Мнение за количките ABC-Desing ?

  • 2 390
  • 24
  •   1
Отговори
# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
моля ви за помощ,все пак количката неструва 200 лв.

# 2
  • Мнения: 175
Гледах ги във Варна, интересуваше ме вариант без зимен кош /големи сме вече/, но мястото за сядане ми се стори малко - 25 см в дълбочина ...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 208
Аз също ги гледах - въпреки че пише че са по 11кг ми се струват доста по-леки, много са маневрени, лесно се управляват, и въобще като подвижност страшно ми харесаха. зимния кош също ми хареса - широк е. Седящата част не мога да преценя като удобство. лошото е че чанта отделно се взима, столчето за кола също е отделно и не може да се монтира на шасито.

Аз мислех нея да купувам, мъжа ми не я хареса и тогава каза ако ще даваме толкова пари да добавим още малко и даси вземем Джейн - а аз само това чаках Peace

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Valenciq кои модел на Джейн,в Примамм имаше само една и цената и беше върла. Crazy

# 5
  • Мнения: 81
ние сме с тази марка и като цяло съм доволна. Тежка е, но не се усеща защото е много маневрена. Като недостатък отчитам широките задни гуми , и понякога трудно се движим межде паркирали коли. Аааа и болтчетата им все се развиват Close

# 6
  • Мнения: 15 454
Аз много харесвам ето тази. Струва 850 лв. Много е хубава. Ако я бях видяла преди да си взема Brevi-то със сигурност щях да я взема нея.

# 7
  • Мнения: 4 428
Valenciq кои модел на Джейн,в Примамм имаше само една и цената и беше върла. Crazy

Ами принципно не са евтини количките. По-евтиния модел - Каррера, е над 600лв само летния вариант. А има лек наклон и може да се наложи и кош да си вземеш. И той е о/о 300лв. Като сложиш и столчето за кола и зимното чувалче, които са отделно, ставаааа  Money
На мен моного ми харесва Номада  Peace

# 8
  • Мнения: 62
И ние сме с такава,модел Астро.Доволна съм,много е маневрена,но Дени е още на 2 месеца и засега ползваме коша за новородено,не зная летния дали ще бъде удобен,няма напълно легнало положение.Наистина гумите са  по-широки,но това донякъде е и предимство,защото се движим без проблеми като се имат предвид разбитите улици и тротоари.А колкото за Джейн и аз ги харесах,но модела,който избрах беше 1300лв.,почти двойно,затова се спрях на тази и засега не съжалявам.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 208
Valenciq кои модел на Джейн,в Примамм имаше само една и цената и беше върла. Crazy

Ами взех си Карера про - пълен комплект - всичко с отстъпката излезе 1216 лв. Това е може би най-изгодния вариант на Джейн Peace

# 10
  • Мнения: 175
Аз бутам Chicco trio S3  - 1300 лв. със всички екстри - кош за новородено, чувалче, чанта, стол за кола с аутофикс и т.н. и съм страшно доволна. Маневрена, с големи гуми, които не се помпат, невероятно удобна зе бебчо.
Сравнявах ги със Слалома на Джейн - ами как да ви кажа и на външен вид само чикото е по-добро, поне за мен ...

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз бутам Chicco trio S3  - 1300 лв. със всички екстри - кош за новородено, чувалче, чанта, стол за кола с аутофикс и т.н. и съм страшно доволна. Маневрена, с големи гуми, които не се помпат, невероятно удобна зе бебчо.
Сравнявах ги със Слалома на Джейн - ами как да ви кажа и на външен вид само чикото е по-добро, поне за мен ...
Въпрос на вкус на мен Джейн повече ми харесва от Чико. Peace

# 12
  • Мнения: 55
Оспамихте темата! #2gunfire Жената за какво пита, вие за какви жане-та и чико-та ми говорите.Като лелките по реповете сте- имате ли "24часа"?  -имам "Труд" и "Стандарт". Само и само да не каже "не, нямам" , или "не ги знам тези колички и не съм компетентна".Пенкилери!

# 13
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да,от количка за 700 лв. ме хвърлихте на 1400 лв- дубъл .  ooooh!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 208
Какви 700 лв?

АBC- то е 720 - двата коша - 120 кош за кола който не се монтира на шасито + чанта - щото не е включена - средно 50-60 лв. и забравих вече... newsm78 дъждобрана и чадър май не са включени или поне едното ама както и да е - без тях до тук - 900 лв.

ми вземи Пег Перего за 960 - стария модел - доказана марка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт