Колко харчите?

  • 9 650
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Искам да ви питам на месец колко горе-долу харчите лично за вас?
Скоро с мъжа ми си говорихме за разходи и това, че заплатите ни винаги намират приложение и не остава нищо за спестяване за черни дни  Joy И се чудя моята заплата ли е малка, нещата по магазините ли са скъпи или просто немога да държа пари в себе си...

# 1
  • Мнения: 3 611
... И се чудя моята заплата ли е малка, нещата по магазините ли са скъпи или просто немога да държа пари в себе си...

И трите неща се отнасят zа мен. Никога не получавам повече, отколкото мога да похарча  Confused

# 2
  • Мнения: 138
... И се чудя моята заплата ли е малка, нещата по магазините ли са скъпи или просто немога да държа пари в себе си...

И трите неща се отнасят zа мен. Никога не получавам повече, отколкото мога да похарча  Confused
Ох ,то май при всички е тъй ... Simple Smile Съмнявам се дали някога ще получавам повече от колкото мога да похарча ... А дано ,ама на дали! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 355
Само моля дефинирай какво според теб минава като "личен" разход - то ясно че дрехи, парфюми и фризьор, но парите, с които поддържам личната ми кола или за чистачка (за да не чистя аз  Mr. Green), или по срещи с приятелки, за подаръци, книги и т.н. те влизат ли? Не че водя статистика - като имам харча - за децата, за дома, за мъжа и за мен, но ми стана интересно какво влагаш ти, както и другите в това понятие.

# 4
  • Мнения: 71
предимно имам впредвид фризьор, маникюр и други разкрасителни, дрехи и излизания

Аз за себе си мога да кажа че 700-800лв са ми точно  Whistling

# 5
  • Мнения: 4 496
Нямам време да ходя на козметик, маникюр...
Около 300 лв може би... newsm78

# 6
Охх, много бързо ми върви заплата напоследък и добре че още не сме семейство и няма деца, та да си говорим за разходи и семеен бюджет Embarassed

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Изключително много харча за себе си (дрехи и козметика купувам предимно)...гледам да се контролирам, но не винаги успявам... Blush

# 8
  • Мнения: 1 655
най много за бяла козметика, продукти за коса Керастас и обувки

# 9
  • Мнения: 101
От заплатата най-много парички отиват за колата, на лизинг е  ooooh! и за нея се харча всяки месец...

Иначе като всяка жена много обичам шопинга,най-вече на обувки ...

# 10
  • Мнения: 1 226
Много, според скъпия, не достатъчно според мен.Все нещо съм пропуснала.Харча за всичко.

# 11
  • Мнения: 1 111
 Не мога да кажа на колко възлизат личните ми разходи, и аз не знам.Различно. LaughingЕдинствено мога да си изчисля постоянния разход за цигари. 

# 12
  • Мнения: 5 622
Има месеци, когато не си кпувам нищо лично за мен. Нито дрехи, нито козметика, нито ходя на фризьор, маникюр или каквото и да било там. Смятам, че съм разумна в харчовете си, а когато не съм, бързо си давам сметка за това и гледам да се поправя. Обичам да пазарувам, то се знае, но не винаги това са приоритетите ми. Така че колко точно харча, не мога да кажа, не съм си и поставяла за цел да смятам или да водя статистика. А и съм на принципа- има/харча, няма/кротувам си  Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 672
Различно е. Наистина се случва да мине доста време и да не съм си купила нещо наистина само за мен. Лошото е обаче ако харесам някоя дреха, сън не ме хваща докато не я имам.  Crazy
От фризьор например не мога да се лиша, от козметик също. На маникюр не съм ходила никога, сама се справям.

# 14
  • Мнения: 2 663
Нямам никаква идея, всеки месец е различно...обаче  в последно време задължително посещавам маникюристката 2 пъти месечно,фризьора всяка седмица и козметичката веднъж месечно


Малко не по темата, ама не се сдържах, за което моля да ме извините
Бубе, сина ти е страшен сладур, да ти е жив и здрав, тая снимка направо ми напълни душата

Общи условия

Активация на акаунт