Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma - 7

  • 2 007
  • 28
  •   1
Отговори

Анкета

Изберете тема на месец ноември

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 30 ное 2007, 04:50

  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 530
                  



Ако се чудите какво точно свързва списание Бон Апети и BG-Mamma, ние ще ви дадем отговора.
Това е общата ни задача да бъдем колкото се може по-полезни и максимално да удовлетворяваме желанията на вас – читателите на списанието и потребителите на сайта.

Идеята за сътрудничество се роди спонтанно, но, като добре знаем, и в спонтанните решения има закономерност – стремежът да ви помогнем да намирате по-лесно отговора на въпросите, които ви вълнуват.

Стартирайки от 1-ви май, всеки месец във форумите на BG-Mamma се провежда анкета, в която списание „Бон Апети“ ви пита коя от изброените 5 теми ви се струва най-интересна.

Информация и статия по темата, която е събрала най-много почитатели през периода, ще бъде публикувана в сайта.
Следващия месец тя ще бъде заменена с друга – също толкова интересна, полезна и увлекателна.

Така че не се колебайте - смело гласувайте за предложението, което ще ви даде информацията, от която се нуждаете.


Избрани до момента теми:

Месец май
Коя е най-подходящата диета, с която бързо и без лишения се свалят килограми?
Холивудската диета >>


Месец юни
Няма време: Бързо меню! >>

Месец юли
Захранване на кърмачето >>


Месец август
Ягодите в детското меню >>


Какъв тип тигани да използваме >>


Месец септември
Екзотични десерти >>



Месец октомври
Остеопороза и хранене >>

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Отново гласувах за алергии от морските храни , но както изглежда  дори от първия ден пак няма да е тема и за ноември.

# 2
  • Мнения: 98
Аз също гласувах за алергии от морските храни,защото темата ми се струва интересна

# 3
  • Мнения: 463
Малко съм невежа. Ще ме светнете ли къде гласувате бе, жени? И аз искам да се включа. Пак за алергии, но не от морските храни.

# 4
  • Мнения: 189
Най- отгоре на страницата в началото на темата има сложена анкета-въпрос и под него 5 отговора,от които си избираш един и натискаш "въведи твоя глас".Аз също гласувам за алергии от морските храни.

# 5
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
И аз гласувам за алергии от морските храни  Laughing

# 6
  • Мнения: 463
И аз гласувах за алергиите. Това ми се стори най- непознато за мен, така че искам да науча.

# 7
  • Мнения: 669
гласувах за алергиите от морски храни

# 8
  • Мнения: 247
Аз гласувах за „фитнес и бременност“, тъй като много ми интересува тази тема.

# 9
  • Мнения: 4 111
За пореден път гласувам за алергиите.  Confused

# 10
  • Мнения: 4 447
Алергиите от морски храни, гласувах Peace. Анкетата защо не е различна?  Thinking

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 82
Аз гласувах за "как да направим бисквити"

# 12
  • Мнения: 189
Аз гласувах за „фитнес и бременност“, тъй като много ми е интересна тази тема.

# 13
  • Мнения: 3 695
Фотоепилация от нов тип  Peace

# 14
  • Мнения: 6 438
За бисквитите Simple Smile Идва Коледа все пак! Peace

Общи условия

Активация на акаунт