Околоочен крем? С малка разлика...

  • 2 072
  • 32
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Знам, че има сто хиляди питанки на тази тема, но при мен разликата е, че съм на 19 години и не искам нещо против бръчки (да кажем), а нещо против тъмни кръгове, че покрай работата не мога да се наспивам и много ми личи. Попринцип съм с комбинирана кожа, но около очите определено ми е суха. Затова, моля препоръчайте ми нещо за по-млада кожа - срещу тъмни кръгове и преуморен вид. Досега не съм ползвала околоочни кремове, но видимо вече ми се налага. Много благодаря предварително.   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
Някакво гелче може би

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ако може марка и приблизителна цена? Благодаря  Peace

# 3
  • Мнения: 1 165
all about eyes на Clinique, сигурно е към 60-70 лв. Този гел го дават именно за твоята възраст и за проблема ,който споменаваш.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
Благодаря ти   bouquet
Сега погледнах, има два крема обаче - All about eyes и All about eyes rich, каква е разликата?  newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Значи на теб ти трябва нещо, което да хидратира областта...на мен ми препоръчаха на Euserin един, но го свърших и не мога да ти кажа как се казва точно...беше лек и попиваше бързо...сега и аз си поръчах на Clinique - All about eyes, но този който не е rich...
разликата е (дано не греша), че единия е по-лек като консистенция и мисля, че ще ти допадне много...не знам тука по магазините колко е, но сега погледнах специално в Ягодата е 33 $ единия, а другия 36 $ Peace

# 6
  • Мнения: 1 111
 charmz, тук очаквай да ти препоръчват предимно кремчета от 60-70 и нагоре лева.Къде ги мислиш ти българските майки. Grinning
 Сега по въпроса, има и други околоочни кремове против сенки и торбички, има и по-скъпи има и по-евтини.Хубаво беше да напишеш за каква сума го търсиш.

 

# 7
  • Мнения: 410
 Аз имам същия проблем + десет години отгоре. Това, че ти препоръчват скъпи кремове не винаги е най- добре. За целта си бях купила Мари кор за 84лв, но станах като балон. Сега си взех plante system essentiel и кожата около очите е  добре. Питай козметичката, която работи с теб, тя ще знае коя съставка е подходяща.
 Обясниха ми, че проблема е в тънките капиляри и липсата на витамин К. Някакво гелче с тази съставка ще е подходящо.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ценово ограничение нарочно не споменах.. исках да чуя съвети, пък аз ще си преценя.  Simple Smile Продуктът или е добър или не е .. било то за 5 лв или 50  Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
На Виши има против кръгове и уморени очи и не е противобръчков. Цената е умерена, 70лв за 15мл крем са просто  Shocked

# 10
  • Мнения: 410
http://www.plantesystem.com/en/fiche.php?id_produit=11 това е кремчето. Забравих да кажа, Че струва 23лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Сега използвам едно на Avene за хидратация с термална вода.
Преди това бях на стикчето на Виши.

И от двете съм доволна...

# 12
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Хубава тема и аз имам нужда от такова кремче - така че ще се възползвам от съветите ви.

И за да не отварям нова тем ще попитам тук дано charmz не се сърди:
С какво си почиствате клепачите и околоочната зона? Защото на почти всичките, да не кажа всичките ми продукти(Garnier 3 in 1, тоника, дори икрема за лице и др.) пише "ИЗБЯГВАЙТЕ ЗОНАТА ОКОЛО ОЧИТЕ"?

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 14:10 от annabelka

# 13
  • София
  • Мнения: 1 889
Аз съм като теб - търся предимно хидратация и да попива бързо, без да ми оставя мазен слой. Най съм доволна от кремчето на Клинианс с вит. С - струва 13 лв.  Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 779
galq, тази марка къде се предлага, за първи път я виждам?

Общи условия

Активация на акаунт