Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 3 ноем. 2007, 22:22 ч.

Фемоден+Ескапел

  • 4 377
  • 21
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 465
Така...Бих искала ако някой може да ми каже какво мисли по следния въпрос:На 4-та опаковка,12-13 хапче  Фемоден съм,но преди няколко дни ми се наложи да пия спешно Ескапел,понеже презервативът се скъса.Знам,че съм постъпила малко глупаво да взимам спешно хапче при положение,че пия противозачатъчни,но за да ми е по-спокойно изпих и 1 хапченце Ескапел за всеки случай,тъй като сегашната опаковка Фемоден започнах не на 8-я,а на 9-я ден от паузата,понеже мислех да ги спирам,но после се разубедих...Питането ми е при положение,че пия Фемоден-а за регулиране на цикъла,сега какви аномалий могат да настъпят като или докато ми дойде този месец?В смисъл закъсняване(примерно да ми дойде чак като почна 5-тата опаковка Фемоден,а не между 4-та и 5-та,или пък да ми дойде преди  да съм свършила тази опаковка)?И най-важното-мислите ли,че мога да хвана,понеже нали споменах,че  закасънчх този месец с Фемодена?

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 14:49 от kragovrat

# 1
  • София
  • Мнения: 1 334
Извинявам се оредварително, но къде ти е акъла?!
Как изобщо ти хрумна при положение, че пиеш противозачатъчни, да пиеш ОЩЕ противозачатъчни?? Фемоден-ът, миличка не е за регулиране на цикъла! Противозачатъчно е! Регулирането на цикъла е желан страничен ефект! Изписан ти е, защото имаш хормонален дисбаланс, а сега си прецакала яко хормоните си
"Малко глупаво"???? Постъпила си адски глупаво!
Лекар ти трябва сега, мила! При това бързичко! Хубавичко да му обясниш какви си ги надробила. Той пък да ти обясни как да си сметнеш цикъла изобщо тоя месец и какво да правиш нататък.

# 2
  • Мнения: 4 437
За стотен път си бях обещала да не влизам в такива теми,но като видях,че пак ти си писала,не можах да се въздържа.Хора,вие нормални ли сте?Не те знам на колко си години,но като гледам тъпотиите ти,май ти е раничко за секс.Ти нормална ли си бе жена?Да направиш подобна простотия. ooooh!Ти казваш,че си на 16-тото хапче,за какво ти е тогава Ескапела?Ако ще и на 10-ят ден да си почнала Фемоден-а,той от 7-ят действа.Оф, изобщо няма за какво да се изнервям.Ти ще си търпиш последиците.Хормоните са ти яко объркани в момента.Иди на лекар,защото много ще патиш.И стига с това "хващане",това не е круша да я хванеш в ръка.Първо порасни или поне се запознай с подробностите около секса.Иначе, в правенето сте много добри,после ревете тука,защото нямате елементарни познания.
И противозачатъчните не са бонбони да ги пиеш когато ти скимне.Щом ги пиеш,ще си ги започваш на деня.А Ескапела е такава хормонална бомба,че си нямаш представа какво става,като се съчетаят.

# 3
  • Провинция
  • Мнения: 465
Мале,толкова ли съм го оплескала,та и на лекар да ходя чак #Crazy?!

# 4
  • Провинция
  • Мнения: 465
За стотен път си бях обещала да не влизам в такива теми,но като видях,че пак ти си писала,не можах да се въздържа.Хора,вие нормални ли сте?Не те знам на колко си години,но като гледам тъпотиите ти,май ти е раничко за секс.Ти нормална ли си бе жена?Да направиш подобна простотия. ooooh!Ти казваш,че си на 16-тото хапче,за какво ти е тогава Ескапела?Ако ще и на 10-ят ден да си почнала Фемоден-а,той от 7-ят действа.Оф, изобщо няма за какво да се изнервям.Ти ще си търпиш последиците.Хормоните са ти яко объркани в момента.Иди на лекар,защото много ще патиш.И стига с това "хващане",това не е круша да я хванеш в ръка.Първо порасни или поне се запознай с подробностите около секса.Иначе, в правенето сте много добри,после ревете тука,защото нямате елементарни познания.
И противозачатъчните не са бонбони да ги пиеш когато ти скимне.Щом ги пиеш,ще си ги започваш на деня.А Ескапела е такава хормонална бомба,че си нямаш представа какво става,като се съчетаят.


Не искам да влизам в конфликт с никой от форума,но не може ли вместо да нападате един притеснен човек,да му пообясните нещата с по-спокоен тон  newsm78?!

# 5
  • Мнения: 4 437
Мале,толкова ли съм го оплескала,та и на лекар да ходя чак #Crazy?!

Ми толкова,да.Кек можеш  да съчетаеш две хормонали лекарства?Това само лекар може да го направи.Това не са Витамин C все пак,а много силни и сериозно хормонални лекарства.Хората ги е страх да пият противозачатъчни, заради хормоните и за да не объркат нещо,а ти по 2 ги пиеш.Браво!!!Кажи наистина как ти хрумна тая глупост.

# 6
  • Мнения: 4 437
Нападам те,защото ти нямаш елементарни понятия.Обяснихме ти,ужасно си си объркала хормоните,иди на лекар и обясни всичко.Миналата ти тема пак беше еднаааа...............думи нямам.Не  трябва да се отнасяш така пренебрежително към здравето си.Хубаво е,че искаш съвети тука,но трябваше и да попиташ преди да пиеш Ескапел-а.Ние щяхме да те посъветваме и всичко щеше да е наред,а нямаше  да да се притесняваш сега.

# 7
  • Провинция
  • Мнения: 465
Мале,толкова ли съм го оплескала,та и на лекар да ходя чак #Crazy?!

Ми толкова,да.Кек можеш  да съчетаеш две хормонали лекарства?Това само лекар може да го направи.Това не са Витамин C все пак,а много силни и сериозно хормонални лекарства.Хората ги е страх да пият противозачатъчни, заради хормоните и за да не объркат нещо,а ти по 2 ги пиеш.Браво!!!Кажи наистина как ти хрумна тая глупост.



Всъщност когато пих Ескапел бях на около 10-то хапче Фемоден,а когато съм пуснала темата съм била на около 16-то.Иначе закъснях с новата опаковка противозачатъчни и за това много се притесних!Но понякога от паника човек не знае какво прави,а аз сега те първа започвам да схващам за какво става въпрос!

# 8
  • Мнения: 4 437
Няма значение,че е били 10-тото,то щом си закъсняла,значи все едно си започнала от начало.Всички противозачатъчни достигат своята сигурност,на 7-ят ден,така че след това няма за какво да се притесняваш.Сега наистина иди на гинеколог или поне се консултирай по телефона.

# 9
  • Провинция
  • Мнения: 465
Колко съм тъпа само-о-о-о ooooh!

# 10
  • Мнения: 4 437
Колко съм тъпа само-о-о-о ooooh!

Няма време сега да се удряш по главата.Явно не си знаела някои неща.Но трябва да се внимава,много е опасно моя позната с подобна постъпка се лекуваше 2 години.Дано ти се размине някак,но задължително се консултирай гинеколог.Не се срамувай да отидеш,те няма да те преглеждат,така че спокойно.

# 11
  • Мнения: 712
Аз не съм сигурна, че и гинекологът ще може да направи нещо вече, ама... Поне да ти каже да продължаваш ли фемодена или да го спираш. След това да си чакаш кървенето вече и след това да се види какви са ти хормоналните нива...
Леле-е-е, честно, за всякакви глупости съм чела, ама как пък го измисли точно това да го направиш...  #Crazy. Айде, дано се уреголират бързо нещата!  Peace

# 12
  • Мнения: 4 437
Аз не съм сигурна, че и гинекологът ще може да направи нещо вече, ама... Поне да ти каже да продължаваш ли фемодена или да го спираш. След това да си чакаш кървенето вече и след това да се види какви са ти хормоналните нива...
Леле-е-е, честно, за всякакви глупости съм чела, ама как пък го измисли точно това да го направиш...  #Crazy. Айде, дано се уреголират бързо нещата!  Peace

Мале, тя ако го спре смятай как тотално ще обърка всичко в организма си.Със сигурност ще трябва да изчакат следващият цикъл.

# 13
  • Провинция
  • Мнения: 465
Оф,дано се оправят нещата и нчмам никакви проблеми:pray:,че напоследък нещо все оплеквам ситуацийте и грам не върви... ooooh! Все по белите ходя  newsm45

# 14
  • Мнения: 712
Ами знам ли... така или иначе, ескапела вероятно ще предизвика кървене до няколко дни. Ако спре контрацептивите, също може да очаква цикъла. Поне да спаднат нивата на хормоните и да се види вече новия цикъл как ще се подредят нещата. Не знам, това са само разъждения, затова си мисля, че още в понеделник трябва да се консултира с лекар, ако не го е направила доссега...

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт