Споделете - 29

  • 21 104
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585
Киса, дай линк към московчанката, недоволна от Разград.
Бих могъл да направя животът й по-приятен, но все пак Разград не е Москва.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Киса, дай линк към московчанката, недоволна от Разград...

Аз още снощи щях да искам, ама се бяхте изпокрили и само с Киса си хортувахме, та рекох, че ще стане чат. Изгриза ме любопитството, ама се сдържах.

# 47
  • Мнения: 25 558
И аз се присламчвам в кюпа на любопитните!  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 300
Махането на лепенка от космат участък трябва да е като късането с гадже, от което ти е писнало- бързо, рязко, силно и окончателно.
Боли малко, но после чувстваш облекчение.

ДеЩо, видях си името на Стената. Ако се видим на общофорумската среща ще те черпя едно.

# 49
  • Мнения: 1 992
Навън кротко вали, у нас е топло и уютно. Отдавна не съм се чувствала така спокойна. Бих предпочела да вали сняг, но няма пълно щастие.
И аз искам линк за Разград, то е ясно.

# 50
  • Мнения: 9 899
мъжът ми май е бил с мъжът на тити в едно заведение в петък вечерта... ако е разбрал правилно. тити?


Хохохо, мъжете ви вече започнаха да си правят общо алиби, а? А извинителни бележки носят ли?  Joy

сори, но си бяхме в София. Да, сетих се - опаковахме подаръци за детски рожден ден.

# 51
  • Мнения: 3 405
Няма да ви чета хич  Grinning
Вчера обявих неделята за безкомпютърен ден и смятам категорично да спазвам правилото, другите у нас също (трудно ни беше  Mr. Green)

тити, отдавна не съм те засичала  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 3 421
  Мъжът ми беше на Банско за уикенда с колеги - т.е. пиене, ядене, сауни, басейни и спане.
  Прибра се и каза, че е много изморен. Леле отдавна не се бях яхвала така на метлата - аз два дни с децата, каквото имаше да се пере, готви, глади и т.н. свърших. Ами и работа по едно ДДС имах.
  Да видите колко бързо му мина измореното. Братовчедка му беше у нас и го защитава - нали знаеш, че след почивка не се работи. Rolling Eyes
 

# 53
  • Мнения: 442
сори, но си бяхме в София. Да, сетих се - опаковахме подаръци за детски рожден ден.

подозирах аз, че не е разбрал. значи, негов колега и съученик е бил.

# 54
  • Мнения: 7 109
сори, но си бяхме в София. Да, сетих се - опаковахме подаръци за детски рожден ден.

подозирах аз, че не е разбрал. значи, негов колега и съученик е бил.
Добър повод за малко скандалче.  Mr. Green

Вчера си счупих личния рекорд по хапване. Като попско чадо на задушница.

Ще се стегна, Тео.  Grinning

# 55
  • Мнения: 516
Умната жена не вдига скандали, Рони.   Mr. Green

# 56
  • Мнения: 220
Споделям че нещо ми се сбърка мишката и отворих тази тема.
Даже и прочетох нещичко по диагонала  Wink

# 57
  • Мнения: 3 405
Който е влязъл тук трудно излиза, Котане. Привет!  Grinning

# 58
  • Мнения: 17 407
Киса, можеш и да преразкажеш най- общо, ако не искаш да я изтипосваш тук мадамата.

# 59
  • Мнения: 2 891
Мили, другарчета  Grinning

Малчо стана на 3 годинки. Е, в 14.35 ще стане, де  Mr. Green Чувствайте се почерпени   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт