Отзиви за хотел "Мания" - с. Чифлик

  • 11 005
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 272
Решихме през идващия уикенд да отидем до с. Чифлик, Троянско. Но късно ни хрумна идеята и когато започнах да звъня за резервации в рпепоръчаните хотели - "Веника", "Веника Палас", "Балкан", "Дива", нямаше свободни стаи, естествено Sad Но се намери свободна стая в хотел "Мания". На сайта изглежда добре, но повечето сайтове лъжат. Някои има ли директни впечатления оттам? Ще съм му много благодарна Peace И друго. Тъй като видях, че басейнът е доста малък, може ли да ползваме басейните на други хотели /срещу заплащане естествено/?

# 1
  • Мнения: 410
За Мания нямам впечатления,но на другите хотели може да се ползват басейните.В хотел Балкан входа лятото беше 5 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Еееей, да се разпише някой в тая тема Wink
Благодаря ти за инфото, макар и скромно  bouquet

# 3
  • Мнения: 410
Да ти дам още малко инфо.Хотела е в началото на с.Чифлик и е далечко от другите хотели,които си споменала.Е,далечко силно казано ама са си поне 10 мин. с кола пък може и повечко да дойде newsm78
Самият хотел се намира до шосето,т.е. натовареното движение за останалите хотели минава от там.Незнам как е вътре,така че повече не мога да ти кажа.
Ако го посетиш,пиши да знаем как е Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 890
Не го знам въпросния хотел, но Троян - Шипково и Троян - Чифлика е едно и също разстоянието - 15 км.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 272
Обещавам непременно да пиша като се върна, защото както се вижда, никой не е ходил там. Хотелът е нов и дано не ни разочарова.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 890
Да не забравиш и  smile3509  Hands Thumbsup

# 7
  • Мнения: 410
Хотелът беше построен доста бързичко.Отвориха го в началото на лятото.

# 8
  • Мнения: 856
Лични впечатления и аз нямам, но понеже също търсих мнения за хотела, попаднах на това:
http://for.yes.bg/index.php?action=view&topic=6102

Ако решите да отидете, пиши дали наистина е така.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 272
Лелеее, къде се натресох ooooh! Ами надявам се да не е чак толкова ужасно. Дано са се променили нещата в положителна насока, ако написаното е вярно. Така или иначе, резервацията е направена, места по другите хотели няма - отиваме в "къщата на ужасите" Crazy

# 10
  • Мнения: 856
Леа, почти във всеки нов хотел в началото има пропуски, така че може би нещата вече са по-добре.
Приятна почивка и пиши като се върнете  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Аааа, ти достатъчно ме наплаши, Мър Naughty Отмених резервацията. Отивам в Чифлик и заради природата, но и заради мин. басейн. А щом водата в този е студена...мерси. Запазихме си стая в Хотел "Балкан" . Освободила се е една.

# 12
  • Мнения: 410
Дано да ти хареса в Балкан.Басейна в хотела е много хубав,поне от това ще останеш доволна,не казвам че и от всичко останало ще се разочарована,просто много пошли неща се изписаха за въпросният хотел.На мен лично ми харесва,все пак отиваш да се нагледаш на природа и да дишаш наистина чист въздух Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Обещах да пиша за впечатленията си от х-л "Балкан" и го правя. Много съм доволна Peace Първо, дадоха ни двойна стая с допълнително легло като разбраха, че сме с дете, въпреки че бяхме резервирали мансарда. Второ, в хотела и стаите беше много топло и приятно. Храната в ресторанта беше вкусна, от обслужването също съм доволна. В 9 ч. на закуската нямаше навалица, каквато съм свикнала да гледам в другите хотели. А басейните не са за пропускане! Открити, но с топла минерална вода. Има и няколко "топила" с различно гореща мин. вода. Изобщо - прекарахме си прекрасно. Снимки правихме страшно много. Сега се чудя кои да кача в Интернет, за да ви покажа newsm78
Разбрах за хотел "Мания", че е много хубав, нов, с чудесна механа, но наистина басейнът им е студен, не е с минерална вода. По желание на гостите на хотела се затопля.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт