Какъв уред.....

  • 930
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
....можете да ми препоръчате(като тези по фитнесите) да си купя за упражнения вкъщи?Знам че по-ефикасно би било тичането навън,но едва ли ще имам в скоро време възможност за това.А разходките с бебка не ми се виждат достатъчни Wink Ако знаете и някакъв сайт за такива уреди-още по-добре! Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 3 479
Можеш да си вземеш велоергометър или степер, зависи и от мястото с което разполагаш. Да ти кажа само, че и тичането на място в къщи също върши добра работа - мин. 20 мин на ден.
Постоянството е ключът към спортуването, а не уреда. Grinning

# 3
  • Мнения: 142
То за всичко важи тази максима за постоянството! Simple Smile Тичането на място също е идея,но някакси ако е на уред,по-голям ще е стимула.Иначе искам някаква съвсем компактна ''машинка'',нещо
евтинко.Не смятам да правя фитнес зала вкъщи.Ако имах малко повече  свободно време,щях направо да ходя на фитнес(имаме съвсем наблизо).

# 4
  • Мнения: 7 186
Аз  предпочитам да посещавам фитнес зали,защото там има пълен набор от уреди за всички мускулни групи.Един велоергометър,степер или пътека-те вършат работа за загрявка и раздвижване,може би и отслабване/но задължително в комбинация с диета/и толкова.Но за да имаме видим ефект и наистина стегнато тяло,трябва да се работи върху всички части на тялото и се изисква най-вече постоянство.Нямам нищо против домашна фитнес зала,но малцина могат да си го позволят. Grinning Фитнесите имат и друго предимство-там тренират и други хора и малко или много и ти се стимулираш покрай тях.Пък се завързват и контакти. Wink.Малко съм скептично настроена към уредите,които вършат "чудеса" за цялото тяло,особено тези,които ги рекламират по ТВ-то.Истината е,че само един уред не върши особена работа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 956
Миналата година си взех степер от Метро, но не го ползвам често, защото много ми натоварва ставите Neutral Face  Сега през повечето време събира прах.....а.....и от него става хубава закачалка Laughing
Иначе има ефект ако си упорита и постоянна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 234
Според мен не уреда е от значение а постоянството.погледни в сайтовете на КЕТЛЕР.Но най-важното е всеки ден поне по 15мин.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт