Мами от Norge 11

  • 15 921
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мое е , мое е бобче  Joy
Макси като беше на 6 месеца го снимаха в рекламата  Wink

# 16
  • Мнения: 3 674
deata...ти сериозно ли?? #Crazy  Това на рекламата твоя Макси ли е.. ..? Grinning  Лелеееее голям сладур..... Heart Eyes Не знаех,наистина! Как го избраха?Я разкажи.... Ти се бъзикаш...а  newsm78 Ама като гледах рекламата и видях това малко сладко бебче...ми се прииска бебе и на мен.... Blush

Марйо...кой каза ракия?... Mr. Green   НАЗДРАВЕ...а, Wink

Ани....как сте.... е малката кукличка?Чакаме да пишеш!  Praynig Надяваме се че мъничка  оздравява!!!  bouquet 

Вие всичките тук  сте с много сладки и красиви бебета.... Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 00:34 от roza66

# 17
  • Мнения: 515
Е, Деси, той Макси от съвсем мънечок си е бил красавец! Тъкмо щях да пиша на съформките какъв е синеок "разкош", ма я по-добре да гледат рекламата направо!

На сватовете - НАЗДРАВЕ! (и на Розиния мъж също Grinning )

# 18
  • Мнения: 3 674
Е, Деси, той Макси от съвсем мънечок си е бил красавец! Тъкмо щях да пиша на съформките какъв е синеок "разкош", ма я по-добре да гледат рекламата направо!

На сватовете - НАЗДРАВЕ! (и на Розиния мъж също Grinning )

Мерси Марйо.... Hug и той подвиква до мен  от тука  на всички............ Joy Казах му че съм разказала случката в Разлог... Wink



# 19
  • Мнения: 2 786
Наздраве на пиещите мами!
Нещо тукашните сокове не ми харесват, а и аз предимно айрян пиех в България.
Розе, как го правиш айряна?
Всмисъл с кое точно мляко?
Разболях се за айрян значи  Sad
Иначе май трябва наистина да му записвам рецептите, голям ми е готвач  Hug
Питам го къде се е научил да готви така хубаво и той каза, че в училище, вкъщи и най-вече самоинициативно.
Явно има усет за комбиниране на съставките.
Единственото, което мога да кажа със сигурност за соса от тази вечер е, че има някакво fløtte.

Деата, браво, бре   bouquet
Голям сладур и още от малък е медийна звезда!  Hug

Бобченке, честита кола, ама ти май не каза каква е или аз недовиждам вече  newsm78

Наистина пооредяха редиците напоследък, дано всички да са добре и да са здрави  Hug
Лека нощ от нас!

# 20
  • Мнения: 3 674
..............
Всмисъл с кое точно мляко?
Разболях се за айрян значи  Sad
Иначе май трябва наистина да му записвам рецептите, голям ми е готвач  Hug

......
Айряна ако имам от онова кис.мляко дето ти го показах в турския...става супер айрян.  Heart Eyes Ако нямам,то го правя в норвежкия Natural Yogurt..големите синьо-бели опаковки. Само му добавям тогава маааалко солчица... Sunglasses

# 21
  • България
  • Мнения: 1 090
 newsm59 Tada

4естит рожден ден,Милва  bouquet
Много 6тастие,здраве и късмет!!!

# 22
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро,
яяяя аз се чудя що снощи ми горяха ушите пък вие лафче сте си спретнали.  Flutter
Ами за Макси ,какво да ви кажа.... Имаше обявен конкурс за рекламата, аз пуснах малко снимки домашно производство, обадиха се от екипа, дойдоха в къщи първо да го снимат за да видят как ще се държи пред камерата..ама той хилчо, не им обърна особено внимание.След известно време ни се обадиха и ни казаха, че ще снимаме клипа с още няколко бебчета, но като отидохме на снимачната площадка се оказа, че Макси вече е избран. Дори ни дадоха една стаичка, като гримьорните на истинските актьори ,където ние  се...кърмехме  Joy..Детенце стоически издържа 1 цял снимачен ден ,спа ,яде , и целия екип на Жоро Торнев се съобразяваше с него  Mr. Green..Баткото много помогна за заснемането на тези кадри, където трябва да се смее, защото правеше невероятни маймунджалъци и Макси се заливаше от смях, та така.....остана ни един спомен...А и до ден днешен като я пуснат рекламата по телевизиите /те явно са я продали и в Русия и бившите руски републики и в Румъния/ и започвам да получавам ЛС от форума, че пак са видели Макси   Laughing
Хайде толкоз засега.... Sunglasses

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛВА
  bouquet

# 24
  • България
  • Мнения: 1 090
Deata,Deata,как може досега да не каже6,а?Та ни сме имали малък celebrity  Heart Eyesтук във форума,аз без да знам,моментално се възгордях от твое име Grinning Grinning
Еее, наистина 6те се пръсна от гордост,имаме си талисман4е на темата Hug
Голям бонбон е Heart Eyes,а маиката не рекламата да не си ти?
Да няма и други звезди сред нас,бързо си признаваите Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 294
Я се поместете и аз да седна...  Laughing

Хайде здрасти и от мен и 4РД на Милва   bouquet
Аз го ударих купонджииски този уикенд, гледам липсвала съм ви  Hug
в петък гости до 2.30. в събота заслужено трябваше да отморим в неделя пак гости  Laughing абе супер. В петък ми беше на гости българката дето ви разправях за нея, супер яка мацка. Много се зарадвах, май и мен ще ме огрее с приятелка българка по моите ширини най-накрая.  Laughing
деата, ааа видях я сега в подписа... хахаха гледала съм я много пъти, мнооооого е сладка  Grinning браво, даже семейно сме я коментирали преди, 4е бебо е много сладък пък то... форумско бебе  Grinning
бобченка, честито за колата, дано ви върши работа дълго и безаварийно  Wink

# 26
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
аа норче,  Hug не съм аз , мацката беше гадже на някой от шефовете  Joy Joy Joy...
палачинке- еее добре си си поживяла, ей така и аз обичам ,гости до късни доби  Laughing
Ти си я намери и сама  Laughing

# 27
  • Мнения: 249
Божееее. Моя гре6ка. Написала съм датата обратно, 05.11, а всъ6тност е 11.05. Ама 4е се смаях. Благодаря, за вниманието.
И лека седмица на вси4ки.

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Милва  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.

# 29
  • България
  • Мнения: 1 090
Bob4enka, 4естито ви возило,ма тои мъжа ти хем сяка6 хляб купувал Grinning

Marjo,да внимава6 със захарта и пьолсер 6те прояде6 ти,о6те малко тук в Норгето и гледаи кво става Joy Joy

Palachinka,хаиде бе,таман 6тяхме да те издирваме ве4е,голяма липса те хвана,то бива гости,ама я по- сериозно тук да се от4ита6 Grinning

Ana-Viktoria,как е малката?? Hug

Deata,да си трае6 ти толкова време,ама ха,за убиване си,веднага темата придоби блясък,така кажи,да зака4им и ние покраи теб Grinning Hug

Милва,аз таман викам един път и аз да се усетя навреме да 4еститя,а то гре6ка,я по- сериозно и ти JoyГледам моя зодия си,аз съм на 8.05,та ти е простено Joy Joy

Хаиде, лека седмица и от мен на вси4ки Hug Joy





Общи условия

Активация на акаунт