Да разгадаем мъжа според обувките

  • 10 360
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 877
Ох, не знам.
Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!
Имах един период в студентстването, когато всички момчета от компанията си бяха плюли в устите за соц-носталгия по въпросните маратонки. Бяха намерили отнякъде и лу-до щастие. Тогавашното ми гадже - също. Няма да ви казвам след малко повече Витоша и автостоп как изглеждаха - ама не и не! Носи ги до разпад.

# 46
  • Мнения: 2 386

Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!

 Laughing Ох, да!  Grinning

Хайде де, кажете какво е това 'шпицарки'? Представям си мъжки балетни пантофки..

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!

 Laughing Ох, да!  Grinning

Хайде де, кажете какво е това 'шпицарки'? Представям си мъжки балетни пантофки..

Мъжките обувки- лодки  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 631

Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!

 Laughing Ох, да!  Grinning

Хайде де, кажете какво е това 'шпицарки'? Представям си мъжки балетни пантофки..

Мъжките балетни пантофки се наричат туфли!  Crossing Arms

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043

Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!

 Laughing Ох, да!  Grinning

Хайде де, кажете какво е това 'шпицарки'? Представям си мъжки балетни пантофки..

Мъжките балетни пантофки се наричат туфли!  Crossing Arms
Thinking туфли са   newsm78 нещо като цвички  Crazy  , които закриват само пръстчетата и имат ластик над петата - важи за мъжките и за дамските
а шпицарките   Mr. Green са ето такива,

но остри до края и още по-дълги - като ги носят те се извиват нагоре и седят съвсем като кондурите от филмите - върха беше, когато са модел "РОМА"  #Crazy те са с допълнително тигелиране и перфорации (понякога и метални капси  #Crazy )
- не намерих снимка в нета  Blush

# 50
  • Мнения: 2 631

Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!

 Laughing Ох, да!  Grinning

Хайде де, кажете какво е това 'шпицарки'? Представям си мъжки балетни пантофки..

Мъжките балетни пантофки се наричат туфли!  Crossing Arms
Thinking туфли са   newsm78 нещо като цвички  Crazy  , които закриват само пръстчетата и имат ластик над петата - важи за мъжките и за дамските
а шпицарките   Mr. Green са ето такива,

но остри до края и още по-дълги - като ги носят те се извиват нагоре и седят съвсем като кондурите от филмите - върха беше, когато са модел "РОМА"  #Crazy те са с допълнително тигелиране и перфорации (понякога и метални капси  #Crazy )
- не намерих снимка в нета  Blush

Туфлите са по принцип само мъжки. На дамските им се вика 'палци', макар балерините също да обуват и туфли. Ластика на туфлите е над свода, а не над петата...
И аз съм играла с туфли!

# 51
  • Мнения: 10
Та що за мъже са тези които носят въпросните 'шпицарки'? -аз понеже нямам много опит с мъжете(от както се помня съм с един и същ..) и ми е интересно да понауча нещичко от чуждия опит Grinning  bouquet Blush

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Зализани контета, с кърпичка в джоба, които наричат жените "женички" Mr. Green

# 53
  • Мнения: 413
лятото ми харесват  мъже с дълги дънки и чехли с много тънка подметка, кожени, ако може такива дето лентата е  между  палеца( незнам как се водят официално) , с разкопчана риза, и много много як колан. Sunglasses

# 54
  • Мнения: 1 312
Тази тема е от компетенцията на Евгени Минчев Laughing
Само дето там трудно можем да разгадаем мъжа по обувките Laughing

# 55
  • Мнения: 2 386
Kafe, не се сърди, познанията ми в балета се простират до пачките и Лебедово езеро.. (шегувам се)

Хм, тез шпицки.. изглеждат не-чак-толкова-зле, бе, хора.. Аз си представям разни плетени обуща, татарлъци  Mr. Green, разпрани галоши... Joy

# 56
  • Мнения: 5 597
Балсам за окото ми е гледката -запасани в чорапите цигари и запалка и зимата във влака кубинки,от които излиза пара (не ми се мисли като ги събуе...) #Crazy

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Каубойски ботуши, дънки с капси, широкопола шапка, тридневна брада, пикап, кон, жега, специфичен акцент ....
I love Texas Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 422
И за мъжете, и за жените можеш да разбереш много неща по обувките. Но не толкова по типа, тъй като вкусът все пак е индивидуален, а по стойността им.

Не говоря за изгъзици от по 1000 лева и други тип коментарите на Евгени Минчев за крокодилските му ботуши в онзи ринг, а за това че купуването на 3 чифта от по 40 лева вместо едни от 120 лева си и чиста проба дребно мислене. А дребно мислене - дребен човек.

В училище за английски девоки в средата на 20 век основно учебно правило "...Купуваш дори и едни обувки, но да са качествени, от добра кожа, със стабилна изработка и да хващат окото, дори и да значи скъпи или да се лишиш от няколко дрехи. Обувките са лицвизитната картичка на истинската дама...." Та така....

# 59
  • Мнения: 6 992

Истинският мъж носи войнишки кубинки,
А баш - в официални случаи - официални обувки, за спорт - маратонки. Всичко друго като вид обувки ми е ужасно за мъж. То като се замисля и за жените признавам само летни чехли, ботуши и маратонки Joy

Общи условия

Активация на акаунт