Хайде докторе кажи ми вече какво ще е АПРИЛското човече!

  • 11 954
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Днес бях на преглед и док каза   МЪЖ,
на пренеталната ехография всичко е ОК...
Кали може и годините ми да пишеш 30

Пожелавам  на всички майчета,които не са им казали пол  скоро да го узнаят и най -важното ,че бебо си има всичко и расте нормално...

Невероятно е чувството,не може да се опише,трябва да се почувства   Laughing

Дай боже всички да го изпитате....

Темичката ни отново е супер......

# 31
  • Русе
  • Мнения: 154
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Hug !!!При мен няма нищо ново.На лекар съм чак в петък и вече нямам търпение  Shocked .Ясмина и аз съм си харесала точно този модел количка и дори този цвят  Laughing .Изглежда  ми удобна,но не съм я виждала на живо.Мисля да поизчакам още малко докато тръгна по магазините .Това е от мен за сега .Лека вечер на всички   bouquet !!!

# 32
  • Мнения: 3
zdraveite i ot men mili mami.i as kato vas 4akam april4e.termina mi e na 14ti.
predi sedmica hodih na konsult. i lekarkata kaza kategori4no ,4e e mom4ence,a men  vse pove4e me oburkva dosta silnoto pred4ustvie,4e 6te e momi4ence.ritni4etata pri men sa dosta 4esti4ko iavleie.mnogo ritka,mnogooo
malko,gluposti, Simple Smile dosta sam pritesnena,za6toto utre triabva da sa mi gotovi  bio him izsledvania,a mnogo me e strah ot neizvestnoto,dano vsi4k da e ok.
haide mami kajete,zapo4nahte li da kopuvate dre6ki,bibetoni.....

# 33
  • София
  • Мнения: 289
Да се включа и аз за количките. Ние сме си избрали модела Pooky на Chipolino. Не зная как да и кача снимки, но на този адрес я има: http://www.chipolino.com/. И в магазин сме я гледали, хубава е и има кошница, която става и за кола. Точно каквото ми трябва, тежка е само 9,5 кг и лесно се сгъва. За сега това ни е единствената сигурна покупка за бебо, но ще изчакам по-нататък с пазаруването.

Този модел съм сме си избрали и ние. На мен ми го препоръчаха, защото е лека, сгъваема и удобна за употреба Simple Smile Аз ходих да проверявам и цена Simple Smile Със сигурност ще е тази, аз съм си избрала ако момиченце да е тази със розово и сиво Simple Smile

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте!
Я тези които знаят вече, да кажат какво ще е Априлското човече!!!
Всички на отчет!  Wink

# 35
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз ще кажа в петък , тогава съм на 3 де дано Мазнейкова да е там този път. Praynig

# 36
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ох, аз започвам да се притеснявам за това моето течение, все по-зле става, явно е някаква инфекция. Докато излезе резултата от микробиологията направо ще полудея от страх да не стане някоя беля. Никога не съм имала такова течение, не прилича на гъби. Ужасно съм притеснена.  Cry

# 37
  • Мнения: 319
Жабче много е неприятно това коео ти се случва-и повръщането сега и това течение Cry
Дано скоро спре гаденето а резултатите от микробиологията са добри и да се оправяш скоро Praynig

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Жабче, всичко ще е наред!!!  Hug
Дано скоро станат готови резултатите и да поуспокоите с бебчето!!! Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 410
ето ме и мен newsm44.днес имаше някаква авария и от 16ч.нямахме ток и чак сега го пуснаха smile3515.направо луднах.днес бях на педикюр, по магазините.с бебо сме добре.забелязах че,като сам гладна и ме рита,и като хапна и спира newsm62.лека вечер и до утре

# 40
  • Мнения: 56
 Heart EyesЗдравейте и от мен!
На нас със бебо можете да ни сложите синьо щъркел4е.Доки каза 4е сме МЪЖе.А да видим ще познае ли? Laughing

# 41
  • Мнения: 200
Жабче дано се оправиш скоро, повръщането е ужасно нещо знам го от собствен опит, стискам ти палци всичко с МБ да е наред. Обадила ли си се на доки за повръщането какво казва той? Дано утре да си по-добре  Praynig Praynig Praynig
Лека нощ да всички  newsm46

# 42
  • Мнения: 370
Е здравейте и от мени  аз да се разпиша!Ние за пола незнам кога ще разберем защото сме на консултация на 13.11,но незнам дали ще се види.Днес обаче ще звънна да си запиша час за втората ФМ и се надявам там да се видят по ясно нещата.Като разбера ще ви уведомя.
Жабче стискам ти палци душичка да не е нищо сериозно и резултатите да са добри! Hug Hug Hug
Успешен ден на всички бъдещи мамчета с все още малки коремчета Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 25
Здравейте момичета! kalli  супер си се справила!
А аз да се извиня че съм толкова безотговорна но напоследък съм страшно заета-сватбата ми е след няколко дни и нали се сещате че приготовленията не спират до последната минута! А след това започвам и да уча за държавни изпити така че доста напрегнато ще ми е надявам се да издържа!!! така че момичета няма да имам много време да се занимавам с темичките ни , може би след това ще видим Simple Smile
И аз съм на пеглед на 13-ти и се надявам тогава да ни кажат пола на двете ни сладкишчета!
Жабче не се притеснявай не си единствена с повръщането! Всяка сутрин и на мен ми се гади страшно много, а от време навреме се разписвам и аз! Ама ти вземай мерки навреме за да сте добре ти и бебо  Peace   !

# 44
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да се отчета. Вчера бях на преглед. Всичко е наред с бебчо, върви с две седмици напред, доктора не можа да види пол, но каза, че има дълги крачета като на момиче  Laughing. Таткото беше с мен и видя как рита бебето и мърда с главичка.

Общи условия

Активация на акаунт