Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2007, 11:42 ч.

Цитонамазка в Онкология - Варна

• 3 874
  • 7
  •   1
Отговори
Вярно ли е, че може да се прави безплатна цитонамазка без направление в Онкологията, която в момента е преместена в Поликлиниката на Окръжна болница. Ако някой е минал през това, нека даде подробности, да препоръча лекар, да каже след колко време излизат резултатите и всичко, което се сети като инфо. Мисля, че това ще е от полза на доста жени, защото все пак там работят гинеколози-онколози.

# 1
Изтеглям темичката напред, защото не мога да повярвам, че от стотиците жени, които пишат тук, никой няма информация.

# 2
Зная, че в Онкологията след обяд има безплатни профилактични прегледи и при необходимост ти правят изследвания, но ще попитам една позната сестра  и ще пиша пак

# 3
Темата ме интересува - никога не ми е правена, а от два месеца имам кървене през няколко дни и ми настръхва косата.

# 4
Ходила съм за безплатни профилактични прегледи преди години в Онкодиспансера, а през последната година четох във варненски вестник, че тази хубава практика продължава, но сега не мога да открия точно тази статия.
Открих следното:
1. www.varnaoncology.com
2. Вестник Черно море от 22.06.2007 http://more.info.bg/article.asp?topicID=178&issueID=1940 - "...пребазирането на онкодиспансера, в който се влиза през отделен вход откъм Кръвния център в двора на МБАЛ "Света Анна".
Регистратурата и специализираната аптека се намират на първия етаж..."

# 5
Благодаря!

# 6
Не мога да отворя първият линк. Бихте ли казали ако изобщо има информация има ли ги тези прегледи. Аз съм ходила там преди година и нещо за профилактичен преглед на гърдите. Прегледа беше безплатен, но си беше за гърдите само преглед като ми казаха, че не е добре на жени под 40 г. да се прави мамография. И така де отидах и си платих за ехограф. Чувала съм и аз че има безплатна цитонамазка.

# 7
На www.varnaoncology.com не пише за безплатни прегледи и изследвания и информацията за връзка е малко старичка :
"...Диагностично-консултативен блок
Телефон: 052/614141
Приемно време: 7:30 - 13:30..."

Надявам се поне телефона да е същия и на него ще отговорят на въпросите ни.
Не помня преди толкова години дали съм плащала за цитонамазка, но дори и само профилактичния АГ преглед при тях да е безплатен е пак добре според мен. Докторите там нали точно за това преглеждат по цял ден, за мен тяхното мнение значи много.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт