Щура идея: Китайско семейство?

  • 2 404
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Имам в едно селце голям двор с две къщи. Няма кой да живее там. Пробвах два пъти да го дам под наем, без пари, само да не пустее. Първия път го дадох на едно семейство. Два месеца по-късно жената (не моята) заяви, че съм ги хвърлил там за да се възползвам от тях, щели заради мен да умрат от глад. Втория път го дадох на един мъж, след един месец отидох да го видя и познайте: заминал всичко отключено и отишъл да работи някъде.
Сега имам идея, но не знам как да я осъществя. Искам съвсем обикновенно китайско семейство, което да се грижи за имота. Наема ще му е безплатен, искам само едната къща да я подържат като хотел за мен когато реша да отседна. За останалата част от имота след десет години да придобият равни права с мен. За всичко ще им помогна, медицински осигуровки, машини ако са занаятчии и т.н. .
Как мога да го направя?

# 1
  • Мнения: 25 441
Интересно...  Thinking
И защо точно китайци? Какво против имаш срещу японците, виетнамците, корейците...?  newsm78

# 2
  • Мнения: 6 417
В кое село са къщите?

# 3
  • Мнения: 1 215
Не подценявай китайците, дори тези от най-забутания кантон. Ако някой толкова има желание да живее в българско село, има къщи по 3-4000 лв.

# 4
  • Мнения: 1 008
Интересно...  Thinking
И защо точно китайци? Какво против имаш срещу японците, виетнамците, корейците...?  newsm78
[/quote

# 5
  • Мнения: 9 865
А защо да не са българи?! Това, че има кофти българи не означава че няма кофти китайци.

# 6
  • Мнения: 100
Интересно...  Thinking
И защо точно китайци? Какво против имаш срещу японците, виетнамците, корейците...?  newsm78

Пословично трудолюбиви и честни са.
 Не желая такива от китайските ресторанти.

 За виетнамците, мерси.

 Корейци, да. Но от комунистическа Корея.

 Японците няма да се грижат. Искат да са собственици.

# 7
  • Мнения: 25 441
Ами добре. Само не разбрах, от какво ще живеят тези хора според теб? Ти ли ще им плащаш  затова, че ти поддържат имота като хотел за теб? Нали знаеш,  в цял свят това е работа срещу заплащане? (Безплатното спане е екстра само.)

# 8
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мисля , че тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234122.0 Занда може да ти помогне , ако тя не може не знам кой друг е така тясно свързан с Китай . Поздравления за щурата идея !

# 9
  • Мнения: 100
Мисля , че тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234122.0 Занда може да ти помогне , ако тя не може не знам кой друг е така тясно свързан с Китай . Поздравления за щурата идея !
Благодаря! Не бях погледнал тази тема. Хубава е! Имах познат китаец който замина да работи във Франция. Много добър човек!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Ами добре. Само не разбрах, от какво ще живеят тези хора според теб? Ти ли ще им плащаш  затова, че ти поддържат имота като хотел за теб? Нали знаеш,  в цял свят това е работа срещу заплащане? (Безплатното спане е екстра само.)
Предполагам двор, градина, копат, сеят и продават на пазарЯ.

# 11
  • Мнения: 25 441
Предполагам двор, градина, копат, сеят и продават на пазарЯ.

Ти колко човека в България познаваш, които могат да преживеят само с копане в двора, без други доходи?  newsm78
Аз не съм чувала за такива.

# 12
  • Мнения: 2 323
Човекът казва, че до 10 години ще придобият собственост кад имота, така че не е безплатно, това, което ще правят....
Къде е това, в кое село?

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 23:03 от Aгата ®

# 13
  • Мнения: 3 423
Живял ли си някога с китайци?
Знаеш ли как готвят? А как ядат?
А как си духат носовете? Доста ми
звучиш оптимистично, но не мисля,
че ще си доволен, като си ходиш в
селото да си отпочиваш в къщата...

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Предполагам двор, градина, копат, сеят и продават на пазарЯ.

Ти колко човека в България познаваш, които могат да преживеят само с копане в двора, без други доходи?  newsm78
Аз не съм чувала за такива.
ЪЪЪъъъъъъ, николко? Ура, ура, имаме познал верния отговор. Laughing
Честно, зависи колко и КАКВА е земята. Щото от двор до двор 4ри декара има разлика. И качеството на земята е важно. В Сопот е камък и нищо не се ражда, а на 20км вече си в пловдивското поле и пръчка да забодеш и расте.

Общи условия

Активация на акаунт