занимават ли се бебетата ви сами?

  • 1 969
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 613
Когато бяха бебета не съм го "гледала тоя филм"-да се занимават сами Mr. GreenГолямата и сега трудно се заиграва,все  ангажира някой със себе си(иначе на чия глава ще скимти Grinning)Малката по-се занимава сама.Но специално като бяха бебета никога не са искали да стоят сами в кошарата,или където и да е ,и просто да разглеждат играчки Naughty

# 31
  • Мнения: 2 197
Да, винаги е била самостоятелна. От време на време се появява, когато не може да се справи сама (примерно да се качи в кошарката или на голямото легло или когато не може да си отвори сама шишето). Иначе се занимава самичка, аз се ослушвам само да не счупи нещо, че вече стига на много места.

# 32
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
да, забавлява  се сам, от малко бебе е така.
и моя е така  Peace за сега  Wink

# 33
  • Мнения: 1 371
Оставям го, след ядене, в кошарата с играчките и той откарва часове да си играе сам. Не изисква вниманието ми постоянно  Simple Smile .

# 34
  • Мнения: 3 478
На тази възраст определено не се занимаваше сама. Доста по-късно видях наченки на това и мога да кажа че все още не се занимава сама толкова много. Определено има разлика, но все още си търси компания.

# 35
  • Мнения: 2 159
ами играе си особено ако и пусна музика или работи тв-то, но за повече от час - не

# 36
  • Мнения: 8 242
Още не се занимава сам.. Постоянно ме дърпа и мрънкоти за нещо  ooooh!

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Винаги е била самостоятелна!

# 38
  • Мнения: 249
Малката Декември прави 3г. от около година се заиграва сама. Но преди това не се заиграваше дори за минута  ooooh!.

# 39
  • Мнения: 1 317
Много зависи на какъв кеф е.
Случва се, много, много рядко да се заиграе сама за около 10 минути, през другото време се правя на маймуна, за да я забавлявам   Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 212
Имам сходен проблем - обяснявам си го със зъборастеж : просто е на периоди, в нормална ситуация е склонен на самозанимание в рамките на някакво време. От няколко дни мрънка непрекъснато и само като ме види да напускам стаята изпада в див рев  Thinking
Дали при вас / с оглед възрастта на детето в лентичката/ не е подобен проблема ?  newsm78

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Единственото, което я забавлява са рекламите и да преподрежда шкафа със СД-тата  Crazy

# 42
  • Мнения: 4 447
Имам сходен проблем - обяснявам си го със зъборастеж : просто е на периоди, в нормална ситуация е склонен на самозанимание в рамките на някакво време. От няколко дни мрънка непрекъснато и само като ме види да напускам стаята изпада в див рев  Thinking
Дали при вас / с оглед възрастта на детето в лентичката/ не е подобен проблема ?  newsm78


Това с реването при напускането на стаята ми се е случвало само, когато иска вода или биба (аз отивам да я донеса).

Има периоди в развитието на детето, които се наричат: "Страх от изоставяне". Какво точно се прави в такава ситуация не знам, някой по-опитен да се изкаже. Дали при теб това е на дневен ред сега не мога да определя, защото от растеж на зъбите не ми се вярва така да плаче Thinking

# 43
  • Мнения: 306
Забавлява се сама от 6 м по час и повече

# 44
  • Мнения: 520
Занимава се сама в кошарката и в проходилката, е не за дълго но пак е нещо.

Общи условия

Активация на акаунт