Какъв подарък да подаря на приятелката ми за годишнина :)

  • 13 688
  • 23
  •   1
Отговори
Първо здравейте !
За пръв път пиша в този форум и не знам къде да пусна темата за това е пускам тук, а някой от модераторите ако трябва да е премести Simple Smile
Та въпроса ми е следния : С приятелката ми правим 1 година след няколко дена и не знам какво да и подаря .. за изминалата година съм и подарявал много неща и сега не знам какво да и подаря а искам да е изненадам много Simple Smile Искам да съм с нещо оригинален, но не знам точно с какво, затова искам съвет от вас Simple Smile За почивки не може да става въпрос, защото учим а и нямам такава възможност  Confused
Благодаря на всеки отзовал се !!!

# 1
  • Мнения: 1 568
Един познат подари на половинката си сребърно сърце,което се отваря и вътре снимките на двамата,за мъжете изглежда тъпо и скучно,но на жените им допада,тя тръпне като си го отвари и целува снимките bowuu

# 2
  • Мнения: 4 915
Нещо, свързано с интересите и хобитата й.

Класиката в жанра са бижута, парфюми, телефони, дрехи...Ваучър за пазаруване в моден магазин...Кошница с цветя и шоколади+бутилка любимо питие; ароматни соли за вана, ароматни свещи + още нещо от аромотерапията...

Серенада.  Laughing

Обича ли да танцува? Талон за обучение по латино-танци примерно... Laughing Ама ще ходите и двамата.  Mr. Green

Масаж с шоколад. Виж по салоните за красота.  Wink

5 минути фойерверки - или пуснати балони с форма на сърца - или бели гълъби - провери в сайтовете ан фирмите, които предлагат такива неща.  Wink

Ако се сетя още нещо, ще допълвам.  Laughing

# 3
И нещо от сексшопа,да се заиграете добре на годишнината Peace

# 4
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Бижу

# 5
Според мен подари и  Уикенд за двама на някое хубаво местенце.
Има такива красиви места в България и кипри хотелчета. Поглезете се само двамата избери хотел с  закрит басеин и се наслаждавайте на празника. Избягайте от ежедневието /поне на мен това би ми харесало/
Успех в избора Flutter и приятно прекарване Wink

# 6
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
  bouquet Чудесен повод за подарък, свързан с хобито й + уикенд за двама Ви-където и да е!толкова е цената на 1 средно бижу!Успех и да пишеш!

# 7
По повод годишнината мъжо ми направи страхотен подарък - двудневен престой в спа-хотел

# 8
  • Мнения: 6 441
Първо здравейте !
За пръв път пиша в този форум и не знам къде да пусна темата за това е пускам тук, а някой от модераторите ако трябва да е премести Simple Smile
Та въпроса ми е следния : С приятелката ми правим 1 година след няколко дена и не знам какво да и подаря .. за изминалата година съм и подарявал много неща и сега не знам какво да и подаря а искам да е изненадам много Simple Smile Искам да съм с нещо оригинален, но не знам точно с какво, затова искам съвет от вас Simple Smile За почивки не може да става въпрос, защото учим а и нямам такава възможност  Confused
Благодаря на всеки отзовал се !!!
Ех,и моят приятел да искаше съвети от форумките какво да ми подари..Той едва се сеща,че имаме годишнина или рожден ден.... Rolling Eyes Confused

# 9
  • Мнения: 3 459
Бижу ми се струва най-удачно, ако не си и подарявал вече де. Сребро, злато зависи какво харесва. Поне за тези работи избор бол  Wink

# 10
  • Мнения: 1 568
На мен всеки ден парфюми да ми подаряват и няма да ми омръзне Peace

Но да са оригинални Joy

# 11
  • Мнения: 318
Годежен пръстен, сложи и го на възглавницата - преди да си лягате пурвата вечер - в хотела напримвр, в който си я завел Simple Smile за годишнината Simple Smile Пръстенче в кутийка и една розичка с панделка до нея Simple Smile
 Ехх, сякаш беше толкова отдавна, а то едва февруари тази година ме изненадаха по този начин:)
Незнам на какъв етап са отношенията Ви, и нашите бяха на 1 година, но мога да ти кажа, че това е мечтата на всяка жена. Каквото и да избереш - от сърце и душа ли е - няма да има по-щастлива от нея, дерзай Simple Smile   Peace  bouquet

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен когато и да ми подариш злато, никого няма да сбъркаш и няма да ме отегчи Crazy

# 13
Здравейте , не знам дали тук е най-правилното място да поместя едно запитване, но ставям на модераторите да преценят това.
Приятелката ми има скоро Рожден ден и искам да я зарадвам с нещо,което да не е толкова функционално ,колкото да е ефектно и стилно.Дадоха ми предложение за "гравиране на снимка върху метал" - т.е. за медальон , на който да е гравирана наша обща снимка.Ще помоля ,ако някой има представа за това къде може да се поръча такова нещо , да драсне две редчета  Wink
Препоръчаха ми фирма Дизайн 65 ?! Ако може да споделите мнения за тази фирма.

# 14
  • Мнения: 1 447
На мен всеки ден парфюми да ми подаряват и няма да ми омръзне Peace

Но да са оригинални Joy

Ох и аз не бих отказала такива всекидневни подаръци. Heart Eyes
А по темата ти най-добре знаеш какво може да и харесва на приятелката ти.
Това за бижуто което момичетата са ди дали като идея не е никак лошо.
Та нали повечето жени си падаме по такива неща.Успех с избора на подарък
и дано приятелката ти го хареса.Пиши после какво е санало.

Общи условия

Активация на акаунт