Препоръчайте някакви танци за големи

  • 2 593
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 107
Здравейте. Много ми се ходи на някакви танци- от София съм. Но не ми се ще да са народни или латиноамерикански, а по-скоро нещо в стил модерен балет, салса, но да става и за големи, защото съм на 27  Crazy и да не е нещо със състезателна цел, а по-скоро като хоби и за разтоварване.
Препоръчайте някакви танци, ако сте ходили.
Пуснах търсачката, но не видях да има такава стара тема и за това пускам нова  Wink

# 1
  • Мнения: 138
И на мен ми се иска да се науча да танцувам ...ама ха де ..като няма кой да ме научи ..Ще следя темичката с интерес !

# 2
  • Мнения: 58
САЛСА- супер е!!!! за хора на вс възрасти пада луд купон особено по салса партитата вс седмица (жалко че съм още малка и не ме пускат-само благородно завиждам на другите за готините им преживявания) Опасност- да нямаш повече сили за нищо след 1 такъв купон- танците не спират цяла нощ и все ще се намери кой да ви върне  към тях ако решите да си починете...  Wink )

# 3
  • София
  • Мнения: 9 107
Никой ли не ходи на танци  Sad
Аз мисля да почна салса от другата седмица, когато успея да организирам гледането на малкия  Wink
Но ми е интересно и какви други танци има из София. За момента, в който ми омръзне салсата...  Crazy

# 4
  • Мнения: 76
супер идея е това, а във Варна някой знае ли къде може да се потанцува  newsm78

# 5
  • Мнения: 794
И на мен ми с еходи много на салса, но искам да е в нова група за начинаещи ..

# 6
  • Мнения: 268
 И на мен много ми се ходи някъде на танци, така че и аз ще следя темата с интерес.
чудя се все още дали на някакви танци да се запиша или на Тай Бо.
До скоро  bouquet

# 7
  • Мнения: 223
Искате салса? www.salsabor.org

# 8
  • София
  • Мнения: 9 107
Ами салса за начинаещи почва поне в две школи в София от 5-ти ноември. Едната на Памбос до КФС на площадчето след Славейков и другата до Ректората.

# 9
  • Мнения: 794
Обаче часовете за начинаещи са много странни  от 18 или 18.30ч...

За работещи не е много удобно  Crazy

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 17:30 от Samantha Jones

# 10
  • Мнения: 223
В салса кон Мигел има начинаещи групи и от 19, 20 и 21 часа, всеки път е различно, но късните групи не се задържат много (на малко хора е удобен късния час). Всъщност, мисля, че всички клубове имат и късни часове.
Салсата е магия  Wink.

# 11
  • Мнения: 794
Да  докладвам, изпратих няколко мейлчета, получих отговори, което  ме изненада...

До две или три седмици в една школа ще се формира нова група.. Цената за 1 посещение е 4 лв...

Сега се местят в нова зала и ще пишат допълнително кога ще започнат точно..

Ако някой го интересува ще пиша допълнително!



# 12
  • Мнения: 150
Здравейте момичета,
аз да ви кажа че ходя на латино танци от три години при Мони. Танцува се бачата, меренге, ча-ча-ча и салса. Супер е за разтоварване и става голям купон. Препоръчвам ви от сърце да се запишете със сигурност ще ви хареса. Ходим и редовно на екскурзии и става голям купон Simple Smile а и е прекрасно за подържане на фигурата, вместо да се потим във фитнес зала .
Дано да съм ви навила да се престрашите да тръгнете на танци Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 9 107
А къде е това при Мони. Сподели някакви цени, часове и т.н.  Praynig

# 14
  • Мнения: 150
ха-ха ...при Мони е всъщност клуб Streetsalseros с се намира в центъра на ул. 11-ти август и Екзарх Йосиф.Нова група има. часовете са сряда и петък от 19'00 часа. Цената е 4.50 за един час естествено ако си вземе ш карта е малко по-евтино. Е хайде дерзайте  newsm10 newsm10
zazu1 хайде смело натам тъкмо е започнала новата група и са в начален стадии. Ще ти хареса 100%  smile3521 smile3521

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 21:40 от malvinaina

Общи условия

Активация на акаунт