Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 778
  • 593
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 640
Съни Hug Браво за пребореното килце! smile3501 Може и студът да е помогнал,но смятам че най-вече твоята стрикност по отношение на режима. newsm10 Благодаря за поканата!  bouquet От Разград съм и с удоволствие ще се обадя ако имам път към Русе. Hug
Благодаря ти, мама007Hug А Разград е на "2 крачки". Ще се видим със сигурност.  smile3521
Креми, и моят шеф е на режима, започна го 1 седмица след мен. Има невероятен резултат и той. И двете му дъщери са на Дюкан.  Grinning

Как искам да убедя мъжо си да ме последва ( как звучи само ПОСЛЕДВА  Joy )...но той не та не. И дебелее и сладко набива вечер. Иначе обича мръвки, ама с тях иска картофи и ориз..и аз трябва да готвя и слюноотделям.. Thinking


Блеки, моят мъж е с перфектно телосложение и яде като звяр, което хич не му се отразява. пу-пу, да не му е уруки.  Grinning И сладко обича. Та готвя всеки ден и правя торти, сладкиши и какво ли още не, а шкафовете са пълни с шоколади и бисквити. Но вече изобщо не се впечатлявам.  Laughing

# 586
  • Мнения: 615
Шунката е пилешка това го знам вече Simple Smile)))
Беше ми останало 200 гр мляко и го хвърлих и вчера почерпих една колежка с около още 200 така че май горе долу че вляза в 250-300 гр на ден дано не ми повлияе много върху отслабването.
Моя мъж понеже си е слабичък и си яде квото му душа иска зачви че само от месо съм щяла да дебелея не да отслабвам та съм се амбицирала да го оборя  Twisted Evil


joya ние сме с теб Hug Hug а в края на режима мъжът ти ще изглежда ето така  smile3511 (шегичка). Лесно им е на тях слабите, пък и не им се налага да раждат.

# 587
  • Мнения: 478
Sun Hug Heart Eyes
Добре дошли на новите  bouquet
Аз сега ще хапвам рибка и съм си забъркала салата от извара, малко сирене, кис. мляко, зеле, копър и чесън BlushОпитах я и е много вкусна LaughingВие какво ще кажете добре ли съм комбинирала продуктите newsm78
щом има кисело мляко, копър и чесън няма как до не е вкусно..любимо ми е особено с тиквички на фурна

И аз като теб съм и голяма фенка Peace

# 588
  • Мнения: 3 640
joya, намали малко прясното мляко и добави още 2 междинни хранения - късна закуска и следобедна закуска.  Peace

# 589
  • Мнения: 3 202
mama007, Деата! Чакаме ви на срещата. Проблясъка е в неведение  Joy

# 590
# 591
  • Мнения: 359
и аз се пообърках 80, 60, 20, 10 минус, плюс смятах и пак не се получи

# 592
  • Мнения: 15
az ot izvestno vreme sedq na edno polojenie.zasto taka neznam newsm78

# 593
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238988.0

Общи условия

Активация на акаунт