Либеро,Хъджис или Памперс?

  • 15 800
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 709
Сега излизах но взех Хъджис Премиум, защото 3 ка Либеро нямаше в момента Rolling Eyes Ако не съм доволна следващия път ще взема от Либеро! Peace Някой тук беше писал че  премиума са хубави и женаъа в магазина каза така другите на хъджис  от др завод се правят!

# 46
  • Мнения: 814
Сега излизах но взех Хъджис Премиум, защото 3 ка Либеро нямаше в момента Rolling Eyes Ако не съм доволна следващия път ще взема от Либеро! Peace Някой тук беше писал че  премиума са хубави и женаъа в магазина каза така другите на хъджис  от др завод се правят!
Аз бях писала. Кажи си мнението като ги пробвате  Stop

# 47
  • Мнения: 4 451
Памперс Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 5 709
Сега излизах но взех Хъджис Премиум, защото 3 ка Либеро нямаше в момента Rolling Eyes Ако не съм доволна следващия път ще взема от Либеро! Peace Някой тук беше писал че  премиума са хубави и женаъа в магазина каза така другите на хъджис  от др завод се правят!
Аз бях писала. Кажи си мнението като ги пробвате  Stop
Разбира се!  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 4 294
От Либеро съм много доволна  Peace

Памперс  Naughty

Хъджис не съм пробвала, нямам мнение за тях

# 50
  • Мнения: 270
Аз съм за Либеро много съм доволна от тях на дъщеря ми Памперс и изпускаше вечно беше напикана и наакана. Crazy

# 51
  • Мнения: 4 447
Аз съм за Либеро много съм доволна от тях на дъщеря ми Памперс и изпускаше вечно беше напикана и наакана. Crazy

С другите памперси, не ака ли?  Shocked newsm78

# 52
  • Мнения: 1 733
Памперс!

# 53
  • Мнения: 603
Ние ползваме памперс и сме си доволни. За размера прочети килограмите на пакета или питай в магазина ще ти кажат.
Не ви ли е малко рано за 4 -ка?  newsm78

Абсолютно подкрепям.

Хъджис също ми харесват, но Памперс повече попиват.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ползвам Памперс и съм доволна,но и Хъджис са много добри.

# 55
  • Мнения: 814
Абе не че има голямо значение, но ми направи впечатление, че вие всички ги наричат "Хъджис", а аз знам, че се казват "Хъгис" (от англ. "hug" - прегръдка и оттам Huggies). И приятелка, която живее в Англия също ми го е казвала... newsm78

# 56
  • Мнения: 4 447
Абе не че има голямо значение, но ми направи впечатление, че вие всички ги наричат "Хъджис", а аз знам, че се казват "Хъгис" (от англ. "hug" - прегръдка и оттам Huggies). И приятелка, която живее в Англия също ми го е казвала... newsm78


Не исках да съм първата, която обръща внимание на това, но да, и аз съм на мнение, че е правилно ХЪГИС  Peace

# 57
  • Мнения: 87
Купих "Huggies" онзи ден, но явно съм попаднала на менте Sad Първо, че на Вили и са малки, т.е. размера не отговаря и второ от едната страна над крачето й се протри и зачерви. Аз лично не ги препоръчвам. Плозваме "либеро" по принцип много са добри, но недостатъка им е, че  някак си висят и изглежда сякаш памперса е пълен, но за мимата са екстра. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 447
Купих "Huggies" онзи ден, но явно съм попаднала на менте Sad Първо, че на Вили и са малки, т.е. размера не отговаря и второ от едната страна над крачето й се протри и зачерви. Аз лично не ги препоръчвам. Плозваме "либеро" по принцип много са добри, но недостатъка им е, че  някак си висят и изглежда сякаш памперса е пълен, но за мимата са екстра. Simple Smile

Ползвала ли си преди Хъгис? По несъответствието в размера и обриването ли?

# 59
  • Мнения: 750
Които на теб ти допадат и ти вършат работа, иначе всичките са за кофата за боклук в крайна сметка . Peace

Общи условия

Активация на акаунт