Да разгадаем мъжа според обувките

  • 10 359
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 431

Само по маратонки "Ромика" да не ми се прехласва никой, пък каквито ще обуща да носи!


Може ли някой да даде снимка или да ми опише тези маратонки?  Praynig Както и да каже накратко с какво са толкова известни?

Подкрепям антикласацията на Василиса. Шпицарките са за гей-клуб, каубойките - за Тексас, джапанките - за плажа. Гадни са ми и плетените обувки, но тях основно пенсионери ги носят, защото са евтини.
Кубинките cа най-мъжествени, съответно и най-миризливи.  Joy

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 08:22 от Лизбет

# 61
  • Мнения: 4 733
О, Боже! Обувен анализ Shocked

# 62
  • Мнения: 6 992

Кубинките cа най-мъжествени, съответно и най-миризливи.  Joy
Мне, никак не са миризливи, всъщност.

# 63
  • Мнения: 431

Кубинките cа най-мъжествени, съответно и най-миризливи.  Joy
Мне, никак не са миризливи, всъщност.

Кубинките, носени лятно време, са ми оставили особено романтични спомени.

# 64
  • Мнения: 6 992
Може би зависи тогава newsm78 Защото нашите кубинки сигурно са единствените обувки в къщата, които не миришат Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 161
Моят мъж,ако изобщо има мания,това са обувките.Може да върти 2 чифта дънки и 3 панталона,докато не му направя забележка,обаче обувки купува като луд.Има един два крайно екстравагантни чифта,другото са спортно елегантни обувки.Няма кубинки,няма и каубойски ботуши.То се знае,маратонки също си има.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 09:22 от Chanel

# 66
  • Мнения: 2 631
Може би зависи тогава newsm78 Защото нашите кубинки сигурно са единствените обувки в къщата, които не миришат Mr. Green

Не зависи! Не се поддавай на блъфове и шантажи!  Crazy
Бившия ми много ги уважаваше тия кубинки и само те не миришат, наистина...
Все пак са направени да се събуват и обуват едновременно от по 50 човека, понякога  Crazy
Ако замиришат заедно..... ще обгазят цял един квартал  Joy

Знам, че имаше нещо спИциално в направата на кубинките, ама.... кожата ли им беше... забравила съм!  Mr. Green

Evanescent,   bouquet

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И за мъжете, и за жените можеш да разбереш много неща по обувките. Но не толкова по типа, тъй като вкусът все пак е индивидуален, а по стойността им.

Не говоря за изгъзици от по 1000 лева и други тип коментарите на Евгени Минчев за крокодилските му ботуши в онзи ринг, а за това че купуването на 3 чифта от по 40 лева вместо едни от 120 лева си и чиста проба дребно мислене. А дребно мислене - дребен човек.

В училище за английски девоки в средата на 20 век основно учебно правило "...Купуваш дори и едни обувки, но да са качествени, от добра кожа, със стабилна изработка и да хващат окото, дори и да значи скъпи или да се лишиш от няколко дрехи. Обувките са лицвизитната картичка на истинската дама...." Та така....

Е защо си се кръстила "мокасина"  Thinking

# 68
  • Мнения: 3 405
Какво разбирате под щпицарки?

# 69
# 70
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Моят мъж,ако изобщо има мания,това са обувките. ... .
  bouquet  bouquet и аз имам чувството, че съм се събрала със стоножка -  Tired поне да му ставаха, а то - половината си е купил защото му харесват, а другата защото продавачките са му казали, че ще се разпънат и ще му станат  Crazy а той милия, нали е доверчив - иначе не би ме взел  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 405
Тенкс, Лизбет, къде блях?
Шпицарките ги харесвам.

# 72
  • Мнения: 1 422
Е защо си се кръстила "мокасина"  Thinking

Емиииииииииии щото не четеш вярно.............. Моксина, а не мокасина... Моксина е на Мокси от "Лиско" жена му - сиреч упорита магарица, която върти суче, но постига своето.... Илил както казва един приятел, бюля Моксовица....

# 73
  • Мнения: 4 806
баааа, като видя "шпицарки" и със зор задържам естествени повици за фонтанка ... честно
по-издържам на плетинкото

# 74
  • Мнения: 2 631
баааа, като видя "шпицарки" и със зор задържам естествени повици за фонтанка ... честно
по-издържам на плетинкото




 #Crazy
'плетинко'...  #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт