Лунна диета - 10.11. /събота/ от 01.03 ч.

  • 3 832
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 164
                                                          ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА,ЛУННИ ХУБАВИЦИ!
                                                                   
                                             Лунната диета започва на 10.11. /събота/ от 01.03 ч.
                                              И свършва на 11.11. /неделя/- 01.03 ч.
                                                                          Състои се основно от:
                         
                         
                         

Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Примерно меню за лунна диета
Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази и се прави само веднуж в месеца. Позволява да се свалят 3-4 килограма. Тази диета е от личен опит и я правя 1 път в месеца преди лунната фаза - подготовка за самия ден на лунната диета, к’ се явява 4 ден.

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден

При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден

При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара.
Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни.
За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а зщо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед. 
                                                                                ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ
                                                                                           
                                                                                               УСПЕХ!!!
                                                                         
                                                                                                     bouquet  bouquet  bouquet
                                                                                             

# 1
  • Мнения: 6 958
Дзак  Mr. Green

На Линия ще съм  Flutter

Китикат   bouquet

# 2
  • Мнения: 190
Айде и аз!

# 3
  • Мнения: 101
И аз ще лунувам с вас,сладурани Heart Eyes!
Това с епада и 10тия ден от плодуването ми,идеално...Тъкмо ще се навия за още 5 дни...

Айде по-бързо да идва събота Tired...че и без това ме очаква една напрегната седмица #Cussing out

# 4
  • Мнения: 314
Момичета ,може ли и аз да се включа към вас .Никога досега не съм пазила диети и не съм се ограничавала ,по принцип вкъщи не ядем пържено .Имам за сваляне 4 кг които ми останаха от бременноста .Задължително ли трябва да имам 3 дена подготовка преди 10.11, ако може някой да ми обясни. Благодаря отсега .

# 5
# 6
  • Мнения: 345
Хахах айде яжте квото ще ядете.Имаме няколко дни за кефец и после ще вием пак срещу луната. Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
 И аз съм тук, а подготовката си я започнах още този понеделник, който мина. По медицински причини не мога да ям и се радвам, че две лунни диети ще издържа  Party, та даже и подготовката за тях. За съжаление, както се оплаках в старата тема минуси не виждам, но го отдавам на развален кантар. Надявам се, че килограмите отведнъж ще паднат.

# 8
  • Мнения: 1 092
естествено и аз съм с вас момичета Joy

# 9
  • Мнения: 121
тоя път и аз ще се разпиша  Peace бройте и мене към лунатичките  Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 1 149
Издържах,издържах.... newsm44.Незнам дали имам минус обаче пак ще лунувам с вас в събота.Аз нямам много за сваляне и може би съм свалила някой грам.
С вас съм момичета,желая  голеееми минуси на всички  bouquet
Към авторката-"Много хубава тема"

# 11
  • Мнения: 186
Не съм я правила,но съм навита да пробвам.Дано има ефект!трябва само да се справя с апетита си,дано устискам!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Запис и от мен Peace
Китикат  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 164
Към авторката-"Много хубава тема"
Това,че е в кавички значи ,че не ти харесва така ли? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 345
Хм...абе я да питам ,че се омотах нещо.Събота 1:03 дефакто означава в Петък 1 час и 3мин след полунощ?????

# 15
  • Мнения: 69
Аха,Фрозито свери часовника  Hug

# 16
  • Мнения: 1 817
 Hug и аз съм с вас, момичета!

# 17
  • Мнения: 1 149
Към авторката-"Много хубава тема"
Това,че е в кавички значи ,че не ти харесва така ли? Rolling Eyes
Напротив,искам да подчертая,че ми харесва много Peace
Извинявам се,че ви е прозвучало така наистина страшно много ми харесва темичката...как е оформена...информацията...въобще всичко е много готино Hug Peace

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 12:34 от viktori

# 18
  • Мнения: 4 164
Към авторката-"Много хубава тема"
Това,че е в кавички значи ,че не ти харесва така ли? Rolling Eyes
Напротив,искам да подчертая,че ми харесва много Peace
Извинявам се,че ви е прозвучало така наистина страшно много ми харесва темичката...как е оформена...информацията...въобще всичко е много готино Hug Peace
Мерси на всички,че харесахте темата!  bouquet

# 19
  • Мнения: 345
Браво бе,никой не ми казва... hahaha

# 20
  • Мнения: 1 975
Айде и аз ще се запиша пак  Peace

Китикат страхотна темичка  Hug

Дали да не трилунувам  newsm78 Ще си помисля тази вечер  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 164
Хм...абе я да питам ,че се омотах нещо.Събота 1:03 дефакто означава в Петък 1 час и 3мин след полунощ?????
Не Laughing ,означава събота 1:03ч. Peace

# 22
  • Мнения: 345
ufff ma kak takaa, to sybota 1:03 si e nedelqq.Molq vi obqsnete miii,qko se zabatachih v taq chudenka.V kraina smetka koga shte pochvate da lunuvate?

# 23
  • Мнения: 187
и аз съм с вас моми4ета   Hug
frozen lady мили4ко,4акай,4е и аз се обърках  Joy та зна4и в събота сутринта или ве4ерта запо4ва лунната??????
 ooooh!

# 24
  • Мнения: 117
    Мамчета  и  аз  трябва  да  се  вталя   ,, малко,,   че  вече  съм   ВИСОКА  И  СТРОЙНА  ,  КАТО  ТАБУРЕТКА Embarassed Embarassed Embarassed
 ама  я  верно  ме  светнете  в  събота  в  13.30   на  обяд  ,  или  в  събота  в  1.30  вечерта ???

# 25
  • Мнения: 4 164
Съжалявам,обърках се ooooh! Събота от 01.03 ч.,значи,че в петък,ядете каквото ядете,а в събота целия ден лунувате.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
 Peace

# 27
  • Мнения: 601
Ще опитам да лунувам с вас момичета.

# 28
  • Мнения: 152
Запис и от мен  Heart Eyes

Хм...абе я да питам ,че се омотах нещо.Събота 1:03 дефакто означава в Петък 1 час и 3мин след полунощ?????

И аз мисля че е така!!!! Peace

# 29
  • Мнения: 533
Момичета, и аз се записвам към лунуващите ентусиастки  Hug
Искам само да попитам, някой от вас ще лунува ли три дни, тоест петък, събота и неделя? Аз поне мисля да плодувам на съседните на новолунието дни  Wink Някой желаещ да се присъедини  Hug

# 30
  • Мнения: 1 092
От предното лунуване имах добър резултат  Grinning,но тази събота съм на сватба и не знам какво да правя  Thinkingосвен да лунувам в петък  и неделя,а съботата да я пропусна какво ще кажете  newsm78

# 31
  • Мнения: 4 164
От предното лунуване имах добър резултат  Grinning,но тази събота съм на сватба и не знам какво да правя  Thinkingосвен да лунувам в петък  и неделя,а съботата да я пропусна какво ще кажете  newsm78
Ами,да така е най-добре.Първо си лунуваш в петък,а после след яденето на сватбата пак за да се възстановиш. Peace

# 32
  • Мнения: 2 159
здравейте момичета Hug
зачезнах аз от лунуването ама то не бяха рожденни дни, не бяха торти.... ooooh! сега не смея да се кача на кантара Mr. Green
с вас съм, даже Sladune и аз ще бъда 3 дни, но преди и след лунуването ще пия айрян или ям някоя ябълка
преди го правех 3 дни вода, ама сега така съм се разяла, че май ще ми е невъзможно Wink

# 33
  • Мнения: 117
   Мацки  и  аз  се  записвам  за  тридневното  лунуване. Преди  малко  изметох  от  ,,  шкафа  с  изкушенията ,,   всички  вафлички  ,  сухи  пастички  ,  и пр.   ,, греховни  страсти ,,.     Mr. Green
  Само  не  знам  как  ще  се  справя  с  колежките ,   че  те  постоянно  мъкнат  в  работата  някакви  благинки ,  и  няма  спасение .
   Ама  те  са  кльощави  хърби  и  не  им  дреме  за  фигурата smile3515   а  аз smile3511

# 34
  • Мнения: 1 092
Реших от днес да почна,утре ще я пропусна няма как с тая сватба,че и на рожден ден сме канени  #Crazy и в неделя пак ще карам на течности  Sick

# 35
  • Мнения: 345
Как е мацки ? Подготвяме ли се вече? Айде ,довечера след полунощ почваме да вием срещу лунката от глад.  rotfImbo

# 36
  • Мнения: 101
Мдам,подготвям се ...

Даже направих план...Канани сме на едно гости,ама да ме извиняват,ще си стоя на чайчето Crossing Arms,да ме извиняват ама за каузата...

# 37
  • Мнения: 1 454
Пиша се и аз ...!
Супер...за първи път се навивам за тридневна...

Ще се опитам да пия фрешове...в краен случай , чайчета с мед...чайчета с мед може ли? newsm78

Няма да пропускам и кафетата...надявам се да не съм много капризна?
Вие ще пиете кафе нали?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз смятам да карам три дни на сок, вода, чай и кафе.

# 39
  • Мнения: 2 159
мда сега отивам да направя една голяма чаша кафе, да видим до кога ще съм на него Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 149
   Мацки  и  аз  се  записвам  за  тридневното  лунуване. Преди  малко  изметох  от  ,,  шкафа  с  изкушенията ,,   всички  вафлички  ,  сухи  пастички  ,  и пр.   ,, греховни  страсти ,,.     Mr. Green
  Само  не  знам  как  ще  се  справя  с  колежките ,   че  те  постоянно  мъкнат  в  работата  някакви  благинки ,  и  няма  спасение .
   Ама  те  са  кльощави  хърби  и  не  им  дреме  за  фигурата smile3515   а  аз smile3511
И аз я свърших тая работа в шкафчето Laughing
Ще лунувам от днес наобяд/щот си хапнах Mr. Green/до неделя вечерта ще гледам да издържа.
Успех  и на вас мили ,лунни  момичета Hug

# 41
  • Мнения: 4 164
Виждам,че някои вече са започнали,но аз реших от утре,че днес вече си похапнах. Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 1 635
То и аз бях решила от днес да съм на плод. Даже си купих от вчера, че днес имам задачи. А сутринта изумих и закусих сандвич. Така, че явно от утре ще почна и само на водичка. И ако не ми прималее в неделя ще съм наплодове.

# 43
Здравейте.И аз се записвам при вас.Предишните две луни издържах,мисля и тази да устискам.Успех и воля на всички момичета.

# 44
  • Мнения: 1 092
здравейте и от мен   bouquet
аз започнах от днес-луната този път е много благосклонна към мен затова смятам да лунувам 3 дни Mr. Green.........като се прибрах от работа се метнах на кантара и изненадаааа - 1,1кг от сутринта newsm44
но все пак да не бързам ,да видя какво ще каже на сутринта милото ми кантарче Praynig

# 45
  • Мнения: 6 958
С вас съм  Peace

# 46
  • Мнения: 690
Уф, сега видях, че се лунува от тази вечер ooooh! ooooh! Пишете ме и мен! Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 2 492
Хоп и аз при лунуващите ...  Mr. Green
Няма да е толкова трудно , утре съм на гости , но аз щом вчера когато имах празник не хапнах даже една бонбона и утре ще издържа .
Няколко дни бях на обучение от работата и такова водене по вечери падна , че сега ще ми държи поне един месец .  Blush

# 48
  • Мнения: 1 817
Здравейте лунатички! Hug
Аз започнах от днес, че нали три дни било най-добре...Та днес цял ден съм на кафе (за съжаление не можах без него да се събудя  Blush ), чай и вода. Изпих и един фреш.
Цял ден не се сетих за ядене, но откакто се прибрах в къщи и само за това си мисля!  newsm22 afwitch

# 49
  • Мнения: 480
Поздравления за хубавата тема   bouquet

Утре и аз ще се опитам да съм само на течности...

А ябълка може ли да си позволя или трябва да е само сок?

# 50
  • Мнения: 1 655
Включвам се и аз. Отдавна не съм лунувала, време е.

# 51
  • Мнения: 1 765
Ще лунувам и аз! Днес ще опитам на течности само, а утре само малко зеленчук и плодчета...

# 52
  • София
  • Мнения: 2 530
Издъних се! Мислех да направя три дни и аз, но вчера лакомията надделя. Ще се огранича само с утрешния ден.

# 53
  • Мнения: 601
И аз днес само на течности.От два дни съм на плодове и зеленчуци и к. мляко.Резултата е - 1 килограм засега Peace

# 54
  • Мнения: 101
Добро утро,сладурани!

Лунуваме ли ?

Аз днес съм само на водичка и чайчета и мн се надявам да уморя 2те остатъчни килца,че да се захранвам от понеделник Praynig

Успех на всички,нека луната помага за нашите любими минусчета ...



Весел ден в зимната приказка....

# 55
  • Мнения: 330
Добро утро и от мен. Лунуваме, лунуваме !
Днес съм в много добро настроение - лунувам си на любимата ми фаза и виждам прекрасна зимна гледка от прозореца ... да видим дали ще се запази настроението като ме подгони глада  Mr. Green
Поздрави и успех на всички!   bouquet

6u6i, по принцип трябва да е на сок. Изобщо, само течности (чай, вода, фреш) се приемат днес, ако държиш да си стриктна.

# 56
  • Мнения: 152
Добро утро!  bouquet
И аз съм в отбора  Simple Smile Вчера само течности и една салатка...днес ще е само "течен" ден Naughty
Успех на всички лунуващи! Hug

# 57
  • Мнения: 314
И аз съм тук не съм се отказала , а за тези три дни малко се ограни4их ама не можах да спа да ям.Сега си нпаравих първото кафенце за днес.Стискайте палци да издържа ,че нали никога не съм пазаила диети   food010

# 58
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,
до тук добре. Стискам палци на всички.

# 59
  • Мнения: 6 958
Хопа тропа,  Party обаждам се само че издържам до сега успешно, аре бегам за кафенце, ако искате вземете си и Вие Coffee

# 60
  • Мнения: 152
До тук и аз държа фронта! Mr. Green
Миранди ще устискаме тоя път нали Peace и после пак на плодчетата  bouquet

# 61
  • Мнения: 314
Aз прегреших , изядох 1 кисела краставичка ама има едни много мънички ,като кутрета фатално ли е много .

# 62
  • София
  • Мнения: 1 635
Aз прегреших , изядох 1 кисела краставичка ама има едни много мънички ,като кутрета фатално ли е много .
Едва ли е фатално. Утре кантарът ще си каже думата.

# 63
  • Мнения: 4 164
Аз се провалих. Close Желая ви успех и ви стискам палци утре на кантарчето да видите добри резултати!  newsm51

# 64
  • Мнения: 27
Момичета задържате ли тези свалени килограми, аз стриктно лунувам последните 2 месеца, но нещо не се получава както искам

# 65
  • Мнения: 6 958
До тук и аз държа фронта! Mr. Green
Миранди ще устискаме тоя път нали Peace и после пак на плодчетата  bouquet


ДА ДА ДА ДА ДА ДА  Hug Hug Hug

Трябва да падат килата как  bowuu

Айде отивам да гризЪ ръба на чашата чай без захар и мед, че ми прималя  Whistling

# 66
  • Мнения: 1 817
Минавам да ви споделя, че за сега съм на вода и кафе  Wink . Издържах го и тоя 2ри лунен ден  Peace !!!
Ама искам да ви питам нещо...Видях, че има лунна диета всяка седмица. Това значи ли, че трябва да правя по 3 дни на течности всеки път? Защото за оставащите 3 седмици до 1ви декември се падат 12 дни на вода  Sick ...

# 67
  • Мнения: 6 958
Минавам да ви споделя, че за сега съм на вода и кафе  Wink . Издържах го и тоя 2ри лунен ден  Peace !!!
Ама искам да ви питам нещо...Видях, че има лунна диета всяка седмица. Това значи ли, че трябва да правя по 3 дни на течности всеки път? Защото за оставащите 3 седмици до 1ви декември се падат 12 дни на вода  Sick ...

Сладка деня на течности е само в самия лунен ден, иначе ден преди и ден след лунна диета е препоръчително (но не задължително) да са плодови дни    bouquet Липсваш ми мноооо да знайш  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 817
Миранди, мерси за пояснението!  bouquet Аз ти писах на лични няколко пъти, ама отговор няма  Heart Eyes !!!

Аз явно пак съм недоразбрала  Crazy . Или просто полу умряла от глад  Laughing !

# 69
  • Мнения: 6 958
Миранди, мерси за пояснението!  bouquet Аз ти писах на лични няколко пъти, ама отговор няма  Heart Eyes !!!

Аз явно пак съм недоразбрала  Crazy . Или просто полу умряла от глад  Laughing !


Имам само 1 ЛС от теб, но не ти отговорих, защото нямам отговор на въпросите ти и нямам време за форума, малко съм ангаже, но скоро ще съм в час и ще пиша повече  Peace  А за глада и аз така ходя, де гладна, де сита, нали знаеш... едно и също като теб  Crazy
 

# 70
  • Мнения: 1 817
Ако отслабнем след тези наши мъчения, нямам нищо против да ходим гладни и не толкова често сити! Обаче много инат ще ни трябва, май сме малко слабо-волеви с теб  Hug !
Аз наистина ти писах още 2 мейла след това, но явно нещо не съм ги пратила като хората  Blush . Нали знаеш, че по някога форумът е крейзи  Wink ...

# 71
  • Мнения: 6 958
Зима след около 2 седмици ще съм на линия живот и здраве   bouquet


Хайде Лунната свърши и само май аз я чакам да и кажа ''чао, чао''  hahaha Joy hahaha


Къде сте момичета, да не би да останах да си лунувам сама или сте си навили часовника да се събудите след полунощ и да може да хапвате вече  Wink Wink Wink

Много минуси утре на всички   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 817
Мирандичке, аз съм тук, но няма да хапвам, защото още от четвъртъка съм се навила, че ще правя 3 дни лунна така да се каже и искам и утре да издържа, че искам да видя 6-цата по-скоро  Praynig !
Ти с какво ще се захранваш?

Момичета, някой друг издържа ли освен мен и Миранди  newsm78 ? Хайде, споделете резултати! Wink

# 73
  • Мнения: 1 149
Айде бе сладурки,казвайте си!
Аз  пак оплесках нещата,че приятелката ми  имаше рожден ден Embarassed
Следващият път ще бъда по сериозна.Обещавам.
А кога ще да е той,следващата луна де newsm78

# 74
  • Мнения: 101
Айде,чакам резултати от кантарчето ...
Моето ме показа -2 ...

Е как няма да съм щастлива днес,дори ниииикой не е в състояние да ме ядоса Whistling


Весел трети ден от лунуването !
И сега да не налитнете на калоричната храна, еййй убивам ви!!!

Целувки за успелите и за неуспелите !!!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 75
  • Мнения: 330
Добро утро на всички!
Аз да си кажа - издържах и резултатът е -1кг . Доволно добре  Party

viktori, следващата лунна е на 18.11. /неделя/ от 00.33 ч.

Миранди, легнахме си рано рано (поне аз), че да не ни гони много глад. Това не ми попречи да сънувам, че си похапвам сладки и други вкусотийки  Mr. Green . Често ми се случва когато лунувам!  Mr. Green

zden, не е толкова лесно - 1 ден седмично глад и успехите да идват веднага. Аз лунувам някъде от началото на годината и си смъкнах каквото си поставих за цел да смъкна, ама бавничко. Свалям килограм примерно от лунната и после връщам повечето през седмицата, ама пак си оставам на минус.
Така че: търпение и постоянство.
Айде, поздрави за всички лунували и много минуси на всички!   bouquet

# 76
  • Мнения: 152
Аз си лунувах стриктно,но кантара не помръдна  #2gunfire Но..няма отказване Naughty Следващия път пак  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз нямам какво да се похваля този път. Дано имам повече успех следващия.
Честито на свалилите.

# 78
  • Мнения: 6 958
- 400 гр. от мен  Cry

Пуффи и Дриймче браво момичета    bouquet

Влюбена малко гнило ми се видя тоя път свалянето ужасс  #2gunfire

Зима при теб как е?   bouquet

# 79
  • Мнения: 1 092
аз постигнах -1,3кг този път Wink.................но да видим дали ще ги задържа Mr. Green

# 80
  • Мнения: 117
          Мацки  да  се  отчета  и  аз : Embarassed Embarassed Embarassed

В  петък  сутринта  9.30 ч. -  69кг.
В неделя  вечерта  9.30 ч.-   71кг. smile3511 smile3511 smile3514 smile3514

То  не  бе  ядене ,  то  не  бе  плюскане    Banghead Banghead Banghead     Не  знам  дали  заради  новолунието ,  или  защото  по  принцип  съм  си  лакома -  обаче  се  разпрах  от   ядене .   Ей  го  на  ,  даже  и  в  момента  на  бюрото  пред  мен  има  три  тлъсти  толумбички ,  а  бяха  шест Flushed Flushed Flushed 
 
СРАМ  СРАМ  СРАМ............

# 81
Е, тоя път се провалих.Срам ме   е е ееее......... Embarassed

# 82
  • София
  • Мнения: 2 530
И мен  Embarassed

# 83
  • Мнения: 6 958
Селена и при мен става така когато ям, особено при пълнолуние... Но имай в предвид задържана вода и сол е това и до 2 дни ще спаднеш обратно към предишното си тегло  Hug

# 84
  • Мнения: 1 149
Браво на минусчетата.А на неуспелите /като мен/-следващия път ще успеем.Нали момичета?
Сега желая на всички хубав ден и по-малко изкушения.Мъже може Mr. Greenама ядене-НЕ

# 85
  • Мнения: 314
Oф и аз да се от4ета малко късни4ко като за първи път лунуване - 500 гр.незнам добре ли е или зле .Ама това е от мен

# 86
  • Мнения: 1 817
Хайде и аз да се похваля  Wink !
За 3 дни лунна като на последния вечерта хапнах 300гр. грозде съм 2,3кг! Peace
Тая седмица пак ще съм на 3-дневно лунуване, че ми харесва  Laughing !
Вие ще се присъедините ли? А кога е лунуването? newsm78

# 87
  • Мнения: 6 958
Хайде и аз да се похваля  Wink !
За 3 дни лунна като на последния вечерта хапнах 300гр. грозде съм 2,3кг! Peace
Тая седмица пак ще съм на 3-дневно лунуване, че ми харесва  Laughing !
Вие ще се присъедините ли? А кога е лунуването? newsm78

И аз не съм спирала с лунуването  Peace Също така и аз не знам кога е следващата Лунна диета  newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 2 530
Ноември
01.11. /четвъртък/ от 23.18 ч.
10.11. /събота/ от 01.03 ч.
18.11. /неделя/ от 00.33 ч.
24.11. /събота/ от 16.30 ч

 Peace

# 89
  • Мнения: 6 958
Ноември
01.11. /четвъртък/ от 23.18 ч.
10.11. /събота/ от 01.03 ч.
18.11. /неделя/ от 00.33 ч.
24.11. /събота/ от 16.30 ч

 Peace

Мерси    bouquet

Този път май ще прескоча не ми е удобен неделния ден  Confused

# 90
  • Мнения: 1 975
И на мен не и се получава гладуването в почивните дни - много дразнители, много нещо  Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 15
добра идея!
дайте и следващите дати, че се включвам малко късно за тези!
мерси!!!!

# 92
  • Мнения: 1 092
хей мацки , ще лунуваме ли тридневно newsm78

# 93
  • Мнения: 4 164
хей мацки , ще лунуваме ли тридневно newsm78
Даа! Party На линия съм. Peace

# 94
  • Мнения: 1 092
започваме от днес  bouquet

# 95
  • София
  • Мнения: 1 635
С вас съм от утре. Дано този път имам успех, че този месец съм отчайващо зле.

# 96
  • Мнения: 1 817
хей мацки , ще лунуваме ли тридневно newsm78
Даа! Party На линия съм. Peace
И аз, и аз!  Hug
А нова тема ще има ли? newsm78

# 97
# 98
  • Мнения: 330
И аз съм с вас да си кажа, ама от утре.
Ще ми дойде добре лунната, имайки предвид как смятам да прегреша днес с едно сладко изкушение  Embarassed 

# 99
  • Мнения: 330
Ама как пък улучих точно пускането на новата тема докато пишех ...  ooooh!
да я повторя сега, че заради мен някой може да не я види:

# 100
  • Мнения: 4 164
 Crossing Arms Днес се изложих така,че съм от утре.

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 14:15 от kiticat

Общи условия

Активация на акаунт