Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте, извинявам се, че пускам отделна тема, но не срещнах никъде нищо конкретно относно плюшените играчки.

Мъжа ми често ходи до с. Дрен и е носил в дома разни неща от нашия син, но там ни връщат плюшените играчки, защото ХЕИ им забранявало...така ли е наистина?
Сега искам да изпратя разни неща в други домове и се чудя дали да сложа и плюшени играчки - някой знае ли нещо по въпроса?

# 1
  • sofia
Здравейте, извинявам се, че пускам отделна тема, но не срещнах никъде нищо конкретно относно плюшените играчки.

Мъжа ми често ходи до с. Дрен и е носил в дома разни неща от нашия син, но там ни връщат плюшените играчки, защото ХЕИ им забранявало...така ли е наистина?
Сега искам да изпратя разни неща в други домове и се чудя дали да сложа и плюшени играчки - някой знае ли нещо по въпроса?

да,за ДРен е така,но от другаде не ги връщат.По принцип има преснасищане на плюшени игра4ки и децата не играят много с тях.Ще ти кажа къде да ги пратите..........Освен дома в Дрен от другаде не ги връщат поне за сега.

# 2
  • София
Здравей,

имам една мама с 6 деца в едно Врачанско село. Там биха се зарадвали ако са ти останали поне 6 Peace

# 3
  • София
а иначе за играчките не ги искат заради опасност от алергия

# 4
  • Pyce
Аз мога да изпратя плюшени играчки на майчето.
Колко са големи децата?А от нещо друго имат ли нужда?

Дай ми адреса моля те,ако искаш и на лични.

# 5
  • София
Хюманис, благодаря за адреса, ще ти пратя 2 анцуга, 2 зимни космонавта (комплекти яке и панталони), обувки, пантофки - това се сещам на първо време, сигурно някоя блузка и въпросните играчки. Надявам се да стават за някои от децата.  Peace
Така е по-добре май, защото наистина домовете в София (и района) се радват на повече сетили се за тях хора, несещи им нещо.
А колко са големи децата горе-долу? И момичета, момчета?

# 6
И аз имам много плюшени играчки, които искам дам на някого. Включително 2-3 огромни.

# 7
  • София
Момичета,
моля ви дайте инфо за домове, в които приемат такива играчки. Имам колеги, които искат да ми ги дадат, но ако никъде не ги искат, няма смисъл да ги събирам.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт