Бурканчетата от пюрета Ам-Ам стават ли за ДК?

  • 1 003
  • 19
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 44 017
Стават. Важното е да сеаот старите капачки - на винт...май и хело са такива също.

# 2
  • Мнения: 2 577
Стават. Важното е да сеаот старите капачки - на винт...май и хело са такива също.
Peace
само да добавя, добре ги почисти
поне при нас ги приемат без етикет и остатъци от лепило

# 3
  • София
  • Мнения: 44 017
Да и при нас така за етикетите и лепилото....

# 4
  • София
  • Мнения: 630
и тези на Мандев са с капачки на винт Peace

# 5
  • Мнения: 865
За какви бурканчета става въпрос ?За стъклени ли?И за държавна ДК ли?Учудена  съм ,защото при нас не се ползват бурканчета ,а пластмасови кутийки за еднократна употреба.

# 6
  • Мнения: 1 217
Благодаря ви момичата.  bouquet Hug

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Стават!

# 8
  • Мнения: 5 026
Да,стават!

# 9
  • София
  • Мнения: 44 017
За какви бурканчета става въпрос ?За стъклени ли?И за държавна ДК ли?Учудена  съм ,защото при нас не се ползват бурканчета ,а пластмасови кутийки за еднократна употреба.
Да стъклени бурканчета от детски пюренца по 190 гр с капачки на винт става въпрос.
На повечето места искат такива.
От часните кухни са в такива за еднократна употреба, но за държавните не. Това би оскъпило явно таксата....не знам.

# 10
  • Мнения: 865
Доколкото знам,това с бурканчетата трябва да отпадне по изисквания от ЕС.Интересно ми стана ,защото аз вземам от държавна ДК и сме с пластмасови.Еее, по нещо да сме по напред от столицата. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 44 017
При нас лятото пускаха анкета дали сме съгласни и колко да доплатим за тази екстра...ставаше дума за стотинки...например 20 на ден...нещо такова...но не знам нищо не стана...вероятно е имало доста несъгласни...но наистина е по-удобно да са  пласмасови за еднократна...

# 12
  • Мнения: 1 931

Само ако са от 190мл.  Мисля,че за момента само хело стават,освен ако не намериш някъде от 190,вече са от 180мл и не ги приемат.

# 13
  • Мнения: 1 896
Супер гадно за тези пластмасови кутийки - представяте ли си колко пластмасов боклук е това всеки ден? Да не говорим, че в стъкло е по-безопасно да се съхранява храна, отколкото в пластмаса.
Поне дано повече майки да изхвърлят пластмасата в контейнерите за рециклиране.
Аз съм твърдо за стъклените бурканчета  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
Бурканчетата от Ам-Ам са 180 гр.Едва наскоро пуснаха нови по-големи буркани от 190гр.Ако имаш от старите,по-малките,няма да ги вземат в кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт