Знае ли някой?

  • 860
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам да попитам знае ли някой сайт на продуктите avene.Казват че са хубави продукти.Дали наистина  етака?

# 1
  • Мнения: 27 524
Хубави са, да. Ето сайт

# 2
Благодаря за бързия отговор.А да знаете кои продукти са за мазна кожа

# 3
  • София
  • Мнения: 3 782
Авен са продукти, насочени главно към чувствителна, нетолерантна и суха кожа.

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ползвала съм им фон-дъо-тена за заличаване на петна. Не съм много доволна и повече не го купих.

# 5
  • Мнения: 5 228
Благодаря за бързия отговор.А да знаете кои продукти са за мазна кожа

В момента ползвам почистващия гел против акне, много е добър. Почиства добре, не изсушава.
Това е серията:
http://www.eau-thermale-avene.com/public/avene/html/toolkit/flas … php?langueHtml=en

# 6
  • Мнения: 776
Ползвала съм продуктите за мазна кожа и не ми харесаха, прекалено са изсушаващи и след 1 час кожата пак лъсва Twisted Evil Crossing Arms Sick

# 7
  • Мнения: 1 483
Страхотни са.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Страхотни са хидратиращите продукти за суха и чувствителна кожа, от противобръчковите не съм доволна.

# 9
  • Мнения: 410
 Всичко, което съм ползвала е добро. Сега редувам една опаковка Aven, после една опаковка нещо друго и пак отново. Всичко сменям, Aven не сменям.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
Доволна съм от този гел за измиване: http://www.farmaciadiscount.com/images/avene-cleanance-gel.jpg
Изсушава малко, но пък почиства много добре и се справя с малките досадни пъпчици.
Ползвала съм и тоника за суха и чувствителна кожа, но не ми допадна особено да не кажа никак. Не видях някакъв ефект от него, кожата ми не се чувстваше добре и сега си стои почти пълен.

# 11
  • Мнения: 685
Аз съм много доволна. За първи път попадам на продукт, който не ми омазнява допълнително кожата, нито я изсушава. Намерих идеалният баланс. Моята козметичка ми препоръча тази марка и  не бих я сменила.

# 12
  • Мнения: 3 830
Имат добри неща за суха кожа! Peace

Общи условия

Активация на акаунт