Операция на киста на яйчника

  • 59 590
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
В момента пия Линдинет 20, назначен от друга лекарка, и тъй като съм започнала опаковката трябва да я довърша. Сегашния лекар каза, че не е сигурен, че точно това е най-добрия препарат, но ще трябва да го довърша и после сигурно друго ще изпише ooooh!
Дано и аз успея да я махна тая киста без да ме режат Praynig

# 16
  • Мнения: 1 335
Щом е фоликулярна, това е добра новина;може да я махнеш и с терапия. Не се притеснявай  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 826
*milenna* как разбаха каква ти е кистата ? С ехограф ли ? Аз и досега май незнам каква е била моята ...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 372
*milenna* как разбаха каква ти е кистата ? С ехограф ли ? Аз и досега май незнам каква е била моята ...  Rolling Eyes
ами да, с ехограф

# 19
  • Варна
  • Мнения: 826
Хм.... Rolling Eyes
А на мен никой неможа да ми каже каква е от ехограф , хем при трима различни доктори бях ходила преди да ме оперират.Странна работа.Дано все пак при теб всичко да се оправи. Hug

# 20
  • Мнения: 3 372
Хм.... Rolling Eyes
А на мен никой неможа да ми каже каква е от ехограф , хем при трима различни доктори бях ходила преди да ме оперират.Странна работа.Дано все пак при теб всичко да се оправи. Hug
Ами от къде да знам newsm78 Лекаря каза, че на 100% била фоликуларна Thinking newsm78 Аз като не разбирам на него вярвам Peace

# 21
  • Мнения: 61
И на мен ми е интересно как от един преглед ще се разбере каква точно е кистата  Thinking Мен 4 лекаря ме гледаха и на всички първата им дума беше "операция"  #Crazy Откакто ми откриха кистата който каквито лекарства ми каже и аз слушам, ама ефект никакъв  Sick

# 22
  • Варна
  • Мнения: 826
anneli щом всички така ти казват отивай ... за твое добро е .
Аз още съм си вкъщи ... имам 2 месеца болнични ...  #Crazy
Преживява се , аз вече дори забравих че ми се е случвало , а като се сетя колко рев изревах .. ooooh!

# 23
  • Мнения: 61
Стига бе! Вчера говорих с една братовчедка от София, която ми каза: "Не се притеснявай! Д-р Попов е светилото на болницата, миналата седмица направи лапароскопия на една колежка и вече е на работа.". Освен ако при теб е била коремна операция  newsm78 Аз затова и предпочитам ако обстоятелствата не налагат друго да ми направят лапароскопия - не мога да отсъствам дълго от работа/не че някой ще ми каже нещо/, а и малкото зверче като излезем на разходка почва да хленчи, че го боляло кръста-само и само да я нося  Joy.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 826
Да,коремна беше. Cry

# 25
Май ще се наложи да ми правят таката операция Tired Бихте ли ми пропъчали болница в София където да я направя Praynig Много ме е страх ото подобна интервенция и искам да отида на място, където работят наистина специалисти и няма да ме осъкатят, защото все още не съм раждала, а много искам и това да стане някой ден Tired Кистата ми е 5 мм и нямало да мине с лекарства Tired

мила,препоръчвам ти да потърсиш д-р Попов от Шейново,много е добър с Лапароскопиите,аз се оперирах преди месец от киста и това ми помогна да се разбере какво заболяване имам.Недей да чакаш.

# 26
  • Мнения: 61
Колко време ти беше възстановителния период? Колко дни болнични дават?

# 27
  • Мнения: 3 372
Още няма да се оперира, 4 см е

# 28
  • Варна
  • Мнения: 826
Колко време ти беше възстановителния период? Колко дни болнични дават?

В болницата лежах 5 дни.
Първите 10 дни бяха доста тежки .След това - бива.Дадоха ми 2 мес болнични задължително.Могат да дават до 6 мес.Друг е въпроса,че аз не искам.Нямам търпение да дойде края на месеца и да си ходя на работа. Peace

# 29
  • Мнения: 2 751
Ако е възможно направи лапароскопия вместо коремна операция, по-щадящо е. За лапароскопия бих ти препоръчала д-р Попов от Шейново.
Вече много рядко правят кормни операции. Дори и сложни операции се правят чрез лапароскопия.
Д-р Попов, Шейново - определено!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт