Млечни кремчета от кога?

  • 536
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 008
Бебето ми е на почти 5 месеца. Захраних я вече с плодови пюрета и сок. От кога се дават млечните кремчето (то но кутиите им пише,че са заслед 4м) и какво ви е мнението за тези на Нестле Алет. Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Блонди, какви са тези млечни кремчета? Готови или ти си ги правиш? И от каква възраст се дават? Нашият педиатър на последната консултация спомена за млечни кремчета, които се започвали от 8-мия месец?

По принцип да. Прав е педиатъра ви. Но някои фирми предлагат кремчета с АМ за след 4-ти и след 6-ти месец. Купувах на Данон и на Нутрисия, а след 8-ми и на Нестле.



Къде си видяла за над 4 в България?  Thinking

# 2
  • Мнения: 1 008
Не в  Бьлгария, Купих ги от Австрия. Всеки месец ходим там за по седмица и майките, които познавам там дават на децата си такива и ме посъветваха и аз да започна. Купих, не съм давала и за това първо питам какво е вашето мнение.

# 3
  • Мнения: 27 524
А, да, от тези може, и аз давах, точно това коментирах с съседна тема. Но в България ги няма, така че много хора няма да могат да се включат със съвет  Simple Smile
С адаптирано мляко са, така че няма проблем  Peace

# 4
  • Мнения: 1 008
Много ти благодаря. А след като со с АМ пак ли трябва да захраня с 1-2 лъжички?

# 5
  • Мнения: 27 524
Не съм сигурна. Аз не съм захранвала, дадох цяло наведнъж. Ако няма алергии и проблеми, давай спокойно  Peace

# 6
  • Мнения: 1 008
О.К. Благодаря ти още веднъж! Hug

Общи условия

Активация на акаунт