Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 38 418
  • 479
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Може би хубавата коса дава и стимул за грижи, знам ли.

Хумата не следва ли да не се смесва с толккова много масла, за да подейства сама на скалпа?

Не се ли вазимно изкюлчват многото и безразборно съединени масла ?

На мита коса ли я слагате маската или на мръсна, че аз имам втвърдители, пяна, лак и какво ли не и върху това ли да мажа ?

1. На мен стимул ми бяха чужди красиви коси Crazy
2. Хумата, освен за скалп, помага и за заздравяване на косъма.
3. Не, маслата се допълват, а не изключват. Дори преди да знам за тази маска си правех смес от 4-5 масла, които разнасях по косата си.
4. В твоя случай е добре първо да я измиеш или в краен случай да я изчеткаш много добре.
  bouquet
... но ако не сложа оцет(това го пишеше на опаковката), косата ми става суха, остра и "брашнена" Rolling Eyes
На моята пише за маска за коса да се смеси със зехтин, да се нанесе и след 15 минути да се отмие...За оцет и думичка няма. Tired
Това със зехтина няма да може да се измие само с вода Thinking

# 16
  • Мнения: 4 496
Ще пробвам, пък каквото стане... afwitch

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Кукли... аз оня ден си купих този тривитаминил (АДЗЕ-то де) и само него си намазах на главата... да не ми стане нещо .... Crazy  Laughing

# 18
  • Мнения: X
Кукли... аз оня ден си купих този тривитаминил (АДЗЕ-то де) и само него си намазах на главата... да не ми стане нещо .... Crazy  Laughing
Или нищо. "Тайната" е в маската. Само с АД3Е няма да има същия ефект. Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
zizi top   bouquet ще пробвам тогава  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета, косите са ви просто.... Shocked  нямам думи, страхотни!!!
И аз се реших да я пробвам тази маска, но тъй като около нас няма ветеринарна аптека, може ли просто да си купя от аптеката витамини А, Д3 и Е на перлички и да ги разтворя?
И същност в какво да ги разтворя, понеже по горе четох, че не бива да е във вода?

# 21
  • Мнения: X
И аз се реших да я пробвам тази маска, но тъй като около нас няма ветеринарна аптека, може ли просто да си купя от аптеката витамини А, Д3 и Е на перлички и да ги разтворя?
И същност в какво да ги разтворя, понеже по горе четох, че не бива да е във вода?
В масло. В маслата, които слагаш в маската.
Пробвай и с перлички, но погледни съотношението на витамините на първа страница Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз се реших да я пробвам тази маска, но тъй като около нас няма ветеринарна аптека, може ли просто да си купя от аптеката витамини А, Д3 и Е на перлички и да ги разтворя?
И същност в какво да ги разтворя, понеже по горе четох, че не бива да е във вода?
В масло. В маслата, които слагаш в маската.
Пробвай и с перлички, но погледни съотношението на витамините на първа страница Peace

Да, видях съотношенията. Ок, благодаря ти и още един тъп върпос, да зягрея ли леко маслото преди да сложа перлите или така ще обия активните вещества?

# 23
  • Мнения: X
Да, видях съотношенията. Ок, благодаря ти и още един тъп върпос, да зягрея ли леко маслото преди да сложа перлите или така ще убия активните вещества?
Зависи какво разбираш под "леко". Стайна температура си е добре, малко по - топличо също няма да е проблем, ако веднага използваш маската. Наистина е неприятно да се мажеш с леденостудени масла Confused Ако са горещи, обаче, ще се разпаднат витамините. Peace

# 24
  • Мнения: 1 403
Аз в4ера си намерих ад3е   и снощи си направих маската. Резултата наистина е страхотен  Hug а си представям ако се прави в седмицата два пъти  Wink Продължавам с пълна сила да се клепам, а после ще гледаме резултатите  Crazy

# 25
  • Мнения: 965
dorka,честито ! Оригиналната рецепта ли приложи едно към едно или промени нещо? Айде и успех и за в бъдеще  Peace

# 26
И аз се реших да я пробвам тази маска, но тъй като около нас няма ветеринарна аптека, може ли просто да си купя от аптеката витамини А, Д3 и Е на перлички и да ги разтворя?

[/quote/]


тези витамини са по отделно нали?? Embarassed
Но немога да разбера как така са на перлички не са ли в ампули  newsm78
Извинявам се предварително за тъпия въпрос Rolling Eyes Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
Ми аз понеже преди самостоятелно си ги слагах по косата, даже и лицето и си ги купувах в кутийка и вътре май бяха по 30 перлички, поне за вит. Е и А на 100 % нямат на ампула.
Като малки гумени топченца са, жълтеникави.

# 28
  • Мнения: 985
Хайде на новата темичка. Къде без мен?
Зизи   Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз също се чудя дали да сложа хумата на суха или на мокра коса. Опасявам се, че ако е на суха, после много трудно ще я отмия. Въртят ми се в главата някакви спомени, че май на измита коса се слага, а и нали може уж да замести шампоана. Довечера ще пробвам. Wink

Наистина косите  ви са чудесни!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт