!
Имам толкова ангажименти в работата, у дома, деца и т.н.
А е хубаво, знам но, сигурно не съм толкова сериозна в това отношение със спорта  Wink

# 6
  • Мнения: 7 186
Само от фитнес не се отслабва. Храненето е в основата на нещата. Някои храни трябва да ги премахнеш изцяло от менюто си. Започни диета, а във фитнеса наблягай на кардиото. Може да комбинираш с фет- бърнър и Л- карнитин за повече ефект.
В по- добрите зали могат да ти направят индивидуална хранителна и тренировъчна програма.
От там нататък всичко зависи от теб Peace

# 7
  • Мнения: X
ОФФ - оправи си заглавието, мисля, че имаш две правописни грешки.

# 8
  • Мнения: 206
  Според мен от фитеса повече се стяга отколкото да се отслабва. Най-добрия начин за двете е комбинирана аеробика - хем се стягаш, хем отслабваш. Така действах преди да забременея Heart Eyes

# 9
# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Ходех, спрях за около два месеца - сега отново започнах да ходя.
Ходя заради стягане, нямам за цел да отслабвам там.
Без проблем изкаравам един час на кростренажора и след това пълна серия за крака и корем.
При този режим имам видим резултат след една седмица ходене / лятото ходех всеки ден, сега по два или три пъти възнамерявам, според възможностите/.
Килограми се смъкват с комбиниран режим - спорт плюс хранителен режим. И добавки!
Аз в момента взимам Липозан и ленено масло / канадското, което на капсули/.

# 11
  • Мнения: 27 524
Последната опция, ей сега тръгвам да проверявам залата и цените на картата и ако и двете са ок - ще си взема и от утре тръгвам  Party
Преди съм ходила, стяга се всичко, отслабва се, супер е  Peace

# 12
  • Мнения: 656
И аз мисля да започна да ходя на фитнес поне по 3 пъти седмично ,защото определено иамам нужда ...
Peace

# 13
  • Мнения: 4 435
ОФФ - оправи си заглавието, мисля, че имаш две правописни грешки.


И като ги оправиш си промени поста,защото фитнес не се пише с голяма буква.

# 14
  • Мнения: 224
Да, ходя редовно вече от един месец. Целта ми е по-скоро стягане и добра физическа форма, а не защото искам да свалям килограми. Чуствам се чудесно! Промених храненето си и съм на ВМ-НВД, като не съм прекалено стриктна, но съм много по-отговорна в това какво ям и не ям всякакви боклуци, което мисля, че е най-доброто постижение. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 036
Ходя,но не за да отслабна или д се стегна а за тонус.А има и един момент на" дисциплина"

# 16
  • Варна
  • Мнения: 74
за отслабване по добро от тае бо няма според мене но както вскички казаха важно е и след като един час си се морил да не си го наваксаш с 5 банички Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Не ходя,но гледам да тренирам в нас/когато съм във фаза/ всеки ден.
Имам кростренажор и велоаргометър.

Относно килограмите-10-тина може да ги свалиш за около 3 месеца.Разбира се със здравословен хранителен режим.

# 18
  • Мнения: 7 201
Не ходя.Нямам нужда,постоянно съм в движение! Wink

# 19
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не. Цял ден не се спирам да тичам след синът ми. Crazy

# 20
  • Мнения: 1 107
Преди ходех-първо защото исках да сваля някакви си 3 кг  Shocked, които така и не успях, въпреки хранителния ми режим и гимнастиката, а сега си свикнах с тях и не ходя, защото ме "домързява", признавам си....а като си спомня колко тонус дава гимнастиката. ...Явно фигурата ми е таква-трябва сигурно дивашки усилия за да добие перфектен вид, но пък кой е перфектен-така че засега не ходя нито на фитнес, нито на гимнастика Simple Smile

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хората са ти казали - трябва и режим (и акъл  Laughing).
Не е задължително да се ходи непременно на фитнес. Каквато и да е физическа активност ще ти свърши работа. Дори ходенето пеш и някое и друго упражнение за проблемните зони. Peace

# 22
  • Мнения: 5 393
Отдавна не съм спортувала каквото и да е.Замислям се сериозно по въпроса, имам нужда  от раздвижване и стягане.

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ходя, ве4е година и половина без пропуск всеки делни4ен ден! само, като си бях в бг и по време на рамадана (2месеца)не бях и ми се отрази тотално зле да не се движа! 6 килца отма на мене , не си ли4ат много , но си ли4ат на кантара! сега ще ги боря яко и оттам надолу, спорт и диета, едното без другото си е малко на късмет!

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Не хода, но това не значи, че не искам. Просто не мога, заради децата.
Но съм решила да тренирам в къщо, каквото и да ми коства това, имам кростренажир, степер, гири, разни пружини и други елементарни нещица.
Комбинирай спорта с хранителен /най-добре нисковъглехидратен/ режим, Л карнитин и резултатите бързо ще започнат да се виждат.

# 25
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Съветвам те преди фитнеса да посетиш уроци по правопис. Освен това си поправи поста, сложи необходимите препинателни знаци и направи нормални изречения.

# 26
  • Мнения: 1 043
Последната опция  Whistling

# 27
  • Мнения: 4 164
Не,ходя на танци. Peace

# 28
  • Мнения: 6 958
Мисля, че трябва има опция - Тренирам на фитнес уреда (независимо какъв) в къщи  Peace Пак си е вид фитнес  Peace

# 29
  • Мнения: 1 479
На фитнес не ходя! Но всеки ден в къщи си правя по някой турбо джам - това е аеробика от дата бг за 1 час или час и 10 -15 мин  И още - всеки ден най-малко 3 км пеша! Когато съм на работа ставам по-рано и го правя преди работа и отивам пеша! Когато не съм, защото работя на смени го правя като стана и изпратя мъжа и децата! Спазвам ниско-въхлехидратна диета! Даже хляб и тестено и картофи  не съм яла от 3-4 месеца! Резултат- от април до сега от75 кг , сега 62 кг! Не е кой знае какво постижение, но просто си промених начина на живот и хранене! И честно казано, не е чак толкова трудно! Но физкултурата ми действа страхотно!

# 30
  • Мнения: 1 655
По принцип ходя на фитнес, но последните два месеца имах много ангажименти и спрях. Сага пак започвам с тренировките, но се иска постоянство и два или три пъти в седмицата ходене на фитнес, за да има ефект. Резултатите идват с времето.

# 31
  • Мнения: 330
Много рядко ходя във фитнес зала, но си имам своеобразен фитнес вкъщи.
Имах да свалям 7 кг и започнах някъде в началото на годината с Тае Бо, бягане и лунна диета. През лятото някъде вече ги свалих ама ... в резултат имах нужда от стягане (въпреки спортуването от време на време). Да се стегна постигнах едва, когато започнах да тренирам редовно силови упражнения.
С други думи съм на мнение определено, че силовите тренировки са най-доброто решение за стягане и оформяне на тялото така както искаш. Така че съм ЗА фитнеса, независимо вкъщи или в залата, при това не за кардио уредите, а основно за силовите + кардио от време на време. И естествено не може без някакъв хранителен режим.  Peace

# 32
  • Мнения: 48
Преди ходех,сега заради детето не мога.Действа ми много добре.Видима промяна във фигурата имах към 4ти месец,и бях се стопила към 8кг.(а и с какво стегнато коремче се бях сдобила).Тренирах 3 пъти седмично.При първа възможност тръгвам пак...

# 33
  • Мнения: 4 916
Ходя на фитнес, въпреки че не съм от най-редовните. Понякога ходя на танци, на каланетика - но това са редки случаи, по-скоро изключения.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 672
Съветвам те преди фитнеса да посетиш уроци по правопис. Освен това си поправи поста, сложи необходимите препинателни знаци и направи нормални изречения.

Много добре казано ! Peace
А по темата - нещо напоследък нямам време.

# 35
Ходя редовно,след като родих започнах и свалих около 10кг,но бях и на диета.Три пъти седмично сега,а в началото по 2 пъти.

# 36
  • Мнения: 161
ако тръгна на фитнес ще сваля ли 2-3 кг без диета?

# 37
  • Мнения: 5 362
Да,ходя Peace
Преди ходех за да отслабна,а сега за да се стегна.
А и от както започнах работа,която хич не е подвижна,фитнеса ми идва много добре за изразходване на физическата енергия Wink

# 38
  • Мнения: 186
Едно време ходех редовно,но се преместих в друг град и спрях.За отслабване-не отслабнак кой-знае колко тогава,но се стегнах и се чувствах чудесно.Сега не зная къде има тук фитнес наблизо,инъче,тези които зная са ми далече и не ми е удобно.Имам и две деца,които няма на кого да оставя .Смятм да започна нещо вкъщи.Определено искам да си имам велоергометър,от него бах най-доволна.Но нямам финанси да си купя.След време със сигурност ще си взема.Инъче си взех гирички и има много упражнения в интернет,които ще мога да си ги правя и у дома.А ако имах възможност и време бих ходила!Но задължително е да тренираш и да спазваш диета!Но преди да започнеш да ходиш ,желателно е да си поотслабнала,инъче сланинките се стопяват,но на тяхно място се оформят мускули ,и дефакто килцата ти може да не намалят.

# 39
  • Мнения: 5 362
Но преди да започнеш да ходиш ,желателно е да си поотслабнала,инъче сланинките се стопяват,но на тяхно място се оформят мускули ,и дефакто килцата ти може да не намалят.
Ама те сланинките и от фитнеса се стопяват,стига да знаеш какво да правиш Wink Аз съм един такъв пример-30 кила смъкнах с фитнес Peace
Това,че килцата не намалят бързо не е проблем.По-важно е че обиколките в см намаляват Wink
А за трупането на мускули трябват доста години труд,така че това изобщо да не те притеснява.С три пъти седмично ходене,за по час,час и половина едва ли ще се превърнем в някоя бодибилнинг горила.

# 40
  • Мнения: 122
Гласувах - Не ходя,за съжаление - защото нямам време Confused Но пък използвам всеки свободен момент вкъщи да правя нещо - имам програми упражнения/кардио смъкнати на компа,оборудвала съм се с гирички и въже за скачане.В близко бъдеще планувам да си взема и някакъв кардио фитнес уред,но ще видим...
Иначе по въпроса на темата - и аз като много други тук мисля,че само фитнес по-скоро ще те постегне,но няма да отслабнеш,ако не е съчетано с подходящ хранителен режим.  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 817
Да, ходя 2 пъти седмично. Мисля, че не се отслабва от него, но се стягаш и освен това е полезно за здравето! Peace
Щом искаш да отслабнеш, наблегни на аеробните тренировки-колело, гребане и т.н. на съответните уреди като тренираш по 45-60 минути на тях при всяка тренировка и след това прави упражнения за проблемните зони с поне 50 повторения. За 2-3 месеца ще влезеш във форма!
Но трябва да намалиш до минимум растителните мазнини, а животинските да ги изхвърлиш от менюто си, докато постигнеш желаната фигура. След това може пак да ги включиш, но с мярка! Успех!  bouquet

# 42
Здравейте на всички!Аз родих преди шест месеца като по време на бременността повиших теглото си с около 25 кг и и стана "нещо страшно" - от 57 кг на....След като спрях да кърмя спазвах диета,хранех се здравословно,но ефек не можах да постигна.Моя позната ме убеди да започна да посещавам Спининг курс,за който смятам,че е нещо страхотно и моделира адски добре тялото.Вече втори месец ходя и съм свалила 6-7 кг,което смятам,че е завиден резултат.Затова ,приветствам всеки,който реши да се заеме със спорт като препоръката ми е да е натоварващ,а не просто вдигане на гирички и гладиатор,например.Упех!

# 43
  • Мнения: 1 479
нНай-редовно правя програмите Турбоджам в къщи и съм изключително доволна!
Съветвам ви да опитате!

Просто се чувстваш супер и тялото ти става страхотно!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, не ходя. Мога да гладувам 10 месеца, ако се налага да отслабна, но много ме мързи да спортувам Mr. Green. Имам колело в къщи дето връткам от време на време, но това е ентусиазъм който трае само около седмица.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 63
Ходя от време на време. Сега през зимата по-често. Не смятам,че от фитнес може да се отслабне,освен ако до сега само си се излежавал в къщи smile3524 ГЛАД му е майката!!!

# 46
  • Мнения: X
Аз съм на периоди, ходя месец-два, после мързелувам толкова време и пак ме прихваща и тръгвам. Събират ми се не повече от 4 месеца в годината да тренирам.  Laughing

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 23:45 от Анонимен

# 47
  • Мнения: 80
Не съм ходила на фитнес от юни месец Embarassed Embarassed,но вчера се престраших и отново прекрачих прага на залата.....и сега имам жестока мускулна треска ooooh!
 Joy

# 48
  • Мнения: 4 678
Mомичета трябва постоянство. Hug
Сега сутрин фитнесите са пълни с дами .Понеже водят децата на градина или училище.Ще ходят още месец,два и после няма да ги видя цяла година.И на следващият септември пак ще се върнат за месец,още по качили килограми,така не става.Знам, че е трудно,шибаното време все не стига.Но винаги има начин да намериш 1 час,стига да искаш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт