Пак с тези подаръци...

  • 1 621
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
 ooooh! Момичета любимия ми мъж си има Рожден ден ... Вече незнам какво да е ... негто семейство имат 3-ен празник тогава и ще се празнува в събота т.е не мога да го закарам някаде за уикенда а и много жестоко се изхарчих на последък.Искам да е нещо оригинално  Praynig часовник има портфейл( на миналия РД от мен) сребро а лаптоп нямам финански да му взема нито кола(тва иска де) помогнете ми моля ви дайте ваши предложения.Благодаря  Blush  bouquet
(извинявам се ако не е за тука темата)

# 1
  • Мнения: 516
Вземи му едни белезници. Използвай ги по предназначение! Peace

# 2
  • Мнения: 183
Когато нямах пари, за рождения ден на мъжа ми, изгризах един шоколад във формата на сърце.Трябваше да е голямо сърце, но стана съвсем малко.Не е никак лесно.

# 3
  • Мнения: 442
Вземи му едни белезници. Използвай ги по предназначение! Peace

как по предназначение? връзва го на парното и бой? Rolling Eyes

по темата: трябваше да се съсредототча, за да разбера за какво става дума точно. все пак - ключодържател? ...като за начало - догодина /дай боже!/ ключа за колата.

# 4
  • Мнения: 1 533
Сложи между възглавниците една кутия бамбони Милка с форма на сърце, кажи му ЧРД, целуни го и ги излапайте сабале преди ставане.

# 5
  • Мнения: 516
Maika_Zaika, вързаният мъж може да се употребява всякак. Ако искаш бой, ако искаш секс, ако искаш му четеш телефонния указател. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 533
Maika_Zaika, вързаният мъж може да се употребява всякак. Ако искаш бой, ако искаш секс, ако искаш му четеш телефонния указател. Mr. Green

...ако искаш, може и коламаска на гърдите да му направиш - и да мърда, няма къде да иде.

# 7
  • Мнения: 339
Благодаря за идеите до сега. забравих да кажа че с около 30 лв разполагам.мислех торта да му спретна(ще бъде моята втора или трета но даноя докарам) и още нещо.На моя Рд ме изненада с най  голямата мечка моято съм виждала(вманиачена съм по тая тема) и един страхотен колан който си бях харесала.Искам и аз така да го зарадвам... Praynig

# 8
  • Мнения: 2 663
Ами опитай се да си спомниш за нещо, което е искал(без колата ) и ако е по силите ти му го вземи.Аз лично скоро подарих една торта на мъжа ми(не беше за рд, но имаше повод) във формата на сърце, отгоре имаше текст все едно на папирус и определено го зарадвах!хапнехме я заедно в леглото(една част де)Аз лично харесвам нестандартните подаръци, всеки може да влезе в магазина да избере нещо и готово.Много повече ме стопля подарък, за който е било нужно старание, отделяне на време и т.н.

# 9
  • Мнения: 442
Maika_Zaika, вързаният мъж може да се употребява всякак. Ако искаш бой, ако искаш секс, ако искаш му четеш телефонния указател. Mr. Green

...ако искаш, може и коламаска на гърдите да му направиш - и да мърда, няма къде да иде.

извратенячка!

# 10
  • София
  • Мнения: 38 417
Количка от Шел. От новите, с шумни двигатели. Ако имаш и точки от шел карта - още по-добре.

# 11
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ти се направи на подарък  Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Има ли хоби човека? Ако да, действай в тая насока.
Иначе - скачане с бънджи, татуирано неговото име на твоя з***к  Mr. Green, постер за спалнята с ваша/твоя актова фотография, направи запис на любима негова песен, изпята от теб, тест-драйв на нова кола, час за масаж.

# 13
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
Ти се направи на подарък  Mr. Green
мда,гола с панделка на кръста Flutter

# 14
  • Мнения: 2 891
Има ли хоби човека? Ако да, действай в тая насока.
Иначе - скачане с бънджи, татуирано неговото име на твоя з***к  Mr. Green, постер за спалнята с ваша/твоя актова фотография, направи запис на любима негова песен, изпята от теб, тест-драйв на нова кола, час за масаж.

Платен членски внос, за организация/клуб, свързан с негово хоби или интерес.

Общи условия

Активация на акаунт