Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ноем. 2007, 23:53 ч.

Един въпрос до набор 1976 год.

• 1 303
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
Чух от колежката, че за нашия набор се полагали направления при гинеколог за цитонамазка.

Дали е вярно?  newsm78

# 1
  • с трима мъже в къщи
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78. Пробата се взема само от акушерка и ако на цитонамазката излезе нещо по-сериозно тогава ти дава направление за гинеколог!!! Успех!!!

# 2
  • Варна
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78. Пробата се взема само от акушерка и ако на цитонамазката излезе нещо по-сериозно тогава ти дава направление за гинеколог!!! Успех!!!

Мерси. Трябва и аз да отида.

# 3
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78.
На мен пък личната ми даде точно направление за гинеколог-за вземане на цитонамазка!Побързай до края на годината трябва да го направиш! Peace

# 4
  • Варна
А кога е най-добре да се прави цитонамазка? Имам предвид преди/след цикъл... Rolling Eyes

# 5
За геникологичен преглед,знам ,че е най-добре 1-2 дена след цикъл да се ходи.За цитонаназка мисля,че няма значение кога.

# 6
  • Варна
Добре. Утре ще водя детето при ДжиПиТо и ще я питам и за себе си.

# 7
  • Панагюрище
хм, не знаех че се полага такова нещо за нашият набор ще отида да проверя
благодаря ви момичета

# 8
  • София
76-ти набор влиза ли в сметката?Относно цитонамазката,от гинеколога си знам,че е по-добре след цикъл

# 9
  • Варна
76-ти набор влиза ли в сметката?Относно цитонамазката,от гинеколога си знам,че е по-добре след цикъл

E, точно за набор `76 е темата!

# 10
  • Еклесиаст
благодаря за инфото Hug, незнаех

# 11
А защо е само за този набор  newsm78

# 12
  • София
И аз знам, че се полага на всички безплатно веднъж годишно.. Както и преглед при мамолог  newsm78

# 13
  • София
Не е само за набор 76 - просто от тази година влизате във възрастовата група от 31 до 45 години. Цитонамазка се полага веднъж на 2 години, но не и преглед. А за мамолог ВЪОБЩЕ не се полага. Ето ви списъка за тази година.
http://www.nhif.bg/downloads/06-Prilojenie-2007-19-01-2007.doc

# 14
  • незнам точно и аз
И аз ще проверя не знаех благодаря ви  Hug.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт