Прием за операция на 3-та сливица в ИСУЛ?

  • 1 037
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Здравейте!

Въпреки, че съм минала през това само преди 2 години със сина ми, спомените ми се мътни, явно мозъка ми не е бил много в час този ден. Спомням си, че и тогава, както сега доктора ни каза да сме в 9 пред кабинета за приемане. тогава отидохме малко преди този час и уж имаше само няколко човека пред нас, а обиколката на кабинетите отне времето до 11:30, съответно операцията остана за следващият ден. Тогава си казах, че е трябвало да отидем по-рано.
Искам да помоля, ако някой е минавал скоро през това да ми каже какъв час би бил смислен, може би около 7:30? И някакви хитринки как двамата с таткото да си разделим кабинетите, помня, че тогава имаше някакъв ред, заради това закъсняхме за кабинета, в който удостоверяват, че си здравноосигурен и т.н. Всякакви идеи за по-бързо минаване през бюрокрацията са добре дошли  Hug

# 1
  • Мнения: 3 456
Когато вадехме третата сливица на дъщеря ми, тя минаваше през всички кабинети- педиатър, анестизиолог, алерголог- така че няма , как да се съкрати времето. Детето трябва да присъства на прегледите. Ние правихме всички изследвани предния ден преди операцията.

# 2
  • Мнения: 3 271
Благодаря ти, че се включи.
Изследвания и всичко е готово. За прегледите си спомням, че са с детето, но имаше нещо за здравноосигурителния статус...
Вие към колко часа отидохте и кога ви приеха за операция?
Не ми се иска пак като със сина ми да губим половин ден в обиколка по кабинетите и операцията да остане за следващия ден.
Или ти това имаш предвид като казваш "изследвания" - ходенето по кабинетите?

# 3
  • Мнения: 581
Миналото лято минахме по този път в ИСУЛ. Извикаха ни към 7,30ч. Най-много време ни отне висенето пред един кабинет, през който минават всички, които са за приемане в болницата (забравих как се казваше). След като минахме през кабинетите (голяма разходка беше из болницата) ни настаниха в една стая с друго детенце и започнахме да чакаме да взимат децата за операция. Самата операция при нас беше за около 15-20мин. (вадене на трета сливица + слагане на тръбички в ушите).
  Хитринки не съм прилагала, защото бях сама с малката.
  Така беше при нас миналата година, не знам дали сега не е по-различно, но моя съвет е да отидете по-рано.
 

# 4
  • София
  • Мнения: 3 610
Ние свършихме обикалянето по кабинети предишния ден,но ни бяха насрочили точна дата за операцията,т.е приеха ни в понеделник,а операцията беше във вторник

# 5
  • Мнения: 3 271
Зори, точно този кабинет имах предвид и аз, такъв ми е спомена - висенето беше там, за доказване на статут на здравноосигурен.
Значи и ти си за 7:30, така че това ще е времето за нас. Благодаря за споделеният опит! Много се надявам да свършим за 1 ден  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт